Feb. 4 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ قدرت اقتصاد آمریکا در دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش اقتصاد به عنوان بهترین آن را به حال شده است اعلام کرده طلیعه یک “بزرگ به آمریکا باز گشت” از طریق معاملات تجاری خود را مالیات بسته و repeals نظارتی مصوبات قرار داده و در محل توسط دولت قبلی.

“از طریق مسنجر من در زمان من نقل مکان کرد و به سرعت به احیای اقتصاد آمریکا — کاهش تعداد رکورد کار-قتل مقررات وضع تاریخی و سابقه و رکورد کاهش مالیات و مبارزه عادلانه و متقابل موافقت نامه های تجاری,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او اشاره کرد به عنوان مثال هفته گذشته امضای ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق — تجدید نظر در توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی از سال 1994 — که تهمت پیش بینی کرده است, بهبود رشد اقتصادی ایالات متحده با 1.2 درصد تولید 68 میلیارد دلار در فعالیت های اقتصادی و ایجاد 176,000 شغل جدید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ذکر است که ایالات متحده یک قرارداد امضا شده با چین “است که به دفاع از ما کارگران حفاظت از مالکیت معنوی را میلیاردها دلار به خزانه باز و گسترده بازارهای جدید برای محصولات ساخته شده و رشد کرده است حق در اینجا در ایالات متحده آمریکا است.”

در طول سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ونزوئلا شورای ملی رئیس جمهور ژوئن Guaido بود در اتاق و ثابت ایالت متحده حمایت از Guaido ادعا می کنند که رئیس جمهور نیکلاس مادورو را در انتخابات ریاست جمهوری نامشروع است و او است که این کشور حق رهبر است.

“همه آمریکایی ها متحد با مردم ونزوئلا در صالح مبارزه برای آزادی!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “سوسیالیسم از بین می برد و سازمان ملل. اما همیشه به یاد داشته باشید آزادی یکپارچه روح است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما به دنبال مذاکرات صلح برای پایان دادن به امریکا جنگ در خاورمیانه به نقل از “عزم و شجاعت” از warfighters در افغانستان است.

“من به دنبال کشتن صدها نفر از هزاران نفر از مردم در افغانستان بسیاری از آنها گناه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن نیز تابع ما برای خدمت به کشورهای دیگر به عنوان یک سازمان اجرای قانون. این warfighters بهترین در جهان است و آنها هم می خواهند به مبارزه به نفع خود و یا مبارزه نیست در همه. ما در حال کار در نهایت به پایان امریکا طولانی ترین جنگ و آوردن سربازان ما به خانه!”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اظهار داشت: در ژانویه اعتصاب که به کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم Soleomani در جهت خود را.

“پیام ما به تروریست ها روشن است: شما هرگز فرار American justice. اگر به شما حمله شهروندان ما شما جریمه خود را به زندگی!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش ایالات متحده 2.2 تریلیون دلار سرمایه گذاری در بخش نظامی و اخیر $738 میلیارد لایحه دفاعیه که تاسیس فضا نیروی جدید ششم شاخه نظامی خواهد شد که مسئول آموزش و تجهیز و سازماندهی یک کادر از فضای حرفه ای برای “حفاظت از ایالات متحده و متفقین منافع در فضا در حالی که همچنین ارائه توانایی های فضایی به نیروی مشترک.”

او اذعان کرد آریزونا هشتم کلاس Iain Lanphier, 13, که به بیان آرمان برای پیوستن به تازگی تشکیل شاخه نظامی.

“او خواهان رفتن به آکادمی نیروی هوایی و سپس او چشم خود را در فضا نیروی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به عنوان Iain می گوید:” اکثر مردم نگاه کردن در فضا, من می خواهم به نگاه کردن در جهان است.'”

رئیس جمهور همچنین به نام در کنگره به تصویب چند قطعه از قانون از جمله آموزش و پرورش آزادی بورسیه و فرصت عمل می کند که می تواند کمک هزینه تحصیلی برای تشویق آزادی انتخاب مدرسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا یک فرصت بورس تحصیلی به فیلادلفیا چهارم-گریدر Janiyah دیویس که در حال حاضر برای آدرس.

“در حال حاضر من در کنگره به 1 میلیون آمریکایی کودکان در همان فرصت Janiyah فقط دریافت,” او گفت:. “تصویب آموزش و پرورش آزادی بورسیه و فرصت عمل-از آنجا که هیچ پدر و مادر باید مجبور به فرستادن فرزند خود به شکست دولت مدرسه,” او گفت:.

به نام او با توجه به یک لایحه توسط سناتور. تهم Tillis R-N. C., که اجازه می دهد آمریکایی ها به شکایت به اصطلاح پناهگاه شهرها و ایالات متحده را انتخاب کنید که به همکاری با مقامات اداره مهاجرت فدرال اگر عزیزان مجروح و یا کشته شدن توسط یک مهاجر مستند نشده.

“من از کنگره به تصویب عدالت برای قربانیان پناهگاه شهرستانها عمل بلافاصله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ایالات متحده امریکا باید یک پناهگاه برای مطیع قانون آمریکایی-و نه بیگانگان جنایی!”

او همچنین به نام قانون برای کاهش هزینه داروهای تجویزی و به ممنوعیت اواخر دوره سقط جنین.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی هیچ اشاره ای به اتهام اقدام علیه او است که انتظار می رود برای پایان دادن به در یک رای برای تبرئه پس از سناتورهای رای دادند در مقابل اجازه دادن به شهود و شواهد در دادگاه.

به عنوان او صحبت کرد چند دموکرات ها راه می رفت.

کنگره تیم رایان چپ بیان کرد در توییتر که او “تا به حال به اندازه کافی.”

“مثل تماشای کشتی حرفه ای,” او گفت:. “این همه جعلی است.”

کنگره لایحه Pascrell جونیور, D-N. Y گفت: او همچنین در سمت چپ به عنوان تشکر. رشیدا Tlaib میشیگان.

“دروغ های تعصب و بی شرمانه لاف زدن در مورد مصرف مواد غذایی دور تمبر که مردم بستگی دارد به زندگی می کنند — این همه در زیر کرامت دفتر او اشغال” Tlaib گفت در توییتر. “شرم بر این برای همیشه لطفا برای استیضاح رئیس جمهور.”

مجلس نانسی پلوسی, مهمان, فرد, گوتنبرگ, پدر, از, پارک, تیراندازی مدرسه قربانی شد همراهی از ساختمان برای heckling مغلوب ساختن پیشی جستن پس از رئیس جمهور قول داد به “همیشه خود را محافظت دوم متمم حق نگه داشتن و حمل سلاح” در طول آدرس خود را.

گوتنبرگ بعد صادر شده عذرخواهی خود را برای انفجار.

“من سعی کردم به رفتار خودم با عزت در طول این فرایند و من انجام خواهد داد بهتر است که من دنبال تفنگ ایمنی,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نتیجه سخنان پلوسی به طور چشمگیری پاره یک کپی چاپ شده است که رئیس جمهور تا به حال دست خود را زودتر در نیم.

پرسید که چرا او پاره گفتار پلوسی به خبرنگاران گفت: آن بود که “ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین است.”

اوایل چهارشنبه پلوسی با صدور بیانیه ای deriding مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس به عنوان یک “مانیفست دروغ.”

ده آمریکا تصمیم به تحریم تهمت و سخنرانی از جمله مظنونان حمله به دانشگاه ارل Blumenauer of Oregon, استیو کوهن از تنسی, Al سبز تگزاس هنک جانسون گرجستان Missionary, Wilson فلوریدا در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک, Rep. Ayanna Pressley ماساچوست, Maxine آبهای کالیفرنیا Bennie تامپسون از می سی سی پی و بابی راش ایلینوی است.

تشکر. گرچن Whitmer D-Mich., تحویل دموکراتیک پاسخ به تهمت سخنرانی به زبان انگلیسی و تشکر. ورونیکا Escobar D-تگزاس به اسپانیایی پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im