رئیس جمهور تهمت می گوید او به پوشیدن ماسک برای سفر آینده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه شب او را به پوشیدن ماسک زمانی که او بازدیدکننده داشته است بیمارستان والتر رید در این هفته به دیدار با کارکنان و سربازان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در Sean Hannity را نشان می دهد در فاکس نیوز سهشنبه شب. او گفت که پوشیدن صورت را پوشش زمانی که او بازدیدکننده داشته است بیمارستان با توجه به سیاست.

“من فکر می کنم آن را خوب به پوشیدن ماسک کردن اگر آن را می سازد شما احساس می کنید راحت,” او گفت:.

“من قصد دارم به والتر رید به دیدن برخی از ما بزرگ سربازان مجروح شده اند. به شدت زخمی شدند. و همچنین برخی از ما COVID کارگران و افرادی که در انجام یک کار بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من انتظار دارم به پوشیدن ماسک زمانی که من به والتر رید. شما در یک بیمارستان, بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار مناسب چیزی است.”

با توجه به تپه مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز به پوشیدن ماسک در وجود حزب جمهوری خواه با دعوت از مردم به پوشیدن ماسک.

رئیس جمهور به طور خلاصه دیده می شد با پوشیدن یک ماسک زمانی که او تور فورد کارخانه در ماه ژوئن با توجه به تپه.

“من هیچ مشکلی با یک ماسک. من فکر نمی کنم شما نیاز به زمانی که شما در حال آزمایش در همه زمان ها همه در اطراف شما تست شده است شما کاملا از راه دور” مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: با توجه به تپه.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به پوشیدن ماسک آمد “پس از آرام لابی های انتخاباتی توسط برخی از کاخ سفید دستیاران و مشاوران سیاسی و مشاوران آشنا با بحث گفت: — برخی از آنها در spooked نزد بسیاری از maskless تهمت حامیان در یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما ماه گذشته و نگران افزایش coronavirus موارد در جنوب” با توجه به سی ان ان.

یک مشاور با سی ان ان گفت که تلاش در زمان هفته “تعداد زیادی از مذاکره” و “شفاعت” توسط مشاوران برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال مجموعه.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>