رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه تعلیق مهاجرت

مارس 22 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا بلافاصله به طور موقت نزدیک مرزهای ایالات متحده به مهاجران در یک حرکت جنجالی او می گوید محافظت از آمریکایی ها در مواجهه با مشکلات با توجه به کروناویروس بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد امضای در یک جلسه مطبوعاتی کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در پنج شنبه شب پس از اعلام سنجش دوشنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این تعلیق موقت است که با هدف حفاظت از مشاغل آمریکا شده اند که مانع بهداشت جهانی بحران. هجده میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری در طول سه هفته گذشته.

در جلسه سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ممنوعیت را در اثر باقی می ماند برای مدت 60 روز در نقطه ای که او تعیین خواهد کرد که آیا یک فرمت مورد نیاز است. او اضافه کرد که منظور اعمال خواهد شد تنها به مهاجران به دنبال اقامت دائم در ایالات متحده و نه خواهد شد به فصلی کارگران مزرعه.

“توقف مهاجرت ما کمک خواهد کرد که قرار بیکار آمریکایی ها برای اولین بار در خط به عنوان شغل امریکا, بازگشایی,” او گفت:.

کاخ سفید در بیانیه منتشر شده روز شنبه افزود که استثنا خواهد بود ساخته شده برای پزشکی و دیگر کارگران ضروری برای مبارزه با شیوع کروناویروس, همسران و فرزندان صغیر از شهروندان آمریکایی و برخی از دیگران است.

تهمت نیز خواسته دولت به نقد و بررسی مهمان برنامه کارگر برای ارزیابی اینکه آیا اقدامات بیشتری باید انجام شود.

منتقدان گفته اند که مرز بسته شدن غیر ضروری است و مطالعات نشان داده است که محدودیت های مسافرتی انجام داده اند کمی به سرعت گسترش این بیماری است. برخی آن را به عنوان تلاش برای تغییر سرزنش دور از دولت او پاسخ آرام به بیماری همه گیر.

“شما هیچ کس به سرزنش اما خودتان را برای این به طور کامل bungled پاسخ به یک کشنده بحران” دموکرات ایالت ماساچوست الیزابت وارن توییتی. “نه مهاجران. نه فرمانداران و یا شهرداران. فقط شما. جلوگیری از قربانی مهاجران بیشتر با نژاد پرستی و بیگانه ستیزی و کار خود را انجام دهد.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا محکوم به منظور به تأخیر انداختن توانایی خانواده ها از reuniting و جلوگیری از کارفرمایان از استخدام کارگران.

“در حالی که منظور این است که در دامنه محدود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شفاف از تلاش برای منحرف کردن اذهان از خود را شکست با این بی دلیل تعلیق باعث درد واقعی برای خانواده ها و کارفرمایان در سراسر کشور” گفت: Omar Jadwat مدیر ACLU مهاجران’ حقوق پروژه. “در ضمن او در ادامه به شکست را آشکار مراحل است که صرفه جویی در زندگی-مانند آزاد کردن مردم از [مهاجرت و گمرک] امکانات است که می تواند آنها را امن نگه دارید از COVID-19. همه ما سزاوار بهتر است رهبری از این.”

کالیفرنیا زندگی در COVID-19 همه گیر

تاریخی ویستا تئاتر به اطلاع کاربران با فیلم و تلویزیون استعاره “ادامه دارد…” در آن خیمه در گوشه ای از هالیوود و سانست بلوار در لس آنجلس در آوریل 21. عکس جیم Ruymen/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im