رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علائم کروناویروس کمک بیل

18 مارس (فردا) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه با امضای یک لایحه با هدف ارائه کمک در میان COVID-19 شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد امضای این خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ قانون در بیانیه ای پس از مجلس سنا فرستاده قانون به میز او پیش از آن در روز.

“قانون اضطراری مکمل تخصیص بودجه و سایر تغییرات به قانون برای کمک به ملت پاسخ به شیوع کروناویروس” او گفت:.

سناتور رای دادند 90-8 در حمایت از این لایحه چهار روز پس از خانه اکثریت تصویب آن در وسط-of-the-night رای دادن. هشت سناتور که رای دادند در برابر این لایحه تمام شد جمهوریخواه — سنسور. مارشا بلکبرن از تنسی جیمز Inhofe اوکلاهما ران جانسون از ویسکانسین, James Lankford اوکلاهما مایک لی از یوتا رند پل از کنتاکی بن Sasse نبراسکا و تیم اسکات کارولینای جنوبی.

کمیته مشترک در پرداخت مالیات گفت: انتظار این قانون را به هزینه مالیات دهندگان $104 میلیارد دلار است. آن را شامل تا 10 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی برای بعضی از کارگران, افزایش بیمه بیکاری و با هدف شامل COVID-19 تست برای هر کسی که نیاز به. آن را نیز شامل حمایت از خط مقدم کارگران, افزایش بودجه فدرال برای مدیکید و بیش از 1 میلیارد دلار برای تقویت امنیت غذایی طرح های.

دومین کنگره بسته برای مقابله با COVID-19 شیوع و قانونگذاران در حال حاضر در حال کار بر روی یک سوم لایحه شامل کمک های بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و افراد از جمله پرداخت نقدی است.

کاخ سفید در حال همکاری با کنگره برای آهن کردن جزئیات جدید از $1 تریلیون قانون که به پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

یک وزارت خزانه داری برگه نشان داد دولت می خواهد یک برنامه را به 50 میلیارد دلار کمک مالی به صنعت هواپیمایی قیف 150 میلیارد دلار به امن وام یا تضمین وام برای کمک به بخش های دیگر اقتصاد و پوسته از 500 میلیارد دلار در چک به افراد خاص ملاقات درآمد و خانواده مورد نیاز است.

این پرداخت نقدی ارسال می شود و در دو چک — یکی در مارس 6 دوم در مارس 18.

این پیشنهاد همچنین شامل 300 میلیارد دلار برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک آسیب دیده توسط ویروس.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی جهانی coronavirus اعداد حداقل 118 نفر کشته شده اند و یکی دیگر از 7,769 شده اند بیمار توسط coronavirus در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de