تظاهر شهر موزه کودکان جشن تعطیلات یهودی پوریم

  • ساز مغز شکارچی Tardiff بار خوانده شده کتاب “بهتر از بهترین پوریم” در یک جشن پوریم تعطیلات در تظاهر شهر موزه کودکان در Irvine, CA در دوشنبه 9 مارس سال 2020 است. بچه ها آیا زمان داستان, صنایع دستی و رژه به مناسبت تعطیلات یهودی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • کریستن لی و آنجلینا وو از سمت چپ, خنده در طول storytime با کتاب “بهتر از بهترین پوریم” در یک جشن پوریم تعطیلات در تظاهر شهر موزه کودکان در Irvine, CA در دوشنبه 9 مارس سال 2020 است. بچه ها آیا زمان داستان, صنایع دستی و رژه به مناسبت تعطیلات یهودی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Tru Nguyen, 2, است بیشتر علاقه مند به بازی با تظاهر ژله از ساخت صنایع دستی در طول یک جشن پوریم تعطیلات در تظاهر شهر موزه کودکان در Irvine, CA در دوشنبه 9 مارس سال 2020 است. Tru بود از ساختن یک hamentashen یک ژله-شیرینی مغزدار. بچه ها آیا زمان داستان, صنایع دستی و رژه به مناسبت تعطیلات یهودی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • یک کودک رنگ یک کارت در یک جشن پوریم تعطیلات در تظاهر شهر موزه کودکان در Irvine, CA در دوشنبه 9 مارس سال 2020 است. بچه ها آیا زمان داستان, صنایع دستی و رژه به مناسبت تعطیلات یهودی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • آیدن چانگ 3, حفاری به یک hamentashen یک ژله-شیرینی مغزدار, در طول یک جشن پوریم تعطیلات در تظاهر شهر موزه کودکان در Irvine, CA در دوشنبه 9 مارس سال 2020 است. بچه ها آیا زمان داستان, صنایع دستی و رژه به مناسبت تعطیلات یهودی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ساز مغز Andrea Lu آگهی رژه جشن پوریم تعطیلات در تظاهر شهر موزه کودکان در Irvine, CA در دوشنبه 9 مارس سال 2020 است. بچه ها آیا زمان داستان, صنایع دستی و رژه به مناسبت تعطیلات یهودی. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

کودکان آموخته شده در مورد شجاعت و شهامت دوشنبه, مارس 9 در طول یک رویداد جشن تعطیلات یهودی پوریم در تظاهر شهر موزه کودکان در ارواین.

جشن مناسبت به یاد می آورد صرفه جویی از مردم یهودی در امپراتوری فارسی از قرن چهارم پیش از میلاد هنگامی که وجود دارد یک طرح برای از بین بردن آنها.

روز دوشنبه در کودکان مشخص تعطیلات با یک داستان و صنایع دستی و رژه در اطراف این تاسیسات. “اگر وجود دارد یک تعطیلات ما آن را جشن می گیرند” گفت: تظاهر شهرستان COO لسلی Perovich.

تظاهر شهر است یک بچه به اندازه تعاملی شهرستان — با ایستگاه اتش نشانی, مواد غذایی, هنر, استودیو, مارینا پلیس و یک خیابان با اتومبیل.

همه چیز مجهز به لوازم و لباس فقط در دنیای بزرگسالان به پرورش تفکر و خلاقیت و حل مسئله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de