پیشرو بین المللی راه اندازی ‘به تشکیل جبهه مشترک” در جهانی مبارزه برای عدالت و یک دنیای بهتر

یک ائتلاف از سمت چپ متمایل متفکران و فعالان سازمان ها و رهبران سیاسی از سراسر جهان در روز دوشنبه به طور رسمی راه اندازی شد مترقی بین المللی جدید تلاش جهانی با هدف ارائه یک جایگزین برای نابسامانی های نئولیبرالی سرمایه داری در جهان گریبانگیر توسط coronavirus همه گیر ناخالص نابرابری اقتصادی و شرکت های بزرگ ،

“زمان آن رسیده است برای ترقی خواهان در همه جا به صورت یک جبهه مشترک” این گروه اعلام روز دوشنبه به عنوان آن را به نام مردم در سراسر جهان به ثبت نام در برای تلاش.

در 2018, Yanis Varoufakis از دموکراسی در اروپا جنبش (DiEM25) و جین o’meara ساندرز از ساندرز موسسه صدور یک فراخوان جدید جهانی مترقی تلاش مردمی است که کمک خواهد کرد که وحدت بین المللی دموکراسی.

در یک بیانیه رسمی اعلام تشکیل آن در روز دوشنبه مترقی بین المللی گفت که در حال حاضر در نظر گرفتن که تماس و عمل به عنوان یک “نهاد برای جهان و نیروهای مترقی با یک ماموریت برای ایجاد همبستگی بیش از یک شعار.”

“وجود دارد یک جهانی مبارزه وقوع عظیم نتیجه” این گروه گفت. “هیچ چیز کمتر از آینده این سیاره در خطر است.”

زبانشناس چامسکی در مصاحبه ای با گاردین در راه اندازی این گروه روز شنبه گفت که ضرورت ایجاد وقوع بود با توجه به این دو رویکرد به بحران در حال ترویج توسط سیاست گذاران در سراسر جهان است.

“یکی بیایید وحشی ریگان تاچر رویکرد و آن را بدتر می کند. که یکی از راه” گفت: چامسکی. “راه دیگر این است که سعی کنید برای از بین بردن ساختار ساختارهای نهادی که ایجاد شده اند; که منجر به بسیار زشت عواقب زیادی از جمعیت زیادی از جهان [و] منبع این بیماری همه گیر.”

“این آسان نیست” چامسکی ادامه داد. “وجود دارد که نیروهای مبارزه با به عقب. بین المللی در حال رفتن به مواجهه با حملات مشابه. برای غلبه بر آنها به آن بستگی دارد دهقانان با چنگال.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

گروه شورا شامل نام های بزرگ در جناح چپ (persian) از سراسر جهان از جمله نائومی کلاین همچون آرونداتی روی و Keeanga-Yamahtta تیلور, در میان دیگران.

سیپراس گفت: نگهبان روز شنبه که یک ائتلاف چپ بود “شده است فوری برای مدتی در حال حاضر” و گفت امیدوار است که بحران آورده coronavirus تا به حال ساخته شده نه چپ “دیر به حزب.”

یونانی اقتصاددان اضافه کرد که او در شک و تردید E. U. اقتصادی منطقه خواهد زنده ماندن شیوع و هشدار داد که این یک درصد را به عنوان بسیاری از شبه قاره ثروت به عنوان ممکن است در کاهش است.

“من فکر نمی کنم منطقه یورو می تواند به زنده ماندن آن گفت:” بریتانیا و فرانسه ، “اما آن را می توانید زنده ماندن اندازه کافی طولانی برای خالی کردن مقدار بسیار عظیمی از ثروت و سرمایه اجتماعی. اروپا است که به اندازه کافی غنی آن می تواند وانمود کند و گسترش دهد.”

سابق کار سایه صدراعظم جان مکدانل عضو گروه شورای اسلامی گفت: به نگهبان که او تا به حال امیدواریم که این ائتلاف می تواند انجام برخی از خوب برای جهان است.

“این ابتکار عمل می آید در آن زمان فقط حق” گفت: McDonnell. “این در مورد ماهیت جامعه ما می خواهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de