‘حفاظت از دموکراسی ما قبل از اینکه خیلی دیر’: گروه تقاضا سنا لغو تعطیلی و انتخابات تصویب بودجه

بیش از 30 مترقی حمایت گروه روز جمعه با انتشار نامه سرگشاده ای خواستار رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بلافاصله پس از پایان فوقانی اتاق زنگ تفریح و تصویب $3.6 میلیارد دلار در انتخابات کمک مالی برای اطمینان متحده باید منابع کافی برای نگه داشتن امن و عادلانه انتخابات آمده نوامبر.

“با بیش از 130,000 آمریکایی مرده و موارد فزاینده در سراسر کشور در پاسخ به Covid-19 همه گیر باید سنا اولویت” می خواند این نامه است. “عدم بازگشت از زنگ تفریح قرار می دهد دموکراسی ما در خطر است و کناره گیری از مسئولیت است که مردم آمریکا نمی توانیم از نمایندگان خود را در حال حاضر.”

“میچ مک کانل باید بلافاصله به یاد بیاورید سناتور از زنگ تفریح برای حفاظت از دموکراسی ما قبل از آن خیلی دیر است.”
—توماس رایان ایستادن امریکا

سناتور چپ واشنگتن برای تفریح در جولای 3 و نه برنامه ریزی برای بازگشت تا جولای 20.

در این نامه خواسته است که سنا reconvene و تصویب قهرمانان قانون یک خانه-تصویب لایحه ای که برای نزدیک به 4 میلیارد دلار در بودجه برای کمک به کشورهای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری و تهیه فرد در حوزه های رأی گیری در زمان انتخابات عمومی ماه نوامبر.

قهرمانان عمل نیز فراهم دور دیگری از 1200 $در هر فرد محرک چک به بسیاری از خانواده های ایالات متحده و گسترش از طریق ژانویه سال آینده به 600 $در هفته افزایش مزایای بیکاری است که این مجموعه به پایان می رسد در ژوئیه 31.

مک کانل تاکنون حاضر اجازه می دهد تا عمل قهرمانان برای رسیدن به طبقه سنا برای رای رد این لایحه به عنوان یک “لیبرال لیست آرزو.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش ماه گذشته گروه های حقوق بشر نگران هستند که اگر کنگره تایید نیست اضافی انتخابات کمک همان رای گیری مسائل که گرفتار مقدماتی در کنتاکی, New York, گرجستان, ویسکانسین و کشورهای دیگر—از صف های طولانی محدود به حوزه های رأی گیری به اختلال در عملکرد دستگاه—می تواند باعث مشکلات در یک مقیاس بسیار بزرگتر در نوامبر است.

رایان توماس سخنگوی ایستادن امریکا در بیانیه ای گفت جمعه که سنا “باید توجه به هشدار دادند از این دولت و انتخابات محلی مقامات و میچ مک کانل باید بلافاصله به یاد بیاورید سناتور از زنگ تفریح برای حفاظت از دموکراسی ما قبل از آن خیلی دیر است.”

“به عنوان Covid-19 مورد افزایش ایالتی و مقامات محلی از بسته های پول در کشورهای در حال گدایی کنگره برای بیشتر انتخابات کمک های مالی اما جمهوری خواهان مجلس سنا را مسدود تقریبا هر تلاش برای کمک به کشورهای با خیال راحت اداره خود را در انتخابات پاییز امسال گفت:” توماس. “این سخت است برای دیدن مخالفت خود را به عنوان چیزی غیر از آشکار سرکوب رای دهندگان در وسط یک بیماری همه گیر.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جزئیات کامل نامه سرگشاده:

به رهبر مک کانل رئیس شلبی و رئیس بلانت:

با کمتر از چهار ماه تا انتخابات ماه نوامبر زمان است که از ذات کنگره به ارائه انتخاباتی با منابع مورد نیاز به اطمینان حاصل شود که هیچ رای دهندگان مجبور است در معرض خطر قرار دادن خود و عزیزان خود را در تخت بیمارستان به منظور شرکت در انتخابات.

با بیش از 130,000 آمریکایی مرده و موارد فزاینده در سراسر کشور در پاسخ به Covid-19 همه گیر باید سنا اولویت است. در عین حال مجلس سنا است عمدا موفق به عمل تحت رهبری خود را باقی می ماند و در زنگ تفریح با وجود نیاز فوری به آدرس بدتر شدن بیماری همه گیر و حفاظت ما به سرعت در حال نزدیک شدن انتخابات است.

به همین دلیل ما—امضا سازمان به نمایندگی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها ما نمایندگی و تقاضا است که رهبری مجلس سنا بلافاصله پایان کنگره زنگ تفریح و فراخوان سناتور به کنگره به سرعت تصویب قانون انتخابات به ارائه کمک های مالی برای هر دولت است.

در حالی که کنگره اختصاص 400 میلیون دلار بودجه فدرال در اوایل این سال و کسانی که در انتخابات کمک مالی به شدت ناکافی به عنوان دولت و دولت های محلی در پاسخ به ما مداوم سلامت و بحران اقتصادی است. در حال حاضر متحده به فوریت نیاز به $3.6 میلیارد دلار اضافی فدرال بودجه ارائه شده توسط مجلس نمایندگان در عمل قهرمانان بیش از هفت هفته پیش برای ارائه متحده منابع به گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری, رای گیری را مکان امن برای فرد رای گیری و افزایش آنلاین ثبت نام رای دهندگان.

باید آن را روشن سناتور از هر دو حزب که هزینه تضمین این که هر واجد شرایط رای دهندگان با خیال راحت می توانید در نظرسنجی رای گیری در میان این همه گیر است که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای حفظ دموکراسی ما—اما با توجه به تلاش های خود برای جلوگیری از این بودجه بیش از دو ماه گذشته را تکرار است که این بیماری همه گیر در ادامه به تهدید پایه و اساس خیلی از ما دموکراسی است.

با توجه به ضرورت سنا باید بلافاصله پس از بازگشت به کسب و کار به در نظر گرفتن قانون—از جمله قهرمانان قانون—که کمک های مالی متحده کمک های مالی به اداره امن و عادلانه و قابل دسترس انتخابات این سقوط.

عدم بازگشت از زنگ تفریح قرار می دهد دموکراسی ما در خطر است و کناره گیری از مسئولیت است که مردم آمریکا نمی توانیم از نمایندگان خود را در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im