رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به grand marshal در سال 2020 دیتونا 500

Feb. 14 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد گراند مارشال در سال 2020 دیتونا 500 و گفت: “آقا شروع موتورهای خود را” قبل از مسابقه یکشنبه در Daytona International Speedway در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا.

یک سخنگوی کاخ سفید روز پنجشنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای حضور در مسابقه قبل از حرکت تایید شد توسط Daytona International Speedway جمهور تراشه بطمع انداختن.

“ما مفتخر هستیم که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا انتخاب کرده است به تجربه تب و تاب و هیجان ‘آمریکا بزرگ مسابقه’ با حضور در روز یکشنبه 62 سالانه دیتونا 500,” بطمع انداختن در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود دوم نشسته رئیس جمهور آمریکا برای حضور در دیتونا 500 و برای اولین بار به یک نقش در قبل از مسابقه جشن.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش با حضور 2004 دیتونا 500.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و با حضور در چند رویداد مهم ورزشی در طول تصدی خود به عنوان رئیس جمهور از جمله: 2020 کالج, فوتبال, حذفی مسابقات قهرمانی ملی ؛ Floyd Mayweather و Manny Pacquiao مسابقه بوکس در سال 2015; 2015 ایالات متحده باز در مسابقات تنیس; در سال 2017 رئیس جمهور جام مسابقات گلف; 2018 فوتبال کالج حذفی قهرمانی ملی و 2019 جهان سری.

مقامات همچنین آماده شدن برای بانوی اول Melania Trump و فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای حضور در این مسابقه است. اداره هوانوردی فدرال صادر کرده است یک محدودیت پرواز برای روز یکشنبه.

“خانم ها و آقایان شروع موتورهای خود را اما نه خود هواپیماهای بدون سرنشین” سرویس مخفی ایالات متحده توییتی چهارشنبه. “راز خدمات تامین نسکار دیتونا 500 با ارائه 30 مایل ‘هیچ هواپیماهای بدون سرنشین در منطقه است.’ لذت بردن از مسابقه است.”

ریکی Stenhouse جونیور, Alex بومن جوی afton wagner, ویلیام بایرون و Aric Almirola شروع خواهد شد در بالا پنج در سال 2020 دیتونا 500 در 2:30 بعد از ظهر یکشنبه.

نسکار پنج شنبه اعلام کرد که محفوظ بلیط برای 62 سالانه دیتونا 500 به فروش می رسد و برای پنجمین سال متوالی است.

“این دیتونا 500 یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی و گشوده خواهد شد در مقابل یک بسته خانه” اغوا گفت. “ما باید وفادار ترین و پرشور طرفداران در ورزش ما برای همیشه سپاسگزار برای حمایت خود را. ما مشتاقانه منتظر به دیگری خطر ناک نسخه از ‘آمریکا بزرگ مسابقه’ همانطور که ما لگد کردن جدید نسکار فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر