اولیه انتخابات همچنان وحشی و دیوانه سال از همه گیر انداخت اقتصاد اعتراضات و سیاست

خوشحال جولای چهارم آخر هفته! زمان خوبی برای منعکس کردن که در آمریکا بزرگ تفریح و سرگرمی — سیاست است. اخیر جمهوری خواه اولیه نشان دهنده همه چیز در مورد سال 2020 — گیج کننده, بی قراری, بی سابقه trendsetting و قطعا جالب است. اگر چه برخی از نژادها بودند بیش از حد نزدیک به تماس با ما پنج شنبه ظهر مهلت ما بهترین های ما به آمار برخی از اهداف در حال حرکت.

آیا فشار به کارش ثبت نام رای دهندگان و دموکرات تفاوت در این انتخابات ؟ وجود دارد هنوز هم یک امکان در هر مسابقه است ؟ هر روند ارزش تماشای?

Pignanelli: “سیاست باید سرگرم کننده است. نباید فقط خسته کننده جلسات.”— جیم هایتاور

این اولیه انتخابات دوز بالایی از مواد مخدر که همه ما سیاسی معتادان معتاد هستند. ما geeking بیش از اعداد غیر معمول و توسعه صدها حالات مختلف. ما دسیسه همه بسیار عجیب و غریب اما همچنین سرگرم کننده (اگر چه اضطراب نامزدها نیست خوشحال). برای مثال بسیاری از ما wonking بیش از جزئیات اطراف آن رای دهندگان وابستگی جنبش. در Jan. 1, 2020 وجود دارد 675,205 فعال جمهوری خواه رای دهندگان. روز انتخابات این شروع به پریدن کرد به 780,555. حقایق مسلم. تعداد قریب به اتفاق از این ثبت نام به منظور رای گیری در این اولیه — به احتمال بسیار زیاد برای یک فرمانداری نامزد شده است.

اما این تزریق نیز نهفته دیگر نژادها. تازه ضرب توافق اولیه رای دهندگان بر این باور هستند که باید رای اواخر و در نتیجه دیگر مسابقه می تواند تغییر توسط این پویا.

پس freaks مثل من خواهد بود و نگران در انتظار برای دیدن چگونه بسیاری از برگشت به اصل وابستگی. ما دعا می کنیم برای یک حرفه ای نظر سنجی برای تعیین روند تفکر پشت این پیچ تاریخی.

عناصر دیگر نیز باید بررسی شود. این می تواند آغاز یک روند است که حزب وابستگی هستند قابل تعویض تصمیم شخصی — به راحتی تغییر بسته به شرایط از انتخابات ؟ خواهد نامزدهای میانه از هر دو حزب به دنبال یک استراتژی مشابه جذاب در سراسر طیف سیاسی در یک حزبی اصلی ؟

روزنامه: اگر شما یک سیاسی جستوجوی شما عاشق عشق فرمانداری مسابقه. آن را دیوید (اسپنسر Cox) در مقابل جالوت (جان هانتسمن). وجود فتنه است. وجود پول بزرگ است. وجود دارد اخلال گران. وجود دارد cross-رای گیری. وجود دارد بی سابقه ای در زمینه جهانی همه گیر, ضربه, یوتا, سخت, سقوط اقتصادی به علاوه محلی و در سراسر کشور تظاهرات و شورش.

اگر شکارچی برنده او می تواند با تشکر از دو عامل: 1. گرگ هیوز و توماس رایت siphoned محافظه کار رای به دور از Cox. 2. تعداد بی سابقه ای از کارش رای دهندگان دموکرات های ثبت شده به عنوان خواهان و شکارچی برنده سهم زیادی از کسانی که رای.

اگر Cox برنده آن را به سادگی خواهد بود چرا که رای دهندگان ایالت یوتا واقعا مثل این هوشمند, مثبت, خوش بین همدلانه مرد جوان از کمی قدیمی فرویو.

برنده یا از دست دادن آن را قابل توجه که به خوبی کاکس را در برابر شکارچی نیروی عظیم منهدم کننده. او دو بار در انتخاب فرماندار سابق سفیر سابق چین و روسیه و قلمه از یک یوتا خانواده سلطنتی حق سیاسی در آستانه. این یک دستاورد شگفت انگیز. آن را نشان می دهد کاکس محبوبیت و نشان می دهد او یک روشن آینده سیاسی در ایالت یوتا اگر او بخواهد به ماندن در بازی.

اگر شکارچی برنده او تجربه, رهبری, قد و روابط به دولت را به سطح بی سابقه ای از موفقیت است.

Iftf زد قوی نژاد به عنوان یک عدالت کیفری اصلاح طلب در برابر وقت دادستان کل شان ریس. ایده های خود را سزاوار قوی در نظر گرفتن مهم نیست که چه کسی برنده است.

برخی از نژادها نامیده شده است. وجود هر گونه شگفتی ؟

Pignanelli: قوی نشان از بورگس اونز در 4 کنگره منطقه مطرح شده بسیاری از ابرو به عنوان بسیاری از انتظار می رود در این مسابقه به تنگ تر. بنابراین اونز’ درخواست تجدید نظر به کارش رای دهندگان ممکن است یک عنصر در انتخابات عمومی در برابر بن McAdams. بنابراین نه نامزد باید آنها را برای اعطا.

لایل Hillyard است که 40 سال قانون گذاری کهنه. همه انتظار یک چالش دشوار توسط Chris Wilsonاما تعجب بود حاشیه شکست برای Hillyard. در این مسابقه و واقعی (و بالقوه) خسارات وارده توسط دیگر امتیازهای نشان می دهد اصلاحات مالیاتی همچنان یک مسئله است.

وب: من شگفت زده شد که بورگس که به راحتی موفق به کسب 4th منطقه نامزدی. دستکش را به سرعت خاموش برای انتخابات عمومی در برابر دموکرات وقت بن McAdams. دموکرات کنگره کمیته کمپین ارسال یک ضربه قطعه در برابر اونز حتی قبل از مسابقه نامیده می شد به نفع خود. جمهوری خواهان شده اند پس از رفتن McAdams برای ماه می باشد. اونز به شدت نیاز به درخواست تجدید نظر به تعدیل می شود نه فقط جمهوری خواه پایه. McAdams با خود طلایه دار شخصیت (تا حدودی مثل Cox) خواهد بود سخت به ضرب و شتم.

چه می Utahns انتظار می رود اگر یکی از مسابقات اصلی پایین می آید به یک اختلاف فقط چند هزار رای ؟

Pignanelli: انتظار شنیدن عبارات مانند “تعقیب رای دهندگان پس از انتخابات” “برداشت آراء” Lawyering تا” — که در توصیف فعالیت های انجام شده توسط کمپین فعالان در تیغ نازک انتخابات است.

وب: بازگو نهایی خواهد شد و برنده در صورت لزوم و ما در حرکت با رهبری جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>