مترقی گروه مصرانه از مجلس سنا گذشت و تقویت حرکت رو به جلو عمل

واشنگتن – در پاسخ به 233-188 رای در مجلس نمایندگان ایالات متحده روز چهارشنبه شب به قرار دادن در حرکت رو به جلو عمل به سنای آمریکا برای تصویب یک ائتلاف گسترده ای از سازمان های مترقی از جمله تفکیک طلوع جنبش آب و هوا, عدالت, اتحاد, مردم, اقدام, خانواده های شاغل, پارتی, 32BJ SEIU بومی زیست محیطی شبکه و صلح سبز ایالات متحده آمریکا با صدور بیانیه به شرح زیر:

“ما بسیار خوشحالیم که برای دیدن خانه دموکرات رهبری در پاسخ به کروناویروس بحران است که باعث ایجاد میلیون ها شغل خوب و پردرآمد در حالی که هدف برای اقدام جسورانه برای مبارزه با بحران آب و هوا را تغییر دهید. ملت ما این است که در بحران با 43 میلیون آمریکایی از دست داشتن شغل خود را به رکود اقتصادی ناشی از جهانی-تاریخی همه گیر. نه پس از رکود بزرگ است و کشور ما دیده می شود هر چیزی مانند جابه جایی سریع از کارگران ما در حال زندگی می کنند از طریق در حال حاضر و بحران است و خاص تنها به بدتر شدن اوضاع در هفته ها و ماه آمده است. به دلیل بی کفایتی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره آمریکا شکست کل شجاعت میلیون ها نفر بیشتر کارگران در صنعت رستوران, خدمات, صنعت و کشاورزی و صنعت و در هر بخش از اقتصاد ما ایستاده به از دست دادن معیشت خود و سلامت خود را بیمه به عنوان یک سابقه بیماری همچنان کشتار هزاران نفر از ساحل به ساحل. در همان زمان ما رو متقاطع بحران سیستمیک نژادپرستی و نابرابری اقتصادی و تغییر آب و هوا.

“رای دیروز یک گام در مسیر درست به سمت حل این بحران عظیم. این حرکت رو به جلو عمل را روش قرار دادن میلیون ها نفر از مردم به کار ارتقا کشور ما زیرساخت های حمل و نقل و به طور همزمان حل فوری بحران تغییرات آب و هوایی است که این نوع از سیاست جوامع تلاش نیاز دارید. که می شود گفت به اعتقاد ما این لایحه نه چندان دور به اندازه کافی برای انتقال اقتصاد ما از سوخت های فسیلی است. برای بازسازی ما سطح حمل و نقل و زیرساخت های انرژی تجدید پذیر و آدرس سیستماتیک نژادی و نابرابری شده است که پس کاملا برجسته در طول چند ماه گذشته ما نیاز به یک مقدار بزرگتر لایحه که مکان زیست محیطی و عدالت کارگران در مرکز. 1.5 تریلیون دلار به سادگی مطابقت ندارد وقاحت از بحران با آن مواجه هستیم. از طریق پرداختن به تغییرات آب و هوایی در مقیاس علم و عدالت تقاضای ما یک فرصت تاریخی برای بلند کردن کشور ما برای خروج از رکود اقتصادی و مقابله با سیستمیک نژادی و نابرابری که در معرض سیاه و قهوه ای و بومی ملل و جوامع به تناسب سطح از آلودگی هوا و محیط زیست بی عدالتی منجر به نرخ های بالاتر از آسم و بالاتر مرگ و میر نرخ از COVID-19.

“به عنوان لایحه حرکت به سنا ما می خواهیم هر سناتور به پایه قوی رد راه حل های نادرست و جناح راست لام در مورد سبز جدید ایران و جسورانه عمل ما می دانیم که مورد نیاز است برای تضمین معیشت مردم و حفاظت از شهرهای ما از فوری بحران تغییرات آب و هوایی و اقتصادی دررفتگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>