نامزدهای ریاست جمهوری باید یک طرح برای کسب و کارهای کوچک

مارس 11 (UPI) — بسیاری از مردم مثل من بستگی کسب و کارهای کوچک برای امرار معاش خود. با جریان سیاسی در واشنگتن دی سی در هر دو طرف راهرو کسب و کار در یک وقفه به خصوص با کروناویروس وضعیت که جاذب بازارهای جهانی است.

دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان مسئول اقتصاد ما. و در عین حال آنها مخالف آنچه مهم است در این لحظه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او متمرکز بوده و انرژی خود را در ترویج کار استثنایی اعداد و بالاترین نرخ بیکاری در تاریخ کشور ما ، دموکرات ها بر این باورند که رشد اقتصادی عبور نمی کند به همراه اکثریت آمریکایی ها.

در حالی که همه از این آشکار در واشنگتن ما کسب و کار در حال مبارزه با یک مشکل متفاوت شده است که در دهه در ساخت: کمبود نیروی کار ماهر. آن است که شماره 1 از چالش های پیش روی اقتصاد و صاحبان کسب و کار کوچک/کارآفرینان به عنوان شرکت در تلاش برای جذب در هیئت مدیره و مهارت کارگران است. کمبود نیروی کار منجر به هزینه های بالاتر برای کسب و کار و شرکت مجبور به افزایش دستمزد را بهتر جذب و حفظ استعدادهای برتر. این نشانه آن است که موثر نیروی کار آموزش راه حل ها مهم تر از همیشه.

صاحبان کسب و کار می خواهید بیشتر آماده و مجهز و نیروی کار به عنوان ما وارد سال 2020 است. در زمانی که 2 در 3 وای می گویند آنها را در شغل ظرف 18 ماه آینده ما نیاز به یک نیروی کار است که می تواند به سرعت پاسخ به شغل جدید و به درستی re-مهارت در این سرعت در حال تغییر محیط کار. ما نیاز به آگاه باشید که تکنولوژی ادامه خواهد داد برای کشتن شغل در نرخ سریعتر اگر کارکنان آماده نیست. ما نیاز به درک که افزایش حداقل دستمزد اجرا خواهد شد یک خطر بزرگ اگر آنها این کار را مطابق با عبور از قوانین کار که بیشتر به انگیزه شرکت ها به جای کارگران با ماشین آلات.

2020 انتخابات ریاست جمهوری است در دست صاحبان کسب و کار کوچک. این مسئولیت همه صاحبان کسب و کار و کارآفرینان به تقاضای برنامه های خاص از همه نامزدها که در آدرس آنها رسیدگی خواهد شد مشکل روبرو کسب و کار کوچک. پاک کردن برنامه های مورد نیاز و همچنین جزئیات در مورد چگونگی هر یک نامزد برنامه به نوبه خود جزر و مد از کشور ما اقتصاد به خصوص که ما و جهان در مقابله با کروناویروس و اثر آن بر بازارهای جهانی است.

به عنوان یک رای گیری بلوک و موتور اقتصادی امریکا و صاحبان کسب و کار کوچک در حال چرخش رای در صندوق های رای. اغلب متوجه شدم 99 درصد از مستقل شرکت در کشور استخدام کمتر از 500 کارمند به نمایندگی از بیش از 52.6 میلیون کارگران ایالات متحده است. در مقابل 47.7 میلیون آمریکایی کار در سازمان ها با بیش از 500 کارمند است.

به عنوان شغل ایجاد موتور از امریکا کسب و کارهای کوچک با استخدام بیش از نیمی از نیروی کار آمریکا و ایجاد بیش از 60 درصد از تمام مشاغل جدید بیش از 15 سال گذشته. در طول این چرخه انتخابات آن است که وظیفه ما به عنوان صاحبان کسب و کار کوچک و شهروندان آمریکایی را به مطمئن شوید که نامزد ما پاسخ به سوالات دشوار در اقتصاد است.

قوی و در حال رشد و موفق اقتصاد تنها زمانی اتفاق می افتد که بیش از 70 میلیون صاحبان کسب و کار کوچک انجام می دهند به خوبی در این کشور است. اجازه دهید ادامه اقتصادی حرکت برای کوچک ما صاحبان کسب و کار کارآفرینان و خیابان اصلی.

روز از کلیشه و خالی شعارهای نیاز به قرار دادن به بقیه. عملی ایده ها و پاسخگویی باید باشد و خواهد بود جدید پیش شرط برای کشور ما بزرگترین صوتی در قرن 21 است.

سام Caucci موسس و مدیر عامل شرکت نیروی کار آموزش پلت فرم 1HUDDLE.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de