خصوصی, خیابان آن را مشکل تر برای nab شپشو رانندگان

Q. هی سوت: من زندگی در یک جامعه دردار با به اصطلاح خصوصی خیابان. ما نشانه های توقف و با سرعت محدود که تعداد بسیار کمی مشاهده است. این مرا ناراحت می کند که ما باید کودکان و نوجوانان و کور تقاطع ها. فقط یک ماده از زمان قبل از اینکه چیزی اتفاق می افتد. می توانید نارنجی اداره پلیس از طریق درایو مناسبت به شاید مردمی برای آرام کردن و در واقع ، می توانید آنها را به بلیط های واقعا مردمی’ ،

– کریس هاپکینز نارنجی

A. صدای بوق رسیده به Sgt. فیلیپ McMullin از شهرستان خود را بهترین و به او گفت که در جامعه زندگی می کنند.

محدودیت وجود دارد به چه استناد افسران می تواند دست در خیابان ها; کالیفرنیا خودرو کد مقدس از قوانین ترافیک در عمومی و خصوصی جاده.

“ما همیشه می توانید وارد انجمن خصوصی و انجام گشت چک برای تشویق مردم به آهسته گفت:” صدای بوق یک ایمیل به در. “که در محله ما قادر به اجرای علائم توقف و سرعت مگر آن افزایش می یابد به سطح رانندگی بی پروا. ما همچنین می توانید از دستگیری برای رانندگی تحت تاثیر.

“ما نمی باید اجازه ورود به این مناطق و ما دسترسی به دروازه.”

ضمنا کریس صدای بوق آگاه است از مراحل خاص گرفته شده توسط یک انجمن خصوصی و حتی یک کسب و کار در اورنج کانتی در گذشته اجازه داده است که ماموران به استناد همان نقض آنها را در خیابان های عمومی. اما به دانش خود که استراتژی بسیار نادر است.

Honkin’ اصلاح: یک خواننده خواسته یک زن و شوهر از هفته پیش در مورد نامه عجیب دوست خود را دریافت کرده مربوط به یک چراغ قرمز دوربین در باغ بیشه.

آن را با برچسب “حسن نیت ارائه میدهد توجه: این است که یک بلیط.”

صدای بوق و سرهنگ کارل ویتنی داشتند حرف زدند در مورد آن و از طریق یک سوء تفاهم فکر دوستان خود را دریافت و بدون فاصله از دادگاه.

اما اطلاع از نارنجی دادگاه شهرستان است که در واقع به نام “حسن نیت ارائه میدهد نقض اطلاعات توجه کنید.” آن را می دهد مقدار خوب و گزینه های برای مبارزه با بلیط.

دوست خود را دریافت نکرده است اما در عوض آنچه یک خواننده که صدای بوق هشدار داده به تفاوت نام “دله دزدی بلیط.”

صدای بوق رفت و برگشت به خوبی ستوان برای دریافت lowdown در این غیر بلیط که می تواند فرستاده اگر دوربین تصویری نیست به وضوح نشان می دهد که در زمانی که چرخ این خودرو به نظر می رسد برای اجرای یک نور قرمز.

شاید راننده چهره پنهان شده است. یا جنسیتی متفاوت است که از این خودرو مالک ثبت شده است.

“(مالک ثبت شده) خودرو داده شده است یک فرصت برای دیدن این ویدئو و به ما بگویید که ممکن است رانندگی خودرو” ستوان گفت. “شخص دریافت (شهر) حسن نیت ارائه میدهد توجه نمی کند و باید برای پاسخ دادن به این نامه است.

“یک نکته وجود دارد هر چند,” او توضیح داد. “اگر (مالک ثبت شده) پاسخ نمی دهند این به این معنا نیست که افسر کار را متوقف کرده است در این مورد. اگر افسر باعث شناسایی مثبت استناد صادر می شود.”

اگر خودرو ثبت نام صاحب می رود و می گوید یک افسر که در واقع رانندگی که نیست به اندازه کافی به ستوان گفت. اما افسر خواهد بود در حال حاضر به نام مجرم و می تواند خود را بالا بکشد و یا گروه از وسایل نقلیه موتور, عکس, و اگر آن را در یک مسابقه پس از آن می تواند موضوع استناد.

Honkin’ واقعیت: یک Wienermobile به تازگی کشیده شده توسط یک کلانتر معاون در ویسکانسین برای نقض این حرکت بیش از قانون: زمانی که یک وسیله نقلیه اضطراری در بزرگراه شانه با چراغ چشمک زن رانندگان باید از مجاور خط اگر امن و یا حداقل کم کردن سرعت.

راننده Oscar Mayer, هات داگ به شکل خودرو – که عنوان شغلی است hotdogger – هشدار داده شد.

Oscar Mayer فروش تی شرت با یک عکس از تیم ماشین و کشیده-بیش از 27-پا-طولانی Wienermobile. عنوان: “Road Hog.”

تمام درآمد حاصل از فروش $29.99 پیراهن را به جاده ملی ایمنی پایه و اساس است.

در پاسخ به این شرکت ندامت از Waukesha County Sheriff را توئیت کرد: “با تشکر از @oscarmayer برای کمک به ما ترویج #MoveOver قانون و حفظ قانون اجرای اولین پاسخ دهندگان بزرگراه کارگران و رانندگان کامیون یدک کش ، امن است.”

(منبع: Milwaukee Journal Sentinel و Oscar Mayer)

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به [email protected] او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>