رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه لایحه تمدید مهلت برای کسب و کار کوچک امداد وام تحت PPP

4 جولای (فردا) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا قانون شنبه تمدید مهلت وام کسب و کار کوچک زیر چک حفاظت از برنامه.

گسترش PPP که تاسیس شد به ارائه کسب و کارهای کوچک رهایی از تاثیر اقتصادی coronavirus همه گیر بود که توسط کنگره تصویب قبلا در این هفته است. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا این قانون به گسترش PPP که منقضی شده شنبه با 130 میلیون دلار unspent.

تبلیغات

جدید مهلت Aug. 8. ناظر در بر داشت ممکن است که “روستایی اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار ممکن است با دریافت این وام در نظر گرفته شده” از آنجا که مدیریت کسب و کار کوچک نیست اولویت بندی محروم و روستایی ایران ،

PPP بخشی از 2 تریلیون دلار بسته محرک امضا شده در ماه مارس برای بهبود یافتن از بیماری همه گیر کوروناویروس. ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن لایحه را امضا شل شدن محدودیت در PPP اجازه می دهد تا کسب و کار 24 هفته به جای هشت هفته به صرف پول و اجازه می دهد تا پول بیشتری صرف شود در غیر هزینه های حقوق و دستمزد.

از آنجا که برنامه شروع شد و نزدیک به 5 میلیون کسب و کار دریافت کرده اند $520 میلیارد دلار وام اضطراری.

پسوند می آید در میان مذاکرات به صورت بالقوه دیگر دور از پول محرک است.

خانه گذشت 3 تریلیون دلار محرک لایحه به نام قهرمانان در عمل ممکن است که شامل پول برای دولت های ایالتی و محلی و افزایش بودجه برای ایالات متحده خدمات پستی همراه با یکی دیگر از 1200 دلار پرداخت مستقیم محرک را بررسی کنید. اما تنها یک جمهوریخواه — Rep. پیت پادشاه R-n. y. — رای دادند با دموکرات ها در حمایت از این لایحه و تهمت وعده داده شده آن را وتو کند.

کاخ سفید گفته است که به آن نیاز دارد به طور کامل ارزیابی تاثیر قبلی بسته های محرک قبل از بحث حرکت رو به جلو در آینده. این دفتر بودجه کنگره گفت: در اواسط ماه ژوئن که اولین محرک بسته اضافه خواهد شد $1.72 تریلیون دلار به کسری بودجه بیش از یک دوره از یک دهه است.

مذاکرات رسمی هستند و انتظار نمی رود به انتخاب کنید تا دوباره پس از ژوئیه 4 تعطیلات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس کسب و کار در روز شنبه که او را حمایت دیگر مستقیم دور از محرک چک.

خانه رهبر جمهوریخواهان Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا در زمان موضوع را با بسته محرک خانه در گذشت ممکن است چرا که او گفت که آن را ارائه یکی دیگر از $1,200 محرک بررسی برای آمریکایی ها و مهاجران مستند نشده به طور یکسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>