رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بانوی اول سر به کوه راشمور برای نمایش آتش بازی

جولای 3 (بی بی سی) — رئیس جمهور و بانوی اول دونالد و Melania Trump رهبری به داکوتای جنوبی جمعه به تماشای نمایش آتش بازی در کوه راشمور یادبود ملی از سال 2009.

مغلوب ساختن پیشی جستن همراه با داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem و وزیر کشور دیوید برنارد, برنامه ریزی برای صحبت در این مراسم که پخش زنده در تلویزیون و اینترنت است. این رویداد قرار است به زودی در 4 p. m. EDT با مغلوب ساختن پیشی جستن رود به صحبت در 6:45 p. m. EDT قبل از آتش بازی در ساعت 9:30 p. m.

تبلیغات

حدود سه ساعت جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده سخنرانی فعالان در نزدیکی محل از جمله مسدود کردن یک کلید بزرگراه به این منطقه است.

در مورد 7,500 مردم در حال انتظار برای پر کردن پارک آمفی تئاتر سنتی استقلال وقایع روز تمام بعد از ظهر. پذیرش با بلیط تنها. آب و هوا انتظار می رود که تا حدودی ابری با اندکی شانس از رعد و برق.

Noem گفت: بازدید کنندگان نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک و وجود خواهد داشت هیچ اجتماعی فاصله.

“ما گفت: آن دسته از مردمی که از نگرانی هایی است که آنها می توانند در خانه بمانند اما کسانی که می خواهند به می آیند و به ما بپیوندید ما خواهید بود به رایگان ماسک صورت اگر آنها را انتخاب کنید برای پوشیدن یک” او گفت: عصر روز دوشنبه.

Noem در ابتدا گفت که بازگشت از آتش بازی به پارک ملی خواهد بود خصوصی تامین می شود کمک های مالی اما دولت پرداخت می شود $350,000 لایحه برای کالیفرنیا آتش بازی شرکت از صندوق دولت برای توسعه اقتصادی با توجه به گزارش های داکوتای جنوبی در رادیو و تلویزیون است.

خدمات پارک های ملی لغو آتش بازی در کوه راشمور برای 10 سال به دلیل ترس از آتش سوزی به علت سوسک کشتن درختان کاج در منطقه است. هفته گذشته آتش سوزی در Custer State Park, چند مایل از یادبود سوخته 60 هکتار است.

محلی سو قبیله ای از کاربران شکایت کرده اند که این صفحه نمایش آتش بازی است یک توهین به سیاه تپه منطقه در نظر گرفته است که سرزمین مقدس تحت معاهدات امضا شده در سال 1851 و در سال 1868 با توجه به جولیان خرس دونده رئیس Oglala سو در پاین ریج رزرو.

“آن را مانند اگر او سعی بروید و یک صفحه نمایش آتش بازی جشن استقلال در واتیکان” خرس دونده گفته واشنگتن پست.

خرس دونده و دیگر رهبران قبیله ای به نام برای حذف از کوه راشمور که حک شده بود به کوه در کوه تشکیل شناخته شده توسط سو به عنوان “شش پدربزرگ.”

قبیله ای اعضای همچنین نگران است که بازدید کنندگان را گسترش COVID-19 به رزرو در منطقه که چند منابع پزشکی.

خدمات پارک های ملی به اتمام محیط زیست مطالعه در ماه مارس برای تعیین منطقه امن بود برای یک نمایش آتش بازی. در این گزارش گفت که بیش از 20 آتش سوزی آغاز شده بود پس از نمایش آتش بازی در گذشته است. انفجار چپ علائم سوختگی در sculptured سر رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا جورج واشنگتن و توماس جفرسون, آبراهام لینکلن و تئودور روزولت در این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>