پیش نمایش اورنج کانتی بالا پسران بسکتبال بازی حذفی روز شنبه, فوریه. 12


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


پیش نمایش از بالا پسران بسکتبال بازی حذفی روز شنبه, فوریه. 12.

بخش 1

هیچ. 12 نارنجی لوتری (13-13) در مقابل. هیچ. 19 سرو (23-5)

که در آن: سرو چهار شنبه, 7 p. m.

چشم انداز: نارنجی لوتری است که در 10 بازی از دست دادن خط به پایان رسید و آخرین در تثلیث لیگ اما Lancers هنوز هم در بر داشت راه خود را به بخش 1 پلی آف. سرو برنده 15 بازی متوالی و cruised به آن سوم متوالی امپراتوری لیگ قهرمانی.

سرو است که رهبری دو بسیار ورزشی سالمندان: ادی اسپنسر و الیاس Vaielua. اسپنسر منجر تیم در امتیاز در هر بازی (17.0) و Vaielua است که به طور متوسط دو-دو با 11 امتیاز و 10.9 ریباند در هر بازی. Junior مسیحی چای است که به طور متوسط 12.3 امتیاز در هر بازی و تیراندازی 39 درصد از 3 نقطه محدوده.

نارنجی لوتری رهبری است 6-پا-7 به جلو تبت Goerner که ارائه می دهد از نبراسکا و UC Santa Barbara و کشیده شده استخدام از علاقه کریقتن.

از Lancers ضرب و شتم سرو 71-58 در Coyote مسابقات کلاسیک در دسامبر. 7. Goerner بود 27 امتیاز در این بازی و اریک Goodrich 23 برای Lancers.

سرو است و داغتر تیم و منحصر به فرد صفحه اصلی-دادگاه مزیت اما Goerner بزرگترین و بهترین بازیکن سرو را دیده اند در ماه.

هیچ. 23 TRABUCO تپه (15-13) در مقابل. هیچ. 6 کانیون (19-9)

که در آن: دره عمیق و باریک, چهار شنبه, 7 p. m.

چشم انداز: دره عمیق و باریک است که ساخت آن در موردی است که باید آن را در نظر گرفته بهترین مدرسه عمومی تیم در اورنج کانتی این سال است. این Comanches تا به حال دو استارت رفته اما موفق به ضرب و شتم ویلا پارک در هفته گذشته به پیروزی آشکار فلوریدا لیگ قهرمانی.

دره عمیق و باریک یکی از بهترین 3-نقطه تیراندازی تیم در شهرستان با جیک مارتین پیشرو شهرستان در 3-اشاره گر ساخته شده است (97) و ناتان ویلیامز نیز فرود در 10 صفحه در این شهرستان در این رده است.

Trabuco تپه به پایان رسید و در آخرین جایی در سواحل جنوبی لیگ که نیست شرم آور با توجه به آن است که احتمالا دوم بهترین و عمیق ترین لیگ در این شهرستان است. ایرانی ضرب و شتم سن کلمنت در وقت اضافه خود را به طور منظم فصل آخر. جوی Longo تا به حال یک بازی-16 امتیاز برای ایرانی. آریایی مافيکی نیز یک تهدید به ثمر رساند بازی هر شب برای Trabuco تپه.

دره عمیق و باریک است که مورد علاقه در این بازی اما Trabuco تپه نبرد-تست شده و نمی توان مرعوب Comanches. ایرانی رفته اند سر به سر با تیم های برتر مانند Capistrano دره و میشن ویجو چهار بار در این فصل است. این Comanches بازی عالی دفاع و Trabuco نیاز بزرگ بازی تیر اندازی از Longo و مافيکی به منظور رقابتی باقی بماند.

بخش 2AA

هیچ. 18 لا هبرا (19-9) در مقابل. هیچ. 17 TESORO (21-4)

که در آن: Tesoro چهارشنبه 7 p. m.

چشم انداز: Tesoro تا دوباره هویت خود را پس از درد و رنج تکان دهنده از دست دادن به دانا تپه در Jan. 24. تیتان بودند shorthanded که بازی بدون Kaden گارت و آنفولانزا زده مت دی آنجلو. از آن پس Tesoro, برده, هاردکور, El Toro و لاگونا هیلز کردم و 10 نقطه پیروزی بر مکان دوم San Juan Hills.

دی آنجلو یکی از بهترین گلزنان در اورنج کانتی و نوع بازیکنی است که می تواند نمره 20 امتیاز در نیم. ارشد مایک Mahlen عنوان ظهور بسیار عالی گلزن در طول نیمه دوم بازی لیگ. او به ثمر رساند 41 امتیاز در پیروزی در برابر ال تورو در Jan. 29.

لا هابرا در آزادراه لیگ عنوان مسابقه تمام فصل اما نمی کرایه خوبی در برابر Sonora در آن فصل آخر از دست دادن 64-38. دومینیک Pritchett تا به حال 14 امتیاز در این بازی برای Highlanders شده است و رهبر در هر دو طرف از طبقه مربی هارون Riekenberg در این فصل است. دیلن Damico و اریک Howlin موثر هستند گلزنان لا هبرا و نیاز به انجام بخشی خود را برای لا هبرا به نگه دارید تا با Tesoro را در بورس است.

لا هابرا نیست شانس خوبی در برابر دیگر تیم های برتر در شهرستان در این فصل از دست دادن دو blowouts به دره blowout دست دادن به JSerra و 37 نقطه ریزش به نحوی دره. Tesoro نیست به خوبی به عنوان کسانی که سه تیم دیگر, اما آن را به مراتب بهتر از این آزادراه تیم های لیگ لا هبرا ضرب و شتم در این فصل است.

هیچ. 14 ادیسون (17-11) در مقابل. هیچ. 4 فرمانت دبستان (19-8)

که در آن: Fairmont دبستان چهار شنبه, 7 p. m.

چشم انداز: Edison بازی بسیار دشوار است nonleague برنامه که با موفقیت آماده شارژر برای لیگ برتر بازی کند. این شارژر co-قهرمانان با نیوپورت بندر از گشت و گذار لیگ برای دومین فصل متوالی. ادیسون همچنین مادر Dei لس اسس و میشن ویجو در مسابقات این فصل و در زمان خود توده.

Trey Wilborn, Connor کالینز و جکی Kwok همه قادر به 20 نقطه به ثمر رساند بازی برای ادیسون. لوقا Serven و برادلی لونا در حال ورزشی و غنی بویس-مربی تیم همیشه عالی دفاعی.

Fairmont دبستان بهترین تیم ادیسون دیده می شود پس از بازی Mater Dei در ماه نوامبر. Atin رایت است در نزدیکی بالای شهرستان رهبران در امتیاز در هر بازی در این فصل (22.8). چول دنگ و کری جانسون نیز به طور متوسط در دو چهره در امتیاز در هر بازی و سیم, Sisse سه سال استارت حذفی را تجربه کنند. دانشجوی سال دوم لامینه Niang است که به طور متوسط 2.4 بلوک در هر بازی برای Huskies.

ادیسون نبود باید برای مقابله با یک تیم با فرمانت دبستان ظهر در لیگ برتر بازی کند. شارژر را به بازی عالی دفاع و شلیک و از 3 نقطه محدوده برای رقابتی ماندن در این بازی است.

بخش 3AA

دانا تپه (18-8) در مقابل. پرتلا (17-11)

که در آن: پرتلا چهارشنبه 7 p. m.

چشم انداز: پرتلا برنده اول آن بسکتبال لیگ قهرمانی در مدرسه تاریخچه این فصل خواهد شد و سعی کنید برای برنده شدن در آن خانه اول بازی حذفی روز شنبه. The Bulldogs رهبری سالمندان محسن هاشمی, Omar Habibeh و رابرت Giraldy. پرتلا برنده است نه مستقیم بازی پس از از دست دادن آن Pacific Coast لیگ بازکن به بکمن.

دانا تپه دست به San Juan Hills در یک buzzer beater در آن فصل آخر تحت فشار قرار دادند که دلفین ها به یک سوم در پایان محل در دریا مشاهده کرد. هریسون Wiese, 6-پا-7, ارشد, است, دلفین ها’ بهترین بازیکن است و او بزرگترین بازیکن پرتلا دیده است پس قبل از لیگ برتر بازی کند. مایل, بکن بکن, گریسون هولتبی و کریس Na هستند چند سال استارت که باید در بازی های بزرگ برای دلفین ها.

فصل گذشته دانا تپه برنده دو بازی حذفی و آن را به بخش 4AA یک چهارم نهایی که در آن از دست داد به Pacifica مسیحی است. پرتلا ضرب و شتم سانتیاگو باغ بیشه در دور اول از بخش 4AA برگشتی قبل از از دست دادن به مورپارک در دور دو.

پرتلا رفت 1-5 در این فصل در مقابل تیم های از سواحل جنوبی دریا و لیگ. اما کسانی که ضرر و زیان در دست Trabuco Hills, San Clemente و Tesoro که تیم بهتر از دانا تپه.

ال دردو (18-10) در مقابل. علامت KEPPEL (23-5)

که در آن: علامت Keppel چهارشنبه 7 p. m.

چشم انداز: El Dorado وارد برگشتی در یک خط پس از ضربه زدن خاموش شمالی تپه لیگ قهرمان یوربا لیندا. این پیروزی رو El Dorado گذشته تیخوانا, Olinda به جایگاه دوم در جدول رده بندی لیگ.

جان Bakke آگهی های طلایی شاهین با 18 امتیاز و 9 ریباند در هر بازی. جیک Duthoy نیز به طور متوسط دو چهره در امتیاز در هر بازی (13.6).

Keppel همکاری champs با Schurr از Almont لیگ است و در پلی آف به عنوان مکان دوم تیم از لیگ. Laird اندرسون و مایکل گراندوس قادر به دادن نمره بزرگ اعداد برای آزتک ها. مرکز دیگو Bustillo موثر است rebounder برای Keppel و رقابت بین او و Bakke یکی به تماشای.

آلوی El Dorado توسری خور در این بازی اما Bakke را به ثمر رساند توانایی را می دهد که طلایی شاهین یک فرصت است.

بخش 4A

کندی (14-11) در مقابل. ساوانا (8-18)

که در آن: ساوانا چهارشنبه 7 p. m.

چشم انداز: ساوانا تنها تیم در اورنج کانتی برای رفتن winless در nonleague بازی و هنوز هم برگشتی. شورشیان رفت 8-2 نارنجی در بازی لیگ به پایان لیگ قهرمان پشت قرن.

شورشیان به رهبری سالمندان تایلر بی ادب و مایکل Schoffstall که هر دو به طور متوسط بیش از 10 امتیاز در هر بازی. فوتبال standout Shamonte راجرز است که به طور متوسط بیش از 10 پرتاب ریباند در هر بازی.

کندی پایان رسید آخرین امپراتوری لیگ اما بسته به فصل به طور منظم یک نکته مثبت با ناراحتی برنده بیش از توستین. Aidan Kosaka و اسحاق Monney هستند رهبران ارشد برای مبارزه ایرلندی که سنگین مورد علاقه های شما در این بازی است.

ساوانا شانس در این بازی به دلیل برنده شدن یک تیم اعتماد به نفس و شورشیان را به دست آورد بیشتر به تازگی حتی اگر آن است که در برابر ضعیف تر نارنجی لیگ رقابت است. راجرز نیز خواهد بود بهترین ورزشکار در دادگاه خواهد شد که حداقل به کندی چیزی برای نگرانی در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر