حفاظت از آسیب پذیر ما به خط مقدم کارگران

ایالات متحده باعث می شود تا کمتر از 5 درصد از جمعیت جهان است. در عین حال ما باید 25 درصد از جهان را coronavirus موارد و مواردی از این دست هستند نه به طور مساوی توزیع شده در میان مردم است. آن شده است به خوبی مستند شده است که نژادی و اقلیت های قومی باید پایدار نامتناسب بار بیماری و مرگ در مقایسه با زمانی که به افراد.

قرن ها از نژادی تبعیض ساختاری باید قابل پیش بینی منجر به جوامع رنگ بودن نامتناسب نشان داده شده در پایین پله از نردبان اجتماعی و اقتصادی.برای روشن هیچ شواهدی وجود ندارد که نژادی و اقلیت های قومی باید ذاتا بیشتر تمایل از آلوده شدن با SARS-CoV-2 ویروس و یا مرگ ناشی از آن در مقایسه با زمانی که به افراد. دقیق تر پیش بینی کننده از عفونت است و فقر و بالاتر احتمال از کار در مشاغل است که می تواند از راه دور انجام می شود. قرن ها از نژادی تبعیض ساختاری باید قابل پیش بینی منجر به جوامع رنگ بودن نامتناسب نشان داده شده در پایین پله از نردبان اجتماعی و اقتصادی.

یک مطالعه اخیر از سلامت سیستم در لوئیزیانا مشاهده شده است که یک مزیت COVID-19 موارد و كمربند تجربه شد توسط یک اقلیت از سیستم بهداشت و درمان جمعیت آفریقایی آمریکایی است.

تجزیه و تحلیل آماری با این حال نشان داد که نژاد سیاه بود در ارتباط با بالاتر مرگ و میر در مقایسه با زمانی که به نژاد سفید. بالاتر شيوع موارد و میزان مرگ و میر با تجربه توسط آمریکایی های آفریقایی تبار است که به احتمال زیاد با توجه به درآمد و نابرابری.

در سان فرانسیسکو محققان از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو انجام یک تست “حمله رعد اسا” فعال COVID-19 عفونت در منطقه ماموریت یک محله است که 55 درصد Latinx و 34 درصد سفید. نتایج خود بودند سرسام آور است. نود و پنج درصد از کسانی که تست مثبت بودند Latinx. نه اتفاقا 90 درصد از کسانی که تست مثبت بودند که کارگران قادر به انجام شغل خود را از راه دور.

این نتایج نشان می دهد که کار کردن در خارج از خانه ممکن است یک عامل خطر برای COVID-19 عفونت است. این نظریه نیز پشتیبانی شده توسط یک مجله اپیدمیولوژی مطالعه که استان ها با سطوح بالاتری از بیکاری, کاهش شيوع COVID-19.

در سراسر کشور, کشورهای در حال عجله پیش با پایان دادن به اجتماعی فاصله اقدامات حتی به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش است. در بسیاری از کشورهای کارگران از دست دادن واجد شرایط برای مزایای بیکاری اگر کارفرمایان خود را بازگشایی و بخواهید آنها را به عقب می آیند.

که مردم را با هیچ راهی برای قرار دادن غذا بر روی میز و یا پرداخت اجاره خود را به جز برای بازگشت به شغل خود را — حتی اگر شغل قرار داده و آنها را در معرض خطر بالا برای ابتلا COVID-19.

حدود 25 تا 30 میلیون کارگران خط مقدم باید شرایط بهداشتی اساسی و یا زندگی با کسی که می کند. اعضای این گروه به طور نامتناسبی مردم از رنگ ها در بالاترین خطر مرگ و یا تبدیل شدن به شدت بیمار از COVID-19. بسیاری از آنها را بدون دسترسی به مرخصی استعلاجی و یا کیفیت مراقبت های بهداشتی.

همه ما باید با هم ملحق به تقاضا است که دولت ها و کسب و کار گام برای محافظت از این کارگران است.

اولین تقاضا است که کارفرمایان ارائه امن ترین محیط کار به عنوان توسط مطالعات علمی توسعه یافته برای تعیین بهترین شیوه برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19. اولویت باید اجباری پوشش صورت برای هر دو کارکنان و مشتریان است.

آن شده است به خوبی ثابت شده است که بدون علامت و presymptomatic گردش SARS-CoV-2 ویروس اصلی نحوه انتقال به خصوص در داخل خانه. پوشش صورت (یا ماسک) روش ساده و ارزان و موثر مداخله است که از هر دو کارکنان و همچنین مشتریان از قرار گرفتن در معرض به SARS-CoV-2 ویروس.

یکی دیگر کارآمد به معنی کاهش خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 فیزیکی است فاصله. استفاده از پلکسی گلاس برای ایجاد یک مانع بین کارمند و مشتری روش عالی است که به احتمال زیاد کاهش انتقال SARS-CoV-2 ویروس و کمک به حفاظت از کارکنان ،

حفاظت از خط مقدم کارگران و خانواده های آنها است که یک ماده از هر دو عدالت اقتصادی و نژادی عدالت است. دولت و کسب و کار در حال حاضر باید عمل به هر محل کار به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de