فشرده توسط ساندرز تهمت مقامات بهداشتی معتقدند همه ما باید قادر به دریافت Covid-19 واکسن بدون در نظر گرفتن درآمد

ملت بیماری های عفونی, متخصص, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های غذا و دارو و معاون وزیر بهداشت و درمان هر توافق با سن. برنی ساندرز جمعه که هر گونه امن و موثر Covid-19 واکسن باید برای همه در دسترس در ایالات متحده بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

“همه ما به امید خدا که خوب و امن واکسن توسعه یافته خواهد بود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” ساندرز گفت: در بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی جلسه کمیته. “اما این واکسن ممکن است معنا نیست که هر چیزی به درآمد کسی که ممکن است قادر به آن را ندارند.”

و اشاره کرد که مالیات دهندگان ایالات متحده کمک کرده است میلیاردها دلار برای کمک به توسعه یک Covid-19 واکسن ورمونت سناتور خواسته پانل: “آیا شما با من موافق است که پس از این نوع از سرمایه گذاری ما باید مطمئن شوید که هر آمریکایی هر فرد در این کشور می توانید با دریافت یک واکسن بدون در نظر گرفتن درآمد خود را؟”

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci, CDC رئیس دکتر رابرت Redfield, FDA, کمیسر دکتر استفان هان و معاون وزیر بهداشت و درمان Adm. برت Giroir هر پاسخ مثبت است.

تماشا کنید:

در هفته های اخیر ساندرز بارها فشرده تهمت مقامات دولت متعهد به ساخت هر مورد تایید FDA coronavirus واکسن رایگان و در دسترس به هر کسی در ایالات متحده است.

“آیا دولت تضمین کند که یک بار واکسن تایید شده توسط FDA آن را در دسترس خواهد بود به هر کس که در این کشور رایگان است؟” ساندرز خواسته شده در مارس 14 نامه (pdf) به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. “این امر می تواند از نظر اخلاقی غیر قابل قبول اجازه می دهد تا صنعت داروسازی به استفاده از این اپیدمی به عنوان یک فرصت برای سود بزرگ در پشت افرادی که حداقل می توانیم آن است.”

تحت مدیکر برای تمام سیستم ساندرز طرفداران واکسن—نه به ذکر است هر و همه دیگر لازم خدمات بهداشت و درمان—جهانی در دسترس خواهد بود به صورت رایگان در نقطه ای از خدمات.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

در جلسه سه شنبه ساندرز نیز خواسته Fauci و دیگر مقامات بهداشتی که آیا آنها حمایت سناتور پیشنهاد به استفاده از دفاع تولید اقدام به تولید انبوه و توزیع ماسک صورت برای هر کس که در ایالات متحده به صورت رایگان.

Fauci گفت: او از این طرح خواستار ماسک “بسیار مهم است.”

“بدون شک وجود دارد که با پوشیدن ماسک های شما محافظت می شود و شما را به محافظت می شود” گفت: Fauci. “پس از آن مردم به حفاظت از هر یک از دیگر. هر چیزی که جمع استفاده از ماسک آیا آن را به رایگان ماسک و یا هر مکانیزم من کاملا به نفع.”

در یک صدای جیر جیر پس از جلسه ساندرز تحسین مقامات برای توافق است که “ما نیاز به تولید و توزیع رایگان با کیفیت بالا و ماسک و گارانتی رایگان واکسن برای همه در آمریکا است.”

“سنا باید به گوش ما کارشناسان بهداشت عمومی و بلافاصله پس از تصویب طرح را به انجام دقیقا همان است که” ساندرز گفت.

در شهادت Fauci گسترده هشدار داد که ایالات متحده در حال حاضر “رفتن در جهت اشتباه” از نظر مبارزه با این بیماری همه گیر و گفت که او نگران عفونت رای می تواند بالون به 100,000 موارد جدید در هر روز اگر یک تغییر البته اجرا نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de