مایکل بلومبرگ ترس به استفاده از 60 میلیارد دلار ثروت برای دریافت یک پا تا در انتخابات ریاست جمهوری. او می پردازد ورود به سطح دهندگان $72,000 سالانه است. علاوه بر حقوق و دستمزد او lures های آنها را با قدرت پردازش مانند رایگان اپل. به عنوان رهگیری گزارش هفته گذشته قدرت پردازش در حال کار خوبی است که بلومبرگ فریبنده است کارکنان به دور از دولت و مبارزات محلی. او ریخت و 400 میلیون دلار از پول خود را به کمپین تبلیغات این برنامه شامل platitudes در مورد اینکه چرا خود شهرداری تصدی و تجربه خود را در ساخت یک شرکت امپراتوری او را بهترین نامزد به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. سایر آگهی های مشتری جلب کردن رکورد خود در تغییر آب و هوا و کنترل اسلحه.

“اگر این دو میلیاردرهای تا پایان مبارزه با آن را برای ریاست جمهوری من مطمئن هستم که این مسائل چه کسی برنده در ماه نوامبر. دموکراسی را از دست داده اند.”

هزینه های انجام دقیقا آنچه در آن قرار بود: آن مطرح ملی مشخصات میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار که واجد شرایط برای آینده دموکراتیک بحث پس از به دست آوردن 19% حمایت از دموکرات ها و دموکراتیک متمایل رای دهندگان در یک NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی.

دموکرات ها وحشت زده از چشم انداز چهار سال دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده اند که آنها را “رای آبی مهم نیست که.” رایان کوپر این هفته بود که در میان آن گروه است که تا مهر وارد مسابقه. اول از همه کوپر می نویسد: “این واضح نیست که بلومبرگ خواهد بود حتی بهتر است رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

هر کوپر:

او قفل شده است تا هزاران نفر از معترضان در طول سال 2004 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه (جایی که او به یک سخنرانی به گرمی حمایت جورج دبلیو بوش و او را برای شروع جنگ در عراق) و یک قاضی برگزار شد و این شهر در تحقیر برای نقض تشریفات قانونی است. او ایجاد آنچه به مبلغ یک دولت پلیس نیویورک از مسلمانان در معرض کل جامعه به تور یا دام نظارت و آزار و اذیت و پر کردن مساجد با جاسوس و عامل تحریک. این شهر مجبور به پرداخت میلیون ها نفر در شهرک نقض مسلمانان’ حقوق مدنی. (همه این رو دقیقا هیچ چیز برای جلوگیری از تروریسم ،

استدلال برای بلومبرگ نامزدی استرس ثروت خود را به عنوان یک به علاوه یک نوع پولی عایق در برابر نفوذ خارجی و خود ساخته میلیاردر وضعیت به عنوان یک کلید سلاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها همچنین مرجع بلومبرگ کار در مبارزه برای کنترل اسلحه و در برابر تغییر آب و هوا.

به جاش برو می نویسد در نیویورک, مجله بلومبرگ است “17 برابر ثروتمندتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.” به علاوه, برو می افزاید: “بر خلاف تهمت, او یک خود ساخته میلیاردر.” در بورسی, Emily Stewart استدلال می کند که سابق شهر نیویورک شهردار فعلی و نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری “است که تمام منابع او نیاز به مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن و او مجبور نیست به صرف زمان و انرژی آشنائی اهداکنندگان و سپس بازگشت به نفع آنها اگر و هنگامی که او در کاخ سفید است.”

کوپر تصدیق میکند که در حالی که “بلومبرگ دارای مشروع تاریخچه حمایت از کنترل اسلحه و سیاست آب و هوا” از جمله کار خود را با Everytown for Gun Safety, “این است که بسیار بعید است که او قادر خواهد بود برای به دست آوردن گذشته مجلس سنا filibuster در کنترل اسلحه, به خصوص با توجه به sneering know-it-all رویکرد است.”

پول نیز نمی تواند جلوگیری از روزنامه نگاران از نزدیک به دنبال در بلومبرگ رکورد. نیویورک تایمز مشاهده این هفته که در مبارزات انتخاباتی بوده است “در دفاعی بیش از گذشته ضبط شده است که او نشان داد ارتباط بحران مالی به پایان تبعیض آمیز “redlining” شیوه ها در اعطای وام وام مسکن و دفاع از جسمی تهاجمی پلیس تاکتیک به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر جرم و جنایت است.”

بلومبرگ ادعا کرد در طول یک کمپین توقف در چاتانوگا تنسی در هفته گذشته که شهردار شهر نیویورک سه بار به معنی “مردم به نظر می رسد به مانند آنچه که من انجام دهد.” او غفلت به ذکر است که سیاسی اشاره می کند که پس از آن شهردار “هماهنگ تغییر در قانون شهرداری به طوری که او می تواند اجرا شود که برای دوره سوم بسیار outspent حریف خود را و برنده مسابقه با کمتر از 5 امتیاز.”

توانایی خرید راه خود را به قدرت اثبات نیست که مردم مانند آنچه شما انجام — برای مهر یا برای مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان Arwa مهدوی می نویسد: در گاردین گفت: “اگر این دو میلیاردرهای تا پایان مبارزه با آن را برای ریاست جمهوری من مطمئن هستم که این مسائل چه کسی برنده در ماه نوامبر. دموکراسی را از دست داده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im