ترقی خواهان تقاضا دموکرات ها را رد ‘آشکار شرم آور’ ایران برنامه ریزی برای حمله به امنیت اجتماعی و کاهش مزایای بیکاری

ترقی خواهان در حال هل دادن دموکراتیک رهبران کنگره به زور مخالفت سنا روحانی در coronavirus محرک قانون جدید پس از گزارش روز دوشنبه نشان داد بسته است که به احتمال زیاد شامل حقوق و دستمزد کاهش مالیات و کاهش در افزایش بیکاری پرداخت شرایط بودجه مدارس و کمی کمک به دولت های ایالتی و محلی.

“پس از هفته از نشستن بر روی دست خود و انجام هیچ چیز در حالی که عفونت و مرگ و میر افزایش یابد و ده ها میلیون نفر از مردم از ترس قریب الوقوع اقتصادی فاجعه گزارش طرح جمهوری خواهان مجلس سنا قرار داده و از امروز خواهد بود خنده دار اگر پس از آن بود آشکار شرم آور و مضر” گفت: مراقبت در عمل تغییر جامعه, اکشن, تفکیک, MoveOn و صلح سبز در یک بیانیه مشترک دوشنبه.

انجمن حمایت از گروه های به نام رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) و مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) به “رد این طرح آشکار است.”

“برای تلفن های موبایل مانند جمهوری خواهان مجلس سنا می خواهید برای رفتن ارزان (و بی رحمانه) در دور ترین-بیت مهم اقتصادی در پاسخ به Covid—UI پیشرفته مزایا و کمک به دولت/دولت های محلی است.”
—جاش Bivens موسسه سیاست اقتصادی

“این طرح مطرح شده توسط میچ مک کانل و سنا جمهوری خواهان هیچ چیز انجام خواهد شد ولی دو را در سیاست های شکست خورده قرار داده است که سود شرکت قبل از کارگران و خانواده و کمک کرد که ما در اینجا در وهله اول” گروه گفت. “این خوب نیست ایمان نقطه شروع مذاکرات است.”

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) تایید کرد به خبرنگاران گفت که روز شنبه این طرح که گردد در رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) خواهد شد و شامل یک برش به مالیات بر حقوق و دستمزد—یک مکانیزم تامین مالی برای امنیت اجتماعی و مدیکر. “این یکی از مسائل است که ما پیشنهاد گفت:” مک کارتی.

یک مقام ناشناس کاخ سفید گفت: رول تماس که جمهوری خواه پیشنهاد تحت نظر خواهد تاخیر پرداخت مالیات بر حقوق و دستمزد به تاریخ بعد. کنگره پس از آن باید گزینه waiving بازپرداخت مورد نیاز با قانون جداگانه.

نانسی آلتمن رئیس تامین اجتماعی کار می کند گفت: در بیانیه ای که روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن-ایران فشار برای مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش مقدار را به تلاش برای “حمله” سیستم تامین اجتماعی را “درآمد اختصاصی به عنوان یک مسیر برای از بین بردن آن است.”

“اگر پول از دست رفته در سهم حقوق و دستمزد است که با جایگزین درآمد عمومی تامین اجتماعی هنوز هم می شود یک هدف” هشدار داد آلتمن. “در حال حاضر امنیت اجتماعی نمی اضافه کردن یک پنی به کسری. یورش خود اختصاص درآمد یک مجموعه به ادعا می کنند که باید آن را قطع به نام reining در بدهی! مک کارتی در بیانیه امروز بدان معنی است که هر عضو جمهوری خواه کنگره پشتیبانی از defunding امنیت اجتماعی—مگر اینکه آنها به سرعت و به صراحت محکوم کردن حزب خود را برنامه ریزی برای حمله به ما به دست آورده مزایای.”

سناتور. چاک Grassley (R-Iowa) رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا شد و از میان چند خواهان که علنا ابراز شک و تردید دوشنبه در مورد مالیات بر حقوق و دستمزد قطع تماس, پیشنهاد یک “روابط عمومی مشکل” برای ایران.

“امنیت اجتماعی مردم فکر می کنم ما خوش آمدید صندوق تامین اجتماعی گفت: Grassley که امنیت اجتماعی کار می کند, مدیر اجرایی, Alex Lawson پاسخ داد:

شومر و Pelosi انتظار می رود برای دیدار با مقامات کاخ سفید روز شنبه به طور رسمی شروع مذاکرات بیش از محرک قانون. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که دفاع از یک بسته امداد که شامل “حدود 1 تریلیون دلار در برنامه های جدید هر چند مقامات انتظار می رود برای استفاده از بودجه لقب را بسته بندی اولیه کمی بزرگتر” این پست گزارش شده است.

با مقایسه این 3 تریلیون قهرمانان با تصویب قانون توسط حزب دموکرات کنترل خانه در ماه مه پیشنهاد بیش از 1 تریلیون دلار فقط برای دولت های ایالتی و محلی به عنوان آنها به صورت همه گیر ناشی از بودجه بحران.

“این لایحه است که انتظار می رود به حذف کمک های جدید است که حزب دموکرات باید در پی به شهرها و ایالات متحده به جای آن اجازه می دهد فرمانداران و رهبران محلی انعطاف پذیری بیشتر به صرف 150 میلیارد دلار در حال حاضر اختصاص داده شده” این پست اشاره کرد.

ایران طرح نیز به احتمال زیاد شامل دور دیگری از $1,200 مستقیم محرک پرداخت و یک برش به 600 $در هر هفته افزایش مزایای بیکاری است که به پایان می رسد در پایان هفته. در طول خصوصی در کاخ سفید نشست روز دوشنبه با توجه به پست, “مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از افزایش بیکاری و گفت که باید توافق کرده اند در وهله اول است.”

“از آنچه ما درک می کنیم از مطبوعات, گزارش مجلس نمایندگان آمریکا این لایحه را اولویت بندی شرکت های خاص بیش از منافع کارگران و خیابان اصلی کسب و کار” شومر گفت: در یک طبقه سخنرانی بعد از ظهر دوشنبه. “آن را با شکست مواجه خواهد شد به اندازه کافی آدرس بدتر شدن گسترش ویروس. وجود دارد در حال حاضر بین 20 میلیون و 30 میلیون بیکار آمریکایی ها و از همه حساب های جمهوری خواه لایحه انجام خواهد شد تقریبا به اندازه کافی برای آنها را.”

سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.) هشدار داد در توییتر که کاهش افزایش بیمه بیکاری (UI) پرداخت خواهد بریده بریده درآمد 30 میلیون آمریکایی که در حال حاضر با تکیه بر پرداخت به پاسخگویی به نیازهای اساسی.

جاش Bivens مدیر تحقیقات در موسسه سیاست اقتصادی روز دوشنبه گفت که آن را “برای تلفن های موبایل مانند جمهوری خواهان مجلس سنا می خواهید برای رفتن ارزان (و بی رحمانه) در دور ترین-بیت مهم اقتصادی در پاسخ به Covid—UI پیشرفته مزایا و کمک به دولت/دولت های محلی است.”

“سخت است دیدن همه از این که جمهوری خواهان در سنا و دولت داده تا تلاش برای رفع مشکلات و تغییر به تلاش برای ممانعت از چشم انداز سیاسی آینده کنگره و دولت” Bivens اضافه شده است. “ما لیاقت خیلی بهتر از این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>