Pro-انتخاب طرفداران تقاضا باروری دادگستری به دیوان عالی کشور می شنود اولین سقط جنین مورد تهمت انتصاب در نیمکت

صدها نفر از تظاهرکنندگان مونتاژ در مراحل دادگاه عالی ایالات متحده روز شنبه به عنوان استدلال شنیده می شد در سقط جنین مربوط به مورد برای اولین بار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو انتصاب پیوست دادگاه.

“سقط جنین زن حقوق بشر است” گفت: تشکر. Ayanna Pressley (D-جرم.) در تظاهرات. “سقط جنین مراقبت های بهداشتی. باروری عدالت است و عدالت اقتصادی. و باروری عدالت نژادی و عدالت است.”

مورد ژوئن خدمات پزشکی در مقابل روسیه مراکز در یک سوال دادگاه عالی جواب داد در سال 2016 در مورد تگزاس مورد: آیا یک دولت می تواند نیاز به پزشکان در کلینیک سقط جنین به اعتراف امتیازات در یک بیمارستان محلی به منظور ارائه سقط جنین مورد.

در سال 2016 دادگاه حکم داد که چنین مورد نیاز قرار داده شده یک “بی بار” در بیماران به دنبال سقط جنین و مراقبت که آنها در خدمت هیچ پزشکی قانونی هدف. دیوان عالی کشور در حال حاضر با شنیدن ژوئن خدمات پزشکی مورد مربوط به یک کلینیک در لوئیزیانا پس از تصمیم دادگاه تجدید نظر اجازه می دهد نیاز—یکی از چندین دام (هدفمند محدودیت در سقط جنین ارائه دهندگان خدمات) قوانین تحت فشار قرار دادند توسط ضد انتخاب شدند.

اگر دادگاه قانون اساسی که مورد نیاز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در لوئیزیانا 2016 مورد توجه تگزاس درمانگاه می تواند لغو شود.

“ما باید به refight جنگ حقوقی است که ما در حال حاضر به دست آورد اما متحده مانند لوئیزیانا و در سرپیچی از قانون اساسی و دیوان عالی کشور احکام گفت:” نانسی Northrup, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز حقوق باروری است که این استدلال در مورد. “آن را نگران کننده و غیر قابل قبول است که در سال 2020 برخی متحده هنوز در خم جهنم در انکار دسترسی زنان به بهداشت و درمان باروری. یک بار دیگر دادگاه باید برای جلوگیری از این درمانگاه خاموش کردن قوانین و اطمینان حاصل شود که وعده Roe v. Wade متوجه است برای همه زنان است.”

در اعتراض pro-انتخاب طرفداران انجام شده نشانه های مطلب “اعتماد زنان” و “بدن زنان بیشتر تنظیم شده از اسلحه.” در رسانه های اجتماعی حامیان برجسته این تظاهرات با استفاده از هشتگ #MyRightMyDecision.

تخته سنگ گزارش شده است که در طول قضات’ سوال, لوئیزیانا, وکیل عمومی الیزابت Murrill بود هولناک با پرسش از دادگاه لیبرال بال “که او به سادگی نمی تواند پاسخ صادقانه و بدون تضعیف خود استدلال.”

به عنوان خوانده شده را علامت یوسف استرن نوشت, عدالت, اموزش Bader Ginsburg خواسته Murrill چرا پزشکان خواهد نیاز به اعتراف امتیازات در نزدیکی یک بیمارستان با توجه به بسیاری از زنان تحت پزشکی به جای جراحی سقط جنین در خانه پس از مراجعه به درمانگاه و یا بازگشت به خانه در مدت کوتاهی پس از دریافت مراقبت:

“اگر زن دارای یک مشکل” Ginsburg گفت: “این خواهد بود که او را به بیمارستان محلی که او نیاز به رفتن به برای مراقبت از چیزی نیست که 30 مایل از درمانگاه.” Murrill ادعا کرد که 30 مایل حد تضمین می کند “تداوم مراقبت است.” اما به عنوان عدالت Sonia Sotomayor تصریح کرد که به سادگی درست نیست برای بسیاری از بیماران که به خانه پس از رفتن به درمانگاه.

وکلای مرکز حقوق باروری گفت BuzzFeed آنها “با احتیاط خوش بینانه” در مورد این پرونده است.

“ما همیشه استدلال مورد وجود دارد که باید گسترده اکثریت در دادگاه به رسمیت شناختن است که هیچ تفاوتی بین این مورد و مورد دادگاه عالی تصمیم گرفت تنها چهار سال پیش و به نظر می رسد که درست است” وکیل T. J. Tu گفت BuzzFeed.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>