ترقی خواهان افزایش اعتراض های مردم در دستور کار’ با چشم نسبت به آینده بسته امداد

به عنوان واکنش به reconvene دوشنبه مترقی سازمان در حال تشویق مردم به تحت فشار قرار دادن نمایندگان مجلس به رد هر گونه آینده coronavirus امداد اندازه گیری را می کند که با ارائه “کمک واقعی” برای کار آمریکایی است.

“دیگر نیازی به انتظار برای زمان آینده,'” می گویند این گروه است. “زمان آینده در حال حاضر.”

هدف این است که نمایندگان مجلس با امضای “مردم در دستور کار تعهد است.” دستور کار است که مبتنی بر چهار ستون:

  • نگه داشتن مردم در payman: توقف اخراج های دسته جمعی و حفظ روابط اشتغال برای همه کسب و کار از جمله کسب و کارهای کوچک. اطمینان فدرال دلار به کارگران و کسب و کارهای کوچک نه غنی سازی مدیران و وال استریت.
  • ارائه کمک های مالی: گسترش کمک به آسیب پذیر ترین در COVID-19 بیماری همه گیر از جمله مستقیم کمک نقدی افزایش کمک های غذایی بدهی و اخراج حمایت.
  • محافظت از سلامت عمومی: سلامت کامل پوشش برای تمام COVID-19 مراقبت و حمایت همه کارگران خط مقدم.
  • دفاع از انتخابات: تصویب یک رای-با-پست الکترونیکی مورد نیاز برای سال 2020 انتخابات فدرال در حالی که حفظ دسترسی به فرد در رای گیری برای کسانی که دسترسی به پست الکترونیکی رای گیری.

تفکیک پیشنهاد مردم به نوبه خود حرارت بر نمایندگان خود را با تماس با آنها از طریق ایمیل و صدای جیر جیر این هفته است.

به عنوان آسوشیتد پرس گزارش روز شنبه سناتور را به کنگره حتی به عنوان منطقه “همچنان تحت stay-at-home سفارشات به عنوان یک ویروس نقطه داغ.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تصمیم به تشکیل 100 سناتور در کنگره در طول یک بیماری همه گیر می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصاویر او می خواهد از امریکا برگشت به کار با وجود نگرانی سلامت و عدم تست

خانه رهبری هنوز نام اتاق عقب در جلسه. سخنران نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که بازگشت ممکن است رخ دهد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 11.

AP ادامه داد:

اوباما و جمهوری خواهان بازگشت کنگره به جلسه تلاش برای تنظیم شرایط بحث به عنوان دموکرات فشار برای یکی دیگر از گران coronavirus امداد لایحه. نا امید پس از Pelosi افزایش دموکراتیک اولویت در اوایل کمک بسته های بی سابقه ای 3 تریلیون دلار در اورژانس هزینه های آنها مقاومت در برابر بیشتر است. جمهوری خواهان در حال شمارش را در این کشور بازگشایی و اقتصادی ارتجاعی خود را به عنوان بهترین امید برای محدود کردن یک دور جدید از هزینه های ویروس کمک کند.

عدم اطمینان نسبت به آینده بسته امداد می آید پس از تاریخ مقرر برای اجاره ممکن است موجب هماهنگ تظاهرات در شهرستانها عمده ایالات متحده و ایالات متحده به عنوان مدعیان بیکاری رسید گذشته 30 میلیون دلار در شش هفته گذشته با کسانی که زیان کار نیز نشان می دهد که بیش از 12 میلیون کارگر فقط خود را از دست کارفرما کردن بیمه بهداشت و درمان.

بحران اقتصادی راند تماس به Pelosi ساخته شده در هفته گذشته بیش از 100 اقتصاددانان اصرار کنگره به تصویب در کنگره Pramila Jayapal را (D-شستشو.) چک تضمین عمل می کنند.

“ما زمان امداد رسانی سیستم عدم تحویل این نوع گسترده و تسکین فوری کارگران آمریکایی و کسب و کار نیاز دارید در یک ساده و سریع راه” Jayapal در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته. “بیکاری توده یک سیاست انتخاب و کنگره باید متفاوت را انتخاب کنید برای جلوگیری از درد و رنج است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de