نرم افزار بیس بال می شود در جریان در کره جنوبی-هیچ جمعیت بدون تف

سئول, آوریل 5 (UPI) — طرفداران بیس بال در کره جنوبی کردم طعم و مزه خود را از عمل زندگی می کنند در روز سه شنبه به عنوان بیس بال کره ای سازمان لگد کردن آن 2020 فصل و ورزش-گرسنگی مخاطبان در سراسر جهان در حال رفتن همراه برای سوار شدن.

با کره جنوبی با موفقیت خم منحنی جدید COVID-19 نفر از این کشور تصمیم به ادامه با 144-بازی KBO نجومی که در اصل برنامه ریزی شده برای شروع, مارس 28.

تمام 10 KBO تیم بودند در اقدام روز سه شنبه را روز افتتاحیه, اما اقدامات احتیاطی سلامت در محل. بازی بازی در مقابل خالی می ایستد با برخی از صندلی های حمل بنر یا عکس از طرفداران در حالی که داوران و اول و سوم-پایه مربیان عینک محافظ و ماسک.

بازیکنان رفت و بدون پوشش صورت اما مشت و آرنج ضربه بودند هنجار به جای بالا-سپاس. جویدن تنباکو و تف مجاز و نه امضای امضا. یک جزء اصلی از زندگی بیس بال کره ای بود و هنوز هم در جای خود اما: cheerleaders که انجام شده طراحی روال به K-pop آهنگ ها و یا تیم سرودهای کنار لباسهای کثافت.

خارجی پخش از جمله ESPN انجام عمل زندگی می کنند. ایالات متحده آمریکا شبکه ورزش که امضا قرارداد به televise KBO بازی در آستانه فصل جدید پخش بازی بین سامسونگ شیرها و NC Dinos در 1 a. m. EDT.

محلی برای طرفداران این فصل می تواند به زودی به اندازه کافی.

“من شده است با شمارش پایین روز برای باز کردن بازی گفت:” Lee Seul, a 23 ساله از طرفداران کیا ببر. “من احساس خالی در offseason چون من نمی تواند تماشای هر بازی. من بسیار هیجان زده KBO بازی را شروع کرده اند چرا که من فکر می کنم آن را به جوانی از سر گرفتن زندگی روزمره. مردم خسته از تنها رفتن به عقب و جلو بین کار و خانه به دلیل اجتماعی فاصله و coronavirus.”

اما لی اذعان کرد آن را کمی عجیب و غریب از دیدن یک بازی تلویزیونی از خالی ورزشگاه به ویژه به دلیل فن مشارکت یک عنصر مهم از کره ای بیس بال بازی. همراه با پشتیبانی فن-led تجمع آهنگ ها و طراحی شعارهای بخشی از انرژی بالا high-tech جو در حالی که بازی با یک استعداد است که شامل برخی از ترین های جهان دیدنی و جذاب خفاش flips.

“آرام ورزشگاه به نظر می رسد عجیب و غریب” لی گفت. “من نگران هستم که این روحیه را برای بازیکنان به دلیل استفاده آنها را مشتاق به سلامتی از KBO طرفداران.”

آن اعلام نشده است زمانی که استادیوم شروع خواهد شد اعتراف کرد.

کره جنوبی نه تنها آنهایی که هیجان زده برای بازگشت از بیس بال. بین المللی ویژه درخشان در KBO به عنوان یکی از عمده تنها ورزش حرفه ای لیگ در عمل با جهانی پوشش خبری و رسانه های اجتماعی تعامل وزوز در مورد شروع فصل.

Los Angeles Dodgers سوپراستار حق fielder Mookie بتی در زمان به توییتر با تصویری استقبال از شروع KBO نجومی و معرفی چند تا از این لیگ بازیکنان ستاره مانند دایناسور شکارچی یانگ Eui-جی و shortstop Kim Ha-seong از Kiwoom قهرمانان.

اوه Joo-seung, که با این نسخهها کار در تجزیه و تحلیل بخش سامسونگ شیرها یک تیم مستقر در جنوب شرقی شهر دائگو گفت: منافع جهانی بود و کمی سورئال.

“هر کس کاملا شگفت زده و شگفت زده” در توجه] Oh گفت. “موضوع روز بود کلیپ های ویدئویی که در آن Mookie بتی بود معرفی KBO. کل تیم تقریبا فکر کردم این بود که یک نوع شوخی است.”

آه گفت که او احساس بین المللی طرفداران خواهد لذت بردن از به طور کلی کره جنوبی تجربه بیس بال.

“در مورد بیس بال فرهنگ مانند خفاش پایین بپرد و به سلامتی, من فکر می کنم بسیاری را پیدا خواهد کرد آن را تعجب آور و جالب,” او گفت:.

در تعجب بود که شهر سخت ترین ضربه از COVID-19 شیوع در کره جنوبی افتتاح زمین پرتاب شد توسط Lee Seong-gu, سر Daegu انجمن پزشکی و تصویری مراسم تجلیل از بازیکنان و افراد مشهور تشکر پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی.

دیگر بازی ها در روز افتتاحیه شامل یک رقابت بین قهرمان دفاع Doosan خرس و LG دوقلوها هر دو سئول مبتنی بر تیم در حالی که در نزدیکی اینچئون SK Wyverns بازی Hanwha عقاب. گرد کردن عمل شد کیا ببر رو به Kiwoom قهرمانان و لت غول مبارزه با کاترین ویز.

این بازی زنده شد به عهد به کره جنوبی زرنگ پاسخ به COVID-19 شیوع. این اولین بار بود که کشور پس از چین برای دیدن گسترده محلی انتقال coronavirus اما مقامات موفق به طور چشمگیری صاف منحنی از موارد جدید از طریق زودهنگام و تهاجمی تست و ردیابی.

روز سه شنبه این کشور اعلام کرد هیچ محلی جدید عفونت برای دومین روز در یک ردیف. دولت شروع یک مرحله جدید از آرام اجتماعی, فاصله, قوانین این هفته خواهد بود و بازگشایی مدارس در هفته آینده. کره جنوبی فوتبال حرفه ای لیگ برتر روز جمعه آغاز خواهد شد همچنین بدون مخاطب است.

آمریکا طرفداران ورزش خواهد بود قادر به گرفتن یک KBO بازی هر روز در ای اس پی ان به طور کلی در ESPN2 و در ESPN برنامه با توجه به یک شبکه آزادی مطبوعات. زنده زمان شروع محدوده از 1 صبح تا 5:30 a. m. EDT و شبکه را از ویژگی های برجسته بازی در آن اخبار و اطلاعات در برنامه.

KBO بازی نیز از تلویزیون پخش شود توسط ژاپن SPOZONE لیگ اعلام کرد.

KBO کمیسر چانگ سازمان ملل متحد-چان گفت که امیدوار است این بازی را به راحتی به طرفداران و کمک به تنظیم یک استاندارد برای ورزش های دیگر لیگ به دنبال باز کردن.

“در طول این بی سابقه و دشوار است من امیدوارم که KBO لیگ می تواند تسلی به جوامع و ارائه دستورالعمل به دنیای ورزش” چانگ گفت: در ESPN آزادی مطبوعات. “من خوشحال هستم که KBO لیگ معرفی می شود در سطح جهان و امیدوارم که این می تواند یک فرصت برای توسعه ما لیگ و ورزش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net