شاهزاده اندرو وکلای مدافع می گویند عدالت Dept. به دنبال تبلیغات با جفری اپستین لینک

ژوئن 9 (UPI) — بریتانیا شاهزاده اندرو می گوید دادستان ایالات متحده در حال تلاش برای به دروغ به تصویر بکشد او را به عنوان یک uncooperative شاهد در تحقیقات خود از خوار سرمایه گذار و میلیاردر جفری اپستین که خودش را کشته بود در زندان در سال گذشته در حالی که رو به اتهام قاچاق جنسی.

شاهزاده وکلای دوشنبه در پاسخ به گزارش هایی که ایالات متحده دادستان به دنبال عملا حکم به سوال اندرو به عنوان بخشی از تحقیقات خود را از اپستاین مورد — نادر قانونی حرکت می کند به طور معمول ساخته شده به زور به همکاری از یک تمایلی شاهد.

تبلیغات

شاهزاده اندرو وکلای گفت: شاهزاده, همچنین شناخته شده به عنوان دوک یورک ارائه کرده است چندین بار به ارائه اطلاعات به ایالات متحده دادستان-و شده اند کاهش یافته است در هر زمان.

“دوک یورک در حداقل سه نوبت در این سال ارائه کمک های خود را به عنوان یک شاهد به DOJ,” وکلای مدافع در بیانیه ای گفت. “متاسفانه DOJ است در واکنش به این دو ارائه می دهد با عبور خود را محرمانه قوانین و ادعا می کنند که دوک ارائه شده صفر همکاری است.

“در انجام این کار آنها شاید به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت.”

وکیل گفت: وزارت دادگستری نیز شکست وعده خود برای حفظ هر کلمه از همکاری محرمانه است.

“ما خواسته DOJ به تایید می کنند که همکاری ما و هر مصاحبه ترتیبات باقی خواهد ماند محرمانه مطابق با قوانین عادی که درخواست برای همکاری داوطلبانه با DOJ. ما با توجه به صریح اطمینان که بحث های ما و روند مصاحبه را محرمانه باقی می ماند.”

آمریکا وکیل جفری برمن در جواب گفت: شاهزاده اندرو تیم حقوقی در تلاش است تا “به دروغ به تصویر بکشد” دوک یورک به عنوان شرکت کنندگان حاضر.

اپستاین کشته های خود را در نیویورک زندان در ماه اوت گذشته در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه. دادستان او را متهم کرد از preying در ده ها تن از دختران زیر سن قانونی در نیویورک و فلوریدا در اوایل 2000s.

دیرین کاردانی از اپستین شاهزاده اندرو به مدت طولانی هرگونه تخلف است.

“من همچنان به صراحت پشیمانی من بد قضاوت ارتباط با جفری اپستین” او گفت:. “البته من مایل به کمک به هر انتظامی مربوطه با تحقیقات خود را در صورت نیاز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de