ترقی خواهان باید مبارزه با—و در—حزب دموکرات

پس از هجوم مشکلات و شکست شرکت های بزرگ مخالفان در روز سه شنبه قوی ترقی خواهان جمال بومن و Mondaire جونز به رهبری به کنگره از نیویورک—و به هیچ وجه این امر می تواند اتفاق می افتد اگر آنها تا به حال نشده است, مایل و قادر به قرار دادن یک مبارزه دموکراتیک مقدماتی. همان درست است در سال 2018 با انتخابات اسکندریه Ocasio-Cortez رشیدا Tlaib, Ilhan عمر و Ayanna Pressley آنها به عنوان ضرب و شتم حزب تاسیس.

پس از سه دهه از شدت کمک به سوختگی از کنگره طلایی, پارچه مبلی. الیوت انگل نمی تواند دست بالا مشخصات تاییدیه از مجلس نانسی پلوسی رهبر اقلیت سنا چاک شومر و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. و نه می تواند انگل ذخیره شود توسط یازدهم-ساعت پشتیبانی از هیلاری کلینتون ،

دیگر دموکراتیک امتیازهای به چالش کشیده شده توسط ترقی خواهان در شرایط دشوار و الهام بخش مبارزات: قصد انجام چه با توجه به متعارف سیاسی حکمت نمی تواند انجام شود.

در حالی که حزب جمهوری خواه داده است “ایمان” بد نام باراک اوباما را همان “جسارت” و “امید است.” به عنوان یک متحد از مجتمع نظامی-صنعتی و شرکت های بزرگ قدرت نیست بی پروا و یا به خصوص امیدوار. اما ترقی خواهان نیاز به مقدار زیادی از بی پروا امید و اصرار که سیاسی سازماندهی باید شامل شورشیان مبارزات انتخاباتی.

موانع بسیار زیاد هستند. که معمولا درست از تغییر اجتماعی ارزش مبارزه را دارد.

در انتخاباتی هدف این است که نه تنها در مورد برنده شدن در انتخابات. آن را نیز در مورد جایگزینی بالا به پایین وزن تثبیت سیاستمداران با پایین تا قدرت مردمی و فعالیت. یک زمان است که تلاش فعالان پیشرو در کالیفرنیا به کنگره Ro Khanna صندلی از دولت هیئت برای کنوانسیون ملی دموکرات ها به جای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

که مناسب خواهد بود. Khanna ملی بود co-صندلی برای سال 2020 کمپین برنی ساندرز که برنده دولت ریاست جمهوری اولیه با اختلاف 8 درصد بیش جو بایدن.

اگر Newsom اجازه می دهد تا یک روند دموکراتیک خناس می تواند برنده. از همه نشانه Newsom نمی خواهید را به شانس.

اگر خام قدرت سیاسی است متریک Newsom روشن استفاده در صدر قاطع ایالت “جلسه مجازی” ملی-کنوانسیون نمایندگان برای یکشنبه. اما در روزهای اخیر 130 ساندرز نمایندگان (از جمله من) از کنگره مناطق سراسر کشور — 90 درصد از چنین ساندرز نمایندگان — امضا کرده اند در بیانیه ای خواستار Khanna به هیئت صندلی.

در این بیانیه با اشاره به این که “Ro Khanna شده است یک قهرمان ملی در مسائل مربوط به حمایت دموکرات کالیفرنیا — مراقبت های بهداشتی برای همه, بودجه ملی اولویت بر اساس نیازهای انسانی و مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن بر افزایش هزینه های نظامی و جنگ بی پایان در عدالت کیفری اصلاح و یک مسیر به شهروندی برای مهاجران.”

اگر Newsom اجازه می دهد تا یک روند دموکراتیک خناس می تواند برنده. از همه نشانه Newsom نمی خواهید را به شانس.

کالیفرنیا از حزب دموکرات قوانین مبهم گفت که “هیئت صندلی خواهد بود انتخاب شده توسط مجمع ملی نمایندگان” در ژوئن 28. وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای مقامات حزب به اتصال کوتاه واقعی دموکراسی با امتناع از اجازه دادن مناسب روند انتخابات. پیش بینی شده طرح به پیشنهاد نمایندگان یک اتوبوس بسته است که شامل تعیین Newsom به عنوان صندلی.

سوء ظن از حزب دموکراتیک قدرت در ساختار اجرا شده است عمیق میان برنی حامیان. اگر فرماندار دموکرات از بزرگترین دولت است که به عنوان مسدود کردن یک فرایند دموکراتیک به منظور قوی-بازوی راه خود را به تبدیل شدن به هیئت صندلی اثرات موج دار شدن می تواند به گسترش در سراسر کشور — از جمله ده نوسان متحده که در آن قوی مردم در انتخابات از مترقی رای دهندگان حیاتی خواهد بود این سقوط.

در این لحظه, نظر سنجی های ملی هستند گلگون بایدن. ما قبل از اینجا بوده ام با رسانه ها به تصویر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی طناب. چند صاحب نظران سیاسی دیدم عوام فریب چشم انداز به عنوان چیزی جز تار در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016. چهار سال بعد, تیغ حاشیه نازک در نوسان متحده می تواند تعادل را رغم سراسر کشور رای مردم.

سیاستمداران شناخته شده نیست برای فروتنی و چند تمایل به دور زدن یک اشاره موردتوجه وتماشای عموم. کالیفرنیا هیئت صندلی مناسب است به رسم قابل توجه رسانه ها در اواسط ماه اوت زمانی که دموکرات ها تشکیل مجازی کنوانسیون. Newsom می تواند حزب خود و کشور خود خدمات بیشتر با بازده خاص که نور افکن به جای basking در آن است.

به خصوص پس از حوادث سال 2016 زمانی که حقایق ظهور نشان می دهد که کمیته ملی حزب دموکرات قرار داده anti-ساندرز شست در مقیاس بسیاری از ترقی خواهان را به شدت حساس به کمبود انصاف در رسیدگی است. آخرین چیزی که ما نیاز تازه نمونه هایی از سیاستمداران قدرتمند برای امید بستن به وعده خود اقدامات بیش از اصول دموکراتیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de