مترقی گروه می گویند بایدن-وارن بلیط, بهترین راه برای تحریک رای دهندگان و ‘برنده کاخ سفید’

یک جفت ملی سازمان های مترقی که تایید بهداشت ، برنی ساندرز در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه انتشار نامه سرگشاده ای صبح روز سه شنبه خواستار presumptive نامزد جو بایدن برای انتخاب ایالت و سناتور ” الیزابت وارن به عنوان همسر در حال اجرا به منظور “وحدت حزب را به عقب و کاخ سفید است.”

“سناتور وارن عمیقا واجد شرایط بعدی ما خواهد بود معاون آوردن دهه تجربه و سابقه رهبری در مورد مسائل از سبز آمریکا به مبارزه با حرص و آز شرکت های بزرگ و فساد—مسائل است که تحریک مترقی رای دهندگان شما نیاز به پیروزی در کاخ سفید گفت:” مترقی دموکرات آمریکا (PDA) و RootsAction که با هم نشان دهنده بیش از یک میلیون فعالان مردمی در سراسر کشور.

“اگر جو بایدن می خواهد یک معاون رئیس جمهور که کمک خواهد کرد که او را در مقابله با برخی از بزرگترین چالش های کشور ما تا کنون با آن روبرو—و آماده به حکومت در یک روز—سناتور وارن است که او بهترین انتخاب است.”
—جف کوهن RootsAction

“چند سناتور مبارزه کرده اند سخت تر و بیشتر به طور مداوم برای این نوع از اصلاحات ساختاری که آسانسور تا طبقه کارگر و خانواده ها و جوامع” گروه نوشت. “سناتور وارن همچنین پیشنهاد برخی از جامع ترین سیاست قصد دارد برای مقابله با عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. او سرسختی و تخصص برای کمک به آمریکایی ها عادی هدایت از طریق این بحران و او می تواند آماده به حکومت در یک روز.”

بایدن—که عهد کرده است به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا—گزارش شده است که با توجه به بیش از یک دوجین نامزد معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید از جمله وارن دیابت کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) تشکر. Val Demings (D-Fla.), و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer.

با بایدن در مواجهه با تماس از تعدادی از دموکرات ها و صاحب نظران به انتخاب یک رنگ به عنوان همسر در حال اجرا برخی از سیاه و ترقی خواهان خواسته اند که معاون رئیس جمهور سابق به انتخاب وارن و بررسی های اخیر نشان می دهد که سناتور ماساچوست محبوب ترین انتخاب در میان سیاه و مترقی رای دهندگان.

“مردمی گفت: ما نیاز یک زن سیاه و سفید و من درک می کنم که آنها در حال آمدن از” آنجلا مردمان مدیر سازماندهی گروه سیاه Womxn برای گفت هیل هفته گذشته است. “اما آنچه مهم است و آنچه باید در اولویت رهبری است که متعهد است و برای هل این تغییرات ساختاری در کشور ما و افرادی که ریشه و گوش دادن به جامعه ما است.”

مک کلاچی گزارش داد اوایل این ماه که “اگر بایدن هدف این است که برای بسیج هر دو سیاه و مترقی رای دهندگان وارن ممکن است نگه دارید قوی ترین دست آماری.”

“یک صبح مشورت نظرسنجی نشان داد وارن رانندگی بیشتر سیاه آرا به بایدن از هریس و یا استیسی آبرامز های ناموفق گرجستان فرمانداری نامزد” مک کلاچی اشاره کرد. “جداگانه مارس بررسی نشان داد وارن نشان سازگار ترین حمایت در میان سفید و سیاه و سفید رای دهندگان در میدانهای میشیگان و ویسکانسین.”

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

در میان نامزدها تحت نظر PDA و RootsAction استدلال کرد که وارن نشان دهنده بهترین فرصت برای بایدن به شکل “وحدت بلیط یک قادر به تولید شور و شوق از حزب دموکرات و فراتر از آن—و شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر است.”

آلن مینسکی, مدیر اجرایی, PDA, در بیانیه ای گفت که “برای رای دهندگان و فعالان که پشتیبانی برنی ساندرز در اولیه آن را حیاتی است که بایدن در انتخاب همسر در حال اجرا با یک دیرینه مترقی سابقه مبارزه برای این کار خانواده ها از این کشور است.”

RootsAction بنیانگذاران جف کوهن تکرار شدند با این استدلال که وارن به عنوان معاون ریاست جمهوری نامزد خواهد هر دو درخواست تجدید نظر به پیشرو رای دهندگان و آماده به حکومت در میان همه گیر و یک بحران اقتصادی باید بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری.

“الیزابت وارن به قرار دادن طرح های جامع به آدرس coronavirus همه گیر و خطرناک وضعیت اقتصادی ضعیف و طبقه کارگر آمریکایی گفت:” کوهن. “اگر جو بایدن می خواهد یک معاون رئیس جمهور که کمک خواهد کرد که او را در مقابله با برخی از بزرگترین چالش های کشور ما تا کنون با آن روبرو—و آماده به حکومت در یک روز—سناتور وارن است که او بهترین انتخاب است.”

جزئیات کامل نامه سرگشاده:

عزیز معاون رئیس جمهور بایدن

به عنوان presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد انتخاب خود را از یک نامزد معاونت ریاست جمهوری خواهد بود بسیار مهم در اجرا تا انتخابات عمومی. اگر شما می خواهید برای متحد کردن حزب و بازگشت به کاخ سفید, سپس شما باید انتخاب همسر در حال اجرا بهترین راه حل مناسب برای کسانی که اهداف: الیزابت وارن. سناتور وارن عمیقا واجد شرایط بعدی ما خواهد بود معاون آوردن دهه تجربه و سابقه رهبری در مورد مسائل از سبز آمریکا به مبارزه با حرص و آز شرکت های بزرگ و فساد—مسائل است که تحریک مترقی رای دهندگان شما نیاز به پیروزی در کاخ سفید است. چند سناتور مبارزه کرده اند سخت تر و بیشتر به طور مداوم برای این نوع از اصلاحات ساختاری که آسانسور تا طبقه کارگر و خانواده ها و جوامع است.

سناتور وارن همچنین پیشنهاد برخی از جامع ترین سیاست قصد دارد برای مقابله با عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. او سرسختی و تخصص برای کمک به آمریکایی ها عادی هدایت از طریق این بحران و او می تواند آماده به حکومت در یک روز. برای همه این دلایل ما درخواست شما را به انتخاب او به عنوان معاون رئیس جمهور. بایدن-وارن خواهد نشان دهنده وحدت بلیط یک قادر به تولید شور و شوق از سراسر حزب دموکرات و فراتر از آن—و شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

امضا

مترقی و دموکرات آمریکا
RootsAction.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net