رئیس جمهور تهمت توییتهایی یک عکس از او را در یک ماسک خواستار آن میهنی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر پشتیبانی از پوشیدن یک ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus تماس با استفاده از یک پارچه صورت پوشش میهنی.

“بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله” رئيس جمهور گفت: بعد از ظهر دوشنبه.

توییت شامل یک عکس از رئیس جمهور پوشیدن پارچه ماسک صورت با مهر از رئیس جمهور ایالات متحده است. ماسک را پوشش می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن بینی و دهان.

“وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

در مصاحبه روز شنبه با فاکس نیوز ” کریس والاس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او یک “مؤمن در ماسک” اما نمی ماسک را با پوشیدن ملی دستور. رئیس جمهور گفت: Wallace او را ترک آن را به فردی فرمانداران برای تعیین اگر کشورهای خود را باید ملزم به پوشیدن ماسک.

رئیس جمهور ساخته شده خود را برای اولین بار نقاب همه گیر ظاهر در جولای 11, آسوشیتد پرس گزارش داد.

“به منظور کاهش گسترش COVID-19 CDC توصیه می کند که مردم می پوشند پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در اطراف افراد خارج از خانواده خود را به ویژه هنگامی که دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ” دولت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>