رئیس جمهور تهمت است نه یک فن از کمک های خارجی و بودجه خود را نشان می دهد آن

سالت لیک سیتی — طول استیضاح محاکمه رئیس جمهور وکلای روشن ساخته است که او نه یک فن از کمک های خارجی.

آنها استدلال می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تنفر برای توزیع بیش از میلیون ها دلار مالیات دهندگان به یک کشور دیگر مرکزی بود (در ابتدا) به او تصمیم به خودداری از کمک در سال گذشته از اوکراین.

بنابراین نباید آن را تکان دهنده است که تهمت های اخیر بودجه پیشنهاد کاهش کمک های خارجی 21 درصد و یا بیش از $40 میلیارد دلار است. وزارت امور خارجه و کمک های بین المللی برنامه خواهد بود برش توسط $3.7 میلیارد دلار رسید در حالی که امداد رسانی می توان با کاهش 3 میلیارد دلار. بودجه نیز به طور چشمگیری کاهش یا از بین بردن کمک به سازمان های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد با توجه به اخبار مختلف حساب.

اما گزارش صدایی هشدار دهنده در کاهش کمک های خارجی در یک جمله تن آن در آینده گفت: انتخابات ریاست جمهوری صرف نظر دارد صرفا پیام توسط یک دولت و آنها به ندرت زنده ماندن سیاسی تجزیه کنگره است. مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین پیشنهاد خواهد بود بدون استثنا.

“مانند رئیس جمهور قبلی بودجه این سال را به درخواست یک هدر کاغذ آن را چاپ. پیشنهاد چنین بی پروا کاهش برای ما مهم سیاست خارجی ابزار نیست یک پیشنهاد جدی” خانه کمیته امور خارجی رئیس الیوت انگل L. D-n. y. در بیانیه ای گفت:. “این که چگونه ما می دانیم که این بودجه چیزی جز گوشت قرمز برای رئیس جمهور پایگاه سیاسی. کنگره را دوباره رد این پیشنهاد چشمگیر دو حزبی مد.”

حتی کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه اقدام مدیر اذعان هزینه های طرح است مرده در هنگام ورود.

“آنها قطعا نادیده گرفته و این رئیس جمهور را طرح پس انداز برای سه سال اول. که ممکن است به خوبی ادامه این سال است. اما این باعث تاسف خواهد بود” راسل Vought به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در اوایل این هفته.

حمایت عمومی

مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” رویکرد به سیاست خارجی شنود گذاشته به احساسات است که تو را دولت انجام شد بیش از سهم عادلانه خود را در امور جهان و کشورهای دیگر باید گام تا.

اما عمومی بررسی تحقیقات توسط موسسه بروکینگز در بر داشت نگرش تا حد زیادی بر اساس برداشت چقدر دولت صرف کمک های خارجی و چگونه است که کمک ها صرف شده است.

نظر سنجی های افکار عمومی بسیاری از مردم بر این باورند که آمریکا صرف حدود 20 درصد از بودجه سالانه خود را بر روی کمک های خارجی. در زیر است که ادراک 49 درصد به 59 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که دولت خرج می کند و بیش از حد در کمک های خارجی.

کمک های خارجی در واقع شامل 1 درصد از بودجه فدرال به گزارش سرویس پژوهشی کنگره.

“خواست تا” تصور کنید که شما متوجه است که ایالات متحده آمریکا صرف 1%t از بودجه فدرال بر کمک های خارجی’ تعداد گفت: ایالات متحده آمریکا صرف بیش از حد قطره 26 درصد” بروکینگز گزارش داد.

پشتیبانی برای کمک های خارجی نیز افزایش می یابد زمانی که مردم خواسته در مورد چگونه آن را صرف. تعدادی زیادی پشتیبانی کمک های انسان دوستانه است که مبارزه با گرسنگی و فقر و بیماری و نیازهای دیگر در مناطق فقیر جهان است.

“بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار و تاکید بر کمک های که در خدمت منافع ایالات متحده برای کمک به اهداف استراتژیک است, نوع کمک که آمریکایی ها پشتیبانی حداقل به” بروکینگز گزارش گفت:.

اما اهداف استراتژیک شده اند بنیادی منطقی برای ایالات متحده کمک های خارجی پس از پایان جنگ جهانی دوم نوشت: دانیل Runde در سال 2017, زمانی که انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی و رویکرد نسبت به کمک های اولیه شروع رویه رئیس جمهور در سال اول.

او گفت: طرح مارشال برای بازسازی اروپا پس از جنگ جهانی دوم بود که فروش سخت به کنگره و مردم آمریکا. اما موفقیت آن و تاثیر دارد چندمین بار برای چندین دهه پس از آن رسما به پایان رسید و در سال 1953.

“ملت ما به وسیلهی تبدیل شده اند برخی از ما بالا شرکای تجاری و بزرگترین متحدان به خصوص در مسائل دفاعی” Runde نوشت. “پنج نفر از این کشور (بریتانیا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و هلند) باقی می ماند در بالای 15 از آمریکا و شرکای تجاری و اعضای ناتو است.”

‘نگه داشتن آمریکا امن’

در مصاحبه با NPR, Vought پیشنهاد بسیاری از پیشنهاد کاهش کمک های خارجی هدف هزینه های بی فایده در حالی که افزایش بودجه در مناطق دیگر.

“مثلا ما نیاز به خلاص شدن از بودجه مانند باب دیلن مجسمه در موزامبیک و یا فضایی ناسا اردوگاه در پاکستان و یا حرفه ای لیگ کریکت در افغانستان,” او گفت:. “وجود زباله در سراسر جهان مالیات دهندگان بودجه هستند و این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم هر دو را انجام دهد.”

بودجه برای امداد رسانی و کمک به پناهندگان در خارج از کشور خواهد بود که به تثبیت جدید بین المللی کمک های انسان دوستانه حساب خواهد رها از 9 میلیارد دلار به 6 میلیارد دلار واشنگتن پست گزارش داد.

“حتی در 6 میلیارد دلار ما هنوز هم بزرگترین کمک کننده در کمک های انسان دوستانه فضا” گفت: James ریچاردسون مدیر دفتر ایالات متحده کمک های خارجی منابع در وزارت امور خارجه. “ما واقعا به دنبال بقیه جهان به مرحله.”

این استدلال برای کاهش زباله های چند مخالفان در هر دو طرف این طیف سیاسی با توجه به شورای روابط خارجی.

اما منتقدان از تهمت ها پیشنهاد می گویند که کمک های خارجی کاهش فراتر از زباله و مخاطره آمریکا رهبری جهانی و امنیت ملی در زمانی که کشورهای دیگر مانند چین و روسیه نیز در رقابت برای نفوذ فراتر از نظامی ممکن است.

در نامه ای در اوایل این ماه به رهبران کنگره نیروی دریایی Adm. مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک نوشت که بودجه کامل برای امور بین المللی “ضروری است برای نگه داشتن امریکا امن در یک پیچیده و خطرناک جهان است.”

در یک یادداشت دست نویس در پایان نامه مولن گفت: “بیشتر ما قطع امور بین المللی بودجه, بالاتر از خطر, برای طولانی تر و مرگبارتر عملیات نظامی است.”

کنگره و بودجه رهبران ابراز یا انتقاد یا ستایش ضعف کلی هزینه پیشنهاد انفجار کاهش و یا به طور کلی $4.8 تریلیون قیمت…. و اگر در سال گذشته در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن کمک های خارجی کاهش هر گونه نشانه دولت پیشنهاداتی برای 2021 نمی کرایه هست.

در مواجهه با آمریکا مخالفت با کاهش 4 میلیارد دلار در کمک های خارجی است که کنگره در حال حاضر مورد تایید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اوراق ایده در ماه اوت است. در میان کشورهایی که کمک های یخ زده بود ، دلار 391 میلیون دلار در کمک های نظامی بود که مرکزی برای استیضاح تحقیق تهمت منتشر شد حدود یک ماه بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im