مترقی حزبی اعلام مخالفت با ‘بی فایده پف’ $740 میلیارد پنتاگون بودجه پیشنهادی

کنگره مترقی جلسه روز یکشنبه گفت که آن را به طور رسمی مخالفت با دفاع ملی مجوز عمل برای سال مالی 2021 مگر اینکه “اقدام قابل توجهی” گرفته شده است به منظور کاهش این لایحه را پیشنهاد پنتاگون مبلغ سرمایه گذاری.

“لاستیک ماشین پرس یا یک رکورد $740 میلیارد دلار برای پنتاگون shortchanges میلیون ها نفر از خانواده ها در تلاش برای به دست آوردن در این بحران” توییتی ک که بیش از 90 عضو دارد. “افزایش بیکاری در پایان برسد در کمتر از دو هفته. فدرال اخراج انقضای مهلت قانونی در شش روز.”

“کنگره باید متمرکز بر پرداختن به این فوری بحران” ک افزود: “نه عبور بی فایده پف $740 میلیارد لایحه دفاعیه به خط جیب پیمانکاران دفاعی.”

همراه با تشکر. باربارا لی (D-کالیفرنیا.) ک شرکت-صندلی مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal (D-شستشو.) و علامت Pocan (D-Wis.) در حال دفاع از گذشت یک ☀ متمم که قطع پیشنهادی پنتاگون بودجه 10%—$74 میلیارد و هدایت پس انداز نسبت به بهداشت و درمان و مسکن و آموزش و پرورش در جوامع فقیر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این 10 درصد کاهش است برجسته شدنی و معقول” Jayapal گفت: در طول یک رویداد در اواخر ماه گذشته. “اما آن را نمی تواند آسان… به عنوان ترقی خواهان آن است که کار ما را به دوباره تعریف و reimagine آنچه در آن است به قوی. قوی به معنی پایان دادن به جنگ های بی پایان و بازگشت به دیپلماسی قوی و ائتلاف بین المللی ساختمان است.”

سنسور. برنی ساندرز (I-Vt) و Ed Markey (D-جرم.) در حال حمایت شرکت همراه متمم در مجلس سنا. در یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه در ماه گذشته ساندرز توصیف پیشنهادی 10 درصد کاهش به عنوان یک “متوسط” راه برای آغاز تغییر آمریکا اولویت های دور از جنگ بی پایان و به سمت فوری داخلی و نگرانی است.

با اصلاح انتظار برای دریافت یک رای این هفته آینده Sanders نوشت: در یک ایمیل به هواداران گفت: “زمان در حال حاضر برای کاهش هزینه های نظامی و استفاده از آن پول برای نیازهای انسان.”

“چگونه می تواند از آن باشد که ما به اندازه کافی به صرف بیشتر در دفاع از بعد از یازده کشور در ترکیب اما ما لازم نیست به اندازه کافی برای مطمئن شوید که هر کودک آمریکایی یک سقف بالای سر خود را و مواد غذایی به اندازه کافی به غذا خوردن؟” ساندرز نوشت. “یک ملت بزرگ است در نظر گرفته نمی به اندازه بودجه نظامی خود را, آن است که در نظر گرفته شده توسط چگونه به خوبی آن رفتار خود را ضعیف ترین و آسیب پذیرترین شهروندان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>