نامزدهای ریاست جمهوری باید اعلام موضع خود را در “هزینه شکست NSA را خلاف قانون اساسی توده نظارت برنامه می گوید:” اسنودن

آژانس امنیت ملی ادوارد اسنودن گفت: 2020 کاخ سفید داوطلبان باید علنا اعلام موضع خود را در دولت آمریکا را “خلاف قانون اساسی جرم برنامه نظارت است.”

اسنودن ساخته شده نظرات پس از نیویورک تایمز گزارش نمایش آژانس وسیع اطلاعات عکس مجموعه تلاش شد بسیار گران قیمت است و تا حد زیادی بی فایده است.

چارلی Savage گزارش در این برنامه در ایالات متحده آمریکا آزادی عمل از 2015 که مجموعه ای به پایان می رسد, مارس 15 از خود نشان داد به حالت تعلیق در سوابق تماس برنامه “هزینه 100 میلیون دلار از سال 2015 تا 2019” و تولید “یک واحد قابل بررسی است.” این بار گزارش اخبار محرمانه تا حدودی سانسور نسخه از گزارش از congressionally-ایجاد حریم خصوصی و آزادی های مدنی نظارت هیئت مدیره.

NSA تعطیل برنامه—در ابتدا در معرض توسط اسنودن در سال 2013 و پس از اصلاح در سال 2015—سال گذشته است.

به عنوان بار گزارش

با یک قاضی اجازه این سازمان می تواند پرس و جو این سیستم را به سرعت به دست آوردن سوابق نه تنها یک مظنون اما از هر کس که با آنها که مشکوک شده بود در تماس است.

نمایی ریاضی به معنای آن است که آژانس هنوز جمع آوری تعداد زیادی از تماس و سوابق متن در مورد آمریکایی ها ، در سال 2018 آژانس به دست آمده 14 دستور دادگاه اما جمع 434 میلیون تماس جزئیات پرونده مربوط به 19 میلیون شماره تلفن.

گزارش بدستآمده واکنش سریع از طرفداران حفظ حریم خصوصی.

“این بدنام جاسوسی NSA برنامه—که تا دیوارهایی آمریکایی’ سوابق تلفن, با میلیارد—آمد در هزینه در هر دو شرایط دلار و حریم خصوصی, اما تولید تنها دو منحصر به فرد منجر می گفت:” پاتریک Toomey, کارکنان, وکیل در ACLU امنیت ملی پروژه.

“تصور کنید که آنچه انجام شده می تواند با 100 میلیون دلار” کنایه آمیز دیده بان حقوق بشر, مدیر اجرایی, کنت راث “دیگر از انبوه حمله به حریم خصوصی ما و آژانس امنیت ملی آمریکا را فله مجموعه ای از شماره تلفن های ما به نام تولید تنها یک ‘قابل توجه’ بررسی است.”

“بله, این فوق العاده است که NSA در نهایت اذعان این بخش 215 سوابق تماس برنامه عظیم بود اتلاف وقت و پول” گفت: Faiza Patel, co-مدیر از آزادی و امنیت ملی برنامه در Brennan Center. “اما وجود خواهد داشت بدون فشار بر آنها برای رفع آن اگر نه برای اسنودن. و بی معنی تهاجم آمریکا حفظ حریم خصوصی سرسام آور است.”

با توجه به Electronic Frontier Foundation خط پایین روشن است: “آن زمان برای پایان دادن به آن است.”

خانه دموکرات وزن انجام درست آن.

به عنوان تپه گزارش روز شنبه,

خانه دموکرات ها در هوش و قوه قضائیه کمیته پرده برداری از قوانین این هفته که لغو NSA قدرت برای اجرای برنامه. که لایحه برنامه ریزی شده است برای به دست آوردن یک رای در قوه قضائیه کمیته در روز چهارشنبه.

همانطور که برای اسنودن تماس به کاندیداهای ریاست جمهوری دیابت برنی ساندرز (I-Vt.) به نظر می رسد تنها دموکراتیک مدعی که در مخالفت با برنامه سارا لازار در گزارش در این زمان دوشنبه.

لازار به اشاره به ساندرز جیر از Feb. 11 که در آن او گفت: “من رای دادند در برابر قانون پاتریوت در سال 2001 2006, 2011 و 2015. من به شدت مخالفت خود را با عبور نمود در ماه آینده. من باور دارم که در یک دموکرات و مشروطه شکل دولت ما نمی توانیم قربانی کردن آزادی های مدنی است که ما یک کشور آزاد است.”

رهبری کنگره حزبی مترقی (CPC) در ماه نوامبر به مدت سه ماه تمدید برای سه نظارت مقررات لازار اشاره کرد.

“با بیرون آمدن در برابر توده نظارت قدرت” او نوشت: “ساندرز به نظر می رسد سیگنالینگ به CPC که آن را باید در پیدا کردن آن ستون فقرات در مورد این موضوع. و کسانی که خاموش ماندن هستند به طور ضمنی تشویق مخالف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>