حفاظت از فضای باز: با عجله به نجات زمین یوتا در میان پررونق رشد

سالت لیک سیتی — وقتی که می آید به یوتا مناظر خیره کننده و انفجار اقتصاد این دو رانندگی قطعات است که کمک به شکل دادن به دولت کيفيت زندگی مانند بوکسورهای — در تقابل با یکدیگر و تلاش برای تسلط.

وندی فیشر, مدیر اجرایی, یوتا, زمین های باز گفت: آن را نمی باید بود که اگر برنامه ریزان سیاست گذاران انتخاب رهبران و ساکنان هوشمند در مورد یوتا سرنوشت در دهه های آینده.

“ما قربانیان خود ما موفقیت,” او گفت: “پس اجازه دهید از بین بردن چیزهایی که ساخته شده اند یوتا موفق و بسیاری از آن تعبیه شده است در یوتا دیدنی و فرصت های تفریحی.”

فقط این هفته شهرستان کاتن وود هایتز رای دادند به 1 میلیون دلار به یک کمپین برای نجات 26-بسته هکتار از زمین در پایه لیتل کتنوود دره عمیق و باریک بود که به مقصد خانه های لوکس در 11 مقدار زیادی.

زمین abuts در بننویلل خط ساحلی دنباله و محبوب نقطه دسترسی است.

“تمایل خود را به گام تا با تعهد به نجات این ملک بدان معنی است که آنها علاقه مند در حفظ کیفیت زندگی را برای ساکنان و افراد دیگر که ارزش فضای باز” او گفت:.

به عنوان Wasatch مقابل هایش با رشد جمعیت — سه چهارم دولت را در یکی از محله های شلوغ به یک نوار باریک از زمین — تصمیم سازان با آن مواجه هستند پیدا کردن تعادل بین رشد و حفظ فضای باز.

تلاش برای افزایش 3 میلیون دلار برای ایالت یوتا باز زمین پروژه از طریق یک مهلت برای زمین در حال حاضر تحت توسعه توافق شده بود با کمک 500 ، 000 دلار در بودجه از دولت LeRay مک آلیستر صندوق.

اشاره به اهمیت حفظ فضای باز برای تفریح کشاورزی حوضه نگرانی و کیفیت زندگی نیز در بودجه توصیه های رژیم صهیونیستی است. گری هربرت که توصیه می شود یک بار 40 میلیون دلار وقف برای این منظور است.

آن را فقط به کمک های مالی که سطح زیرکشت امن برای نسل های آینده است.

رای گیری طرح در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب به عنوان زمین همچنان به راه خود به خانه کسب و کار و پیاده رو.

یک گزارش توسط NumbersUSA اشاره می کند که در سال 2016 وجود دارد 26 زمین مسائل حفاظت در برگه های رای در 10 ایالت مختلف و سال قبل از آن رای دهندگان مورد تایید 46 اقدامات خود را کنار بگذارند $767 میلیون دلار برای حفاظت از زمین های کشاورزی, پارک آبی و دیگر وسعت زمین به جریب.

NumbersUSA ضد مهاجرت گروهی که توصیه برای کاهش مهاجرت به ایالات متحده به 250000 نفر در سال — به 1950s و 1960s, دوره — با اشاره به از دست دادن از فضای باز و تخریب محیط زیست به عنوان یک نگرانی جدی برای کشور است.

اما Ari Bruening chief operating officer برای تصور یوتا گفت: کنترل رشد از طریق اصلاح قانون مهاجرت و یا کاهش نرخ باروری است که پاسخ ندارد.

“مردم می پرسند که چرا ما نمی توانیم توقف رشد و آنچه من می خواهم بگویم این است که ما رشد می کنند چرا که ما با کیفیت بالا از زندگی و اقتصاد قوی که بدان معنی است که بچه های ما می توانید اینجا بمانید و می خواهید افراد دیگر به پیوستن به ما در اینجا,” او گفت:.

“تنها راه برای متوقف کردن رشد است به یک با کیفیت بالا از زندگی و یک اقتصاد قوی و که است که در آن ما می خواهید بروید.”

یوتا است که در میان اکثر شهرنشین متحده در این کشور با اکثریت قریب به اتفاق جمعیت در Wasatch جلو و Bruening هشدار داده است که برنامه ریزان باید مراقب باشید در مورد تمرکز بالا-تراکم مسکن در مکان های که در آن آن را حس می کند — در کنار حمل و نقل عمومی و مراکز کار رستوران ها و دیگر امکانات رفاهی.

یوتا, روند, هم, کمتر, خانه خانواده تنها — یک قطره از 70 ٪ از سهام مسکن در سال 2010 به 50 درصد در آخرین شمارش — با یک نسل جوان که نمی خواهند به گسترش به حومه اما به جای آن می خواهد به راحتی از مسکن در مجاورت نزدیک به کار Bruening گفت.

“من نمی بینم چیزی است که رفتن به تغییر این روند است.”

فیشر که مبارزات انتخاباتی است که هنوز جمع آوری پول برای 26 هکتار در پایه لیتل کتنوود دره تاکید کرد که تعادل کلیدی است که آن را می آید به حفظ کیفیت زندگی و سرعت توسعه.

“ما می گویند ما در برابر رشد, اما به سادگی برای فضای باز” فیشر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>