پیشنهاد تعطیلات اعتبار مالیاتی در معرض تعطیلات نابرابری

واشنگتن – به عنوان گرمای تابستان cranks این ایده از یک اعتبار مالیاتی فدرال تا 8 ، 000 $برای هزینه های تعطیلات برای تلفن های موبایل خوب است. اما پیشنهاد اعتبار مالیاتی nonrefundable است به طوری که بسیاری از طبقه کارگر و مردم را دریافت و یا تنها متوسط سود حاصل از آن.

در یک تجزیه و تحلیل جدید منتشر شده توسط مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست, (CEPR), نویسنده, Shawn Fremstad توضیح می دهد که پیشنهاد nonrefundable اعتبار مالیاتی یا کسر مالیات برای هزینه های تعطیلات تنها می توان ادعا کرد در کامل توسط ثروتمند مالیات دهندگان. این آخرین پیشنهاد مالیاتی به سادگی ثروتمند “نباید کور ما را به این واقعیت است که تعطیلات سالانه یک ضرورت و اجتماعی سیاست مشروع نقشی در تضمین این که همه مردم قادر به گرفتن یکی است.”

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

“ترقی خواهان نباید خجالتی و دور از استفاده از سیاست های اجتماعی برای کاهش تعطیلات نابرابری” می نویسد: Fremstad. او پیشنهاد می کند که سوال در مورد توانایی پرداخت هزینه تعطیلات اضافه شود به دولت فدرال اقتصادی نظرسنجی.

Fremstad همچنین اسناد چگونه دیگر کشورهای ثروتمند باید به مدت طولانی سیاست های اجتماعی است که تشویق تعطیلات و کاهش تعطیلات نابرابری. یکی از این سیاست ها در تعطیلات پرداخت برای کارگران است به کاوش در عمق در سال 2019 CEPR گزارش No-تعطیلات کشور تجدید نظر کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im