سرپا نگه داشتن. 13 مدرسه در پیوند است که واقعا برای بچه ها

در استدلال و تبلیغات در حمایت از گزاره 13 در مارس 3, رای, طرفداران در حال تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان این است که تمام “برای کودکان و نوجوانان.” عنوان قبلی آموزش و پرورش رای گیری اقدامات در کالیفرنیا رژه از حوادث پیش بینی شده است مگر اینکه این پیشنهاد در سوال تایید شده است.

درست به فرم باز استدلال مندرج در رسمی رای دهندگان اطلاعات راهنمای intones ominously “با وجود تحقیقات نشان می دهد دانش آموزان یاد بگیرند که بهتر است در کلاس های درس است که در حال مدرن و امن بیش از حد بسیاری از ساختمان مدرسه در حال ویران نا امن و ناسالم. هزاران نفر همچنان در معرض خطر آتش سوزی و یا زلزله. دیگران آلوده به سرب و قالب و آزبست و سایر مواد خطرناک است.”

واقعا ؟

سوال اول مالیات دهندگان باید بپرسید این است که اگر همه چیز بد از این که همه قبلا رای دهندگان تایید اوراق قرضه پول رفته ؟ اجازه دهید به بررسی برخی از های اخیر مدرسه پیوند به اقدامات در حال حاضر مجاز توسط رای دهندگان: سرپا نگه داشتن. 1A در سال 1998 ($9.2 میلیارد دلار); سرپا نگه داشتن. 47 در سال 2002 ($13.05 میلیارد); سرپا نگه داشتن. 55 در سال 2004 ($12.3 میلیارد دلار); سرپا نگه داشتن. 1D در سال 2006 (10.4 میلیارد دلار); و سرپا نگه داشتن. 51 در سال 2016 (9 میلیارد دلار). علاوه بر ده ها میلیارد دلار در بدهی های جدید وجود دارد تقریبا برابر با میزان بدهی در هزینه های مورد علاقه.

و قرعه کشی? فروخته شد به رای دهندگان به عنوان یک گام بزرگ به سوی بودجه به طور کامل آموزش. و آنچه در مورد گزاره 98 (1988) که مقرر که حداقل 40 درصد از دولت صندوق به طور کلی صرف شده در آموزش و پرورش ؟ وجود دارد هیچ بهانه ای برای حتی یک کلاس درس در هر نقطه در ایالت کالیفرنیا هنوز هم با داشتن شرایط نا امن. مالیات دهندگان و پدر و مادر باید تقاضا بدانید که ساختمان مدرسه ناامن هستند.

اما شاید گفته شرایط نا امن صرفا یک پوشش برای پنهان کردن آنچه که این است که واقعا همه چیز در مورد. طرفداران این سال گزاره 13 صرف میلیون ها نفر در تبلیغات (featuring البته واجب آتش نشان) در تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان که “بچه های ما سزاوار بهتر است.” معلوم است که بزرگ تأمین کنندگان مالی از بیش از 6 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی هزینه های زیادی را برای به دست آوردن بیشتر از بدهی و هزینه های بالاتر.

اول باید آن را کمی تعجب است که بخش عمومی سازمان های کارگری به این کمک اندازه گیری در اعداد بزرگ با کالیفرنیا انجمن معلمان لگد زدن در یک و نیم میلیون دلار است. در حالی که ما هیچ شکی نیست که فردی معلمان مراقبت بسیار زیادی را برای دانش آموزان خود را نگه داشتن در ذهن است که رهبران اتحادیه اولویت های مختلف است. Al شنکر سابق رئیس فدراسیون معلمان آمریکا, بزرگ, ملی, کار, سازمان, محصور فرهنگ و هنر را بهترین روش زمانی که او گفت: “زمانی که کودکان شروع به پرداخت حق عضویت اتحادیه که زمانی که من شروع به نمایندگی از منافع خود را از مدرسه کودکان است.” انگیزه در اینجا این است که اگر اوراق قرضه پول صرف شده در آموزش و پرورش, امکانات, آن کمک می کند تا بیشتر از منطقه پول برای پرداخت حقوق و مزایای.

دوم, ساخت و ساز, شرکت های, شرکت مهندسی معماران و اتحادیه های کارگری در حال بزرگ حامیان مالی از گزاره 13 به دلایل آشکار است. آیا مدارس جدید نیاز دارد یا نه این منافع ایستاده به خوبی از نظر مالی با تمام کسب و کار جدید. (یک راز کوچک کثیف در کالیفرنیا است که دولت را تجربه کرده است کاهش ثبت نام در سه چهار سال گذشته خواستار به سوال یک پیوند برای دانش آموزان کمتر.) به عنوان یک جایزه به اتحادیه های صنفی پروژه های ساخت و ساز داشتن به اصطلاح “پروژه موافقت نامه های کار” خواهد شد که اولویت برای دریافت این قرضه دلار است.

در نهایت صفحه اصلی شرکت های سازنده ترکیب شده اند به بیش از 1.5 میلیون دلار برای این تلاش به عنوان بخشی از یک معامله برش با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای جلوگیری و یا محدود کردن هزینه های که مدارس شارژ از توسعه دهندگان که در حال ساخت مسکن جدید است. با توجه به قانونی تحلیلگر “مدارس خواهد بود ممنوع از ارزیابی توسعه دهنده هزینه های مسکونی چند خانواده و تحولات (مانند مجتمع های آپارتمانی) واقع شده در یک نیم مایل از عمده جلوگیری از حمل و نقل (مانند ایستگاه راه آهن نور). برای تمام دیگر مسکونی چند خانواده و تحولات در حال حاضر مجاز توسعه دهنده هزینه سطوح خواهد بود با کاهش 20 درصد در حال حرکت رو به جلو است.”

بچه های ما سزاوار سالم و تمیز کلاس های درس است که در آن به یادگیری است. اما اجازه نمی افتد برای این ترفند دوباره. این پیوند اندازه گیری در درجه اول به نفع منافع خاص.

جان Coupal رئيس جمهور از هوارد جارویس انجمن مالیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im