نخست وزیر بوریس جانسون, کری Symonds مشغول هستند انتظار یک کودک

Feb. 29 (UPI) — نخست وزیر بوریس جانسون و کری Symonds مشغول به کار هستند و در انتظار یک کودک در اوایل تابستان یک سخنگوی زن و شوهر گفت.

این کودک است که به علت در اوایل تابستان Symonds گفت: در یک پست اعلام این خبر در خصوصی Instagram account.

Symonds گفت: این زن و شوهر رو درگیر در پایان سال و با او احساس “فوق العاده پر برکت” بی بی سی گزارش داد.

Johnson, 55 و Symonds, 31, محیط زیست فعال و سابق حزب محافظه کار رسمی نقل مکان کرد و در کنار هم در ماه جولای سال گذشته تبدیل شدن به اولین مجرد زن و شوهر به اشغال خیابان داونینگ. Symonds است که جوانترین شریک نخست وزیر در 173 سال خواهد بود جانسون همسر سوم.

جانسون طلاق همسر اول خود را Allegra Mostyn-اوون در سال 1993. دادگاه به تازگی رسیده مالی حل و فصل برای او به نهایی خود را طلاق با همسر دوم خود مارینا ویلر که اجازه می دهد او را به ازدواج Symonds.

ویلر و جانسون دارای چهار فرزند با هم و جدا از دو سال پیش پس از ازدواج در سال 1993.

جانسون و Symonds شد اولین شاعرانه مرتبط پس از دیده شدن با هم در اوایل سال 2019 اما ارتباط آنها قدمت آن به سال 2012 زمانی که او در کار خود موفق پیشنهاد انتخاب مجدد به عنوان شهردار لندن.

Symonds ترک نقش خود را با حزب محافظه کار در سال 2018 و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور ارشد برای محیط زیست ایالات متحده کمپین گروه اوشنا.

سابق صدراعظم ساجد جاوید که به تازگی استعفا از کار به طور غیر منتظره پس از اختلاف بر ترمیم کابینه با جانسون نوشته شده “تبریک” در توییتر برای زن و شوهر خواستار آن “خبر فوق العاده!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>