پیشنهاد مراقبت های بهداشتی اتاق پنهان در بودجه دولت تریلر لایحه

اگر ما یاد گرفته ایم یک چیز از ظهور coronavirus تهدید آن است که هزینه های مراقبت های بهداشتی آسان نیست برای پیش بینی یا کنترل است. شگفتی را می توان فقط در اطراف گوشه.

پس از آن در خصوص زمان بد برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پیشنهاد برای ایجاد یک دفتر مراقبت های بهداشتی قیمت یک برنامه است که در حال حاضر قرار داده شده است به نوشتن به عنوان یک “بودجه تریلر بیل.” این یک بیت از قانونی تردستی که ساکرامنتو استفاده کرده است به تصویب گسترده تغییر سیاست.

تریلر صورتحساب شروع زندگی خالی قطعه از قانون که به تصویب مجلس و سنا دولت حتی اگر آنها فقط حاوی یک شماره قبض و تک جمله ای مانند “لایحه مربوط به بودجه است.” پس از بودجه تصویب شده است این به اصطلاح “نقطه صورتحساب” را می توان “اصلاح” به قانون جدید.

وجود دارد هیچ جلسات و یا بحث در سیاست کمیته تنها یک یا پایین رای در کف هر یک از این خانه قبل از این لایحه ارسال شده به فرماندار برای امضا کرد.

Newsom پیشنهاد کار از مراقبت های بهداشتی قیمت به رهبری یک مدیر به او عطا و یک هیئت مشورتی از 11 سیاسی منصوب می توان به “ایجاد یک ایالت مراقبت های بهداشتی مقرون به هدف به صورت مجموع هزینه های مراقبت های بهداشتی.”

شرکت در بخش بهداشت و درمان به طور گسترده تعریف شده شامل “پرداخت کننده, ارائه دهنده بیمه در بازار و یا خط از کسب و کار” مورد نیاز خواهد بود به “گزارش داده” در مورد نیروی کار تامین حقوق و دستمزد و جبران نیازهای آموزشی و “دیگر روند آینده در بهداشت و درمان نیروی کار است.”

دفتر خواهد اجرای آن گزارش مورد نیاز خود را صرف اهداف و آن را “اقدام اصلاحی طرح” اعمال مجازات مدنی خواهد بود که سپرده به جدید “مراقبت های بهداشتی قیمت صندوق” در خزانه دولت است.

این لایحه به نظر می رسد با تمرکز بر جمع آوری مالی و نیروی کار داده است که می تواند به خصوص مفید برای کار سازماندهی و چانه زنی جمعی.

هر چه محاسن و یا انتقاد و پیشنهاد آن چیزی است که باید به تصویب در بودجه تریلر بیل.

این یک سیاست جدید طرحی است که پیامدهای گستردهای نه همه آنها در نظر گرفته شده. باید آن را جدا از بودجه دولت و ارزیابی در دوره های منظم از کسب و کار قانونی.

هیچ کس دوست دارد شگفتی وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im