رئیس جمهور تهمت رسانهها آتش واکنش قوی از رسانه ها و سیاستمداران

سالت لیک سیتی — مانند بسیاری از آمریکایی ها رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع روز خود را پیمایش از طریق توییتر و سپس به tweeting و retweeting نوشته های او می یابد. حملات در برابر یک حریف سیاسی تاییدیه برای یک سیاستمدار جمهوری خواه و های مطلوب نظرات سیاسی دانشمند همه بخشی از هنجار.

اما در گذشته دو صبح retweets توسط رئیس جمهور دیده می شد و توسط سیاستمداران و برخی در رسانه های خبری به عنوان حمایت سخنرانی نفرت و خشونت اسلحه. بودند کسانی که نتیجه گیری منصفانه و باید رسانهها با فرمانده کل قوا دیده می شود به عنوان تایید?

اوایل روز دوشنبه رئیس جمهور را بازتوییت کرد یک ویدئو از یک مرد و یک زن با اشاره سلاح گرم در تظاهرات که به نظر می رسد به صورت مسالمت آمیز منتقل آنچه گزارش شده است که زن و شوهر را St. Louis عمارت راه عزیمت به شهردار اقامت. مرد مسلح با سبک نظامی تفنگ نقاط پوزه در تظاهرات در حالی که زن هدایت یک نقره تپانچه در راهپیمایان. در 4:55 صبح شنبه بدون هر گونه نظر و تهمت مشترک تصویری با بیش از 82 میلیون پیروان.

کاربران توییتر در پاسخ به فیلم به عنوان یک درگیری بین تفنگ حقوق و آزادی بیان. اما در زمینه تهمت گذشته فعالیت در توییتر پست نیز تفسیر به عنوان رئیس جمهور “ظاهر می شود به تایید و شوهر موضع” به عنوان بلومبرگ گزارش شده است.

به تازگی به عنوان جمعه رئیس جمهور با اشاره به برخی از معترضان به عنوان “عمدا ایجاد حریق و آنارشیست ها و غارتگران و آشوبگران.”

بعد از آن صبح روز دوشنبه او در ادامه به موارد دیگر رشته خود را زودتر توییتهایی پلیس بولتن خواستار کمک به شناسایی اتهام خرابکاری در واشنگتن ،

در حالی که نکته مشترک از “رسانهها نیست برابر تاییدیه” است که به طور معمول پذیرفته شده در دنیای دیجیتال از توییتر است که نمی شود به رئیس جمهور که هرگز پژوهشگران به هنجار از مقامات دولتی نگه داشتن شخصی خود را به چشم انداز خود را با توجه به Johnathan Zittrain یک دانشگاه هاروارد دانشگاه حقوق و علوم کامپیوتر استاد.

او نوشت: در اقیانوس اطلس در هفته گذشته است که تاریخی که هنجار عمومی کارکنان و نمایندگان موسسات آمریکایی “جداگانه نظرات خود را از کار خود را به نام خدمت بزرگتر حرفه ای شود و یا به نمایندگی و انطباق افرادی که ممکن است مخالف با آنها را شخصا.”

“رئیس جمهور شده است انتظار می رود — و با این قانون اساسی به عمل در امریکا را به نفع خود و یا خود را محدود آنهایی که” Zittrain نوشت.

روز یکشنبه رئیس جمهور به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از فلوریدا سالمندان تبادل سیاسی jabs و در برابر سیاست های خود که مورد توجه اینترنت. این ویدئو نشان می دهد که یک کاروان از چرخ دستی گلف تزئین شده در مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 پوستر و پرچم آمریکا — رانده شده توسط آشکار بازنشستگان در برخی از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تی شرت- راهپیمایی طریق یک گروه به طور مشابه سالخورده معترضان در فلوریدا جامعه بازنشستگی به نام روستاها. نه ثانیه به دو دقیقه ای, یک مرد سفید پوست رانندگی سبد خرید گلف با مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم yells سفید “قدرت” در حالی که تکان دادن مشت خود را. معترضان فریاد زد پشت در ناسزا پر انتقاد.

“با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاهای” رئیس جمهور در توئیتر نوشت: retweeting ویدئو.

جمهوری خواه ایالت و سناتور ” تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی گفت: سی ان ان جیک Tapper در صبح روز یکشنبه است که “هیچ سوال وجود دارد (تهمت) باید و نه باید آن را بازتوییت کرد و او فقط باید آن را به پایین.” Tapper که به نام فیلم توهین آمیز پرسید: اگر سیاه سناتور جرم بود.

“تمام چیزی که توهین آمیز بود. اطمینان از اظهار نظر در مورد سفید قدرت تهاجمی” اسکات گفت. این سناتور گفت: او نمی خواست به این ویدئو یک مسئله حزبی به نام رئیس جمهور retweet “غیرقابل دفاع” و تصریح کرد که این ویدئو باید برداشته شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد حذف شده و تصویری از یک سخنگوی کاخ سفید گفت که رئیس جمهور “نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو” با اشاره به نژادپرستانه اظهار آسوشیتد پرس گزارش داد.

نیویورک تایمز ارشد کاخ سفید خبرنگار پیتر بیکر اشاره در توییتر که برنده نشده بود را محکوم کرد نژادپرستانه سخن گفتن و نه “انکار احساسات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im