در حال حاضر تحت قانون کالیفرنیا, مکان عمومی, مدرسه کودکان در پنجم و هفتم و نهم نمرات داده می شود تست آمادگی جسمانی که اقدامات همه چیز از ظرفيت هوازی به انعطاف پذیری و قدرت قسمت بالای بدن.

با توجه به کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش “هدف اصلی از این آزمون است برای کمک به دانش آموزان در شروع زندگی عادات فعالیت بدنی منظم. این آزمون در شش بخش است که نشان می دهد یک سطح از تناسب اندام است که با ارائه مدرک از دفاع در برابر بیماری هایی که از بی تحرکی. نتایج آزمون را می توان با استفاده دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر.”

به دلیل افزایش چشمگیر چاقی در دوران کودکی نه فقط در کالیفرنیا اما در سراسر کشور آن را حس می کند به برخی از راه های اندازه گیری تناسب اندام از بچه های ما. این آزمون همچنین می توانید ایجاد انگیزه در افراد جوان خود را برای بهبود سلامت کلی.

اما با شروع سال آینده مدارس را تعلیق تناسب اندام exam چرا که به گفته فرماندار Newsom جسمانی آزمون ها “تبعیض آمیز است.”

به عنوان توضیح داده شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom وزارت مالیه تعلیق است که بر اساس شکایت از پدر و مادر است که آزمون تبعیض آمیز به دانشجویان معلول و غیر دودویی دانش آموزان از آن شامل شاخص توده بدن غربالگری ارائه می دهد که تنها مرد یا زن گزینه های. (واقعیت بررسی: دانش آموزان با ناتوانی نیست و نیاز به تست.)

DOF سخنگوی H. D. پالمر همچنین با اشاره به مطالعات انجام شده نشان می دهد که BMI نمایش می تواند به بدن بشود و قلدری: “با توجه به بدن از تحقیقات بر روی اثرات قلدری در فراجنسیتی و آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان در طول این دوره از تعلیق این مهم به این مکث و تعیین اینکه آیا زمان آزمون می تواند اصلاح شود و یا اینکه یک ارزیابی جدید باید توسعه یافته است.”

در حالی که قلدری در مدرسه یک مشکل واقعی است که نیاز به خطاب آن را می سازد هیچ حس به فدا کردن سلامت اکثر مکان عمومی, مدرسه کودکان در فرصتی که بعضی از بچه ها ممکن است احساسات خود را صدمه دیده است.

به طور فزاینده ای در کالیفرنیا رهبران سیاسی در حال رد ارزش های تعالی و پیشرفت فردی. این رد مضر است برای جوانان ما. “حفاظت” دانش آموزان به خصوص به عنوان آنها رشد می کنند از این واقعیت است که زندگی می تواند ناعادلانه نه تنها به کسانی که قادر به برتری بلکه به جوانان این طرز فکر به دنبال سپر.

مثال دیگری از کالیفرنیا عمدی پیگیری حد وسط در هزینه تعالی نازل شده است در جریان نبرد بر پذیرش کالج.

فعالان پیشرو حتی در زمینه کت و شلوار با این استدلال که آزمون های استاندارد هستند ناعادلانه به جوامع اقلیت با وجود این واقعیت است که هر کس به همان آزمون است.

اگر چه گزارش های اخیر از یک ویژه دانشگاه کالیفرنیا گروه ضربت توصیه می شود که آزمایش چنین ادامه به اداره آن را نیز مشخص شده یک برنامه بلند مدت به تکیه بیشتر ذهنی و معیارهای پذیرش. کالیفرنیا در حال انجام یک کار ضعیف از آماده شدن جوانان ما برای موفقیت در آینده است. در زندگی واقعی آن را دوست دارم یا نه, مردم در نظر گرفته خواهد شد در ارزش عقل, اخلاق کاری و توانایی خود را برای مقابله با سختی. آنها را نیز در نظر گرفته شود در نحوه تعامل آنها با دیگران از جمله مردم ناخوشایند و یا افرادی که فکر می کنم بسیار متفاوت تر از آنها انجام دهد.

ما انجام می دهد جوانان ما به ارائه “فضای امن” در محیط های دانشگاهی و منع بحث سخنرانان و ایده ها ؟ در زندگی واقعی وجود ندارد مشارکت غنائم. در دنیای واقعی وجود ندارد و پناهگاه از اقدامات و یا کلمات که ممکن است “ماشه” افراد جوان که هرگز تا به حال به مقابله با چیزی است که آنها ممکن است توهین آمیز است.

از لحاظ تاریخی کالیفرنیا شده است استثنایی دولت است. بیایید نه سرکوب توسعه جوانان ما را به تبدیل شدن به استثنایی شهروندان است.

جان Coupal رئيس جمهور از هوارد جارویس انجمن مالیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de