مترقی چلنجر Kreibich انتقاد شدید جناح راست حزب دموکرات Gottheimer برای “مغلوب ساختن پیشی جستن ارزش” رکورد رای گیری

با بیش از یک هفته قبل از نیوجرسی دموکراتیک اولیه دکتر Arati Kreibich منتشر دیجیتال آگهی در دوشنبه کوبیدن حریف خود را در دولت 5th کنگره منطقه محافظه کار در کنگره جاش Gottheimer برای بارها و بارها حمایت ناروا “ارزش” و رای گیری با جمهوری خواهان.

Gottheimer که خدمت در کنگره پس از سال 2017 رای دادند با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک به 77 درصد از زمان آگهی متحده, حمایت از قانون به حقوق قانونی برای بارداری و به طور رسمی اعلام پشتیبانی از یخ و هدف قرار دادن آن از مهاجران مستند نشده.

آگهی اشاره به Gottheimer به عنوان رئیس جمهور “مورد علاقه دموکرات” را نشان می دهد و یک کلیپ از کنگره ظاهر می شود با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید قبل از برجسته او pro-مغلوب ساختن پیشی جستن رای.

“جاش Gottheimer باید شرمنده از خود نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد” Kreibich در بیانیه ای گفت: به عنوان تبلیغ منتشر شد. “NJ-5 سزاوار یک دموکرات واقعی خواهد شد که پایه بلند برای مراقبت های بهداشتی برای همه و جسورانه اقدام آب و هوا.”

Gottheimer نیز پشتیبانی می کند عقبگرد از مقررات قرار داد-فرانک عمل می کنند و رای دادند نه برای محدود کردن رئیس جمهور از اقدام نظامی علیه ایران بدون کسب موافقت کنگره.

“این نیست نیوجرسی ارزش آنها تهمت ارزش” آگهی را راوی می گوید. “در جولای 7 رای برای یک دموکرات است.”

دیجیتال میلادی منتشر شد و همان روز Kreibich بحث Gottheimer در WRNJ یک ایستگاه رادیویی محلی.

Kreibich متهم Gottheimer در بحث از اولویت Covid-19 امداد است که “شده است به طور نامتناسبی نجات شرکت ها به جای نجات خانواده های شاغل در [منطقه 5]” و بعد انتقاد حریف خود را برای حمایت از مراقبت های بهداشتی جهانی برنامه ریزی و پذیرش شرکت تایید شده پول.

Kreibich داوطلب برای Gottheimer را گشتند مبارزات انتخاباتی در سال 2018 اما با توجه به رهگیریاین عصب شناسی و عضو شورای در گلن راک, N. J. “تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن او و پس از او پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار مبارزه در سال گذشته مانع دموکراتیک تلاش را برای حمایت از کودکان در بازداشت است.”

“او نه تنها نشده بود تا برای ارزش های ما در کنگره او را نیز به طور فعال مشغول به کار در برابر حزب” Kreibich گفت: رهگیری.

Kreibich عهد کرده است به مبارزه برای مدیکر برای همه باید او برنده کنگره صندلی و همچنین سبز جدید, معامله, افزایش مالیات بر ثروتمندترین 1 ٪ از آمریکایی ها و ساخت عمومی دانشگاه, شهریه-free در ایالات متحده آمریکا به عنوان آن را برای بسیاری از دانش آموزان در گذشته است.

با امتناع از حمایت های سبز جدید معامله Kreibich توییتی دوشنبه Gottheimer است “نادیده گرفتن خود به شمار می رود.”

Kreibich تایید شده توسط سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), تشکر. Ayanna Pressley (D-جرم.), طلوع آفتاب حرکت و تعدادی دیگر از مترقی شدند.

Gottheimer است جمع آوری کمک های مردمی استفاده بیش از Kreibich اما شورشیان نامزد گزارش این ماه که با توجه به مبارزات انتخاباتی داخلی رای گیری او می آید در دو نقطه حاشیه برد برای پاسخ دهندگان که آشنا هستند با هر دو Kreibich و حریف خود را.

“با هشت روز تا اولیه من هیجان زده برای دیدن رای دهندگان همچنان به آغوش ما پیام تغییر واقعی!” Kreibich روز دوشنبه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de