عربستان در هماهنگی برای الیاس McClain – تا زمانی که شورش پلیس Teargas ویولن خود شب زنده داری

violin_best_giles_clasen_83581525_435896

جف هیوز موجب صرفه جویی در همه ما است. عکس Giles Clasen. جبهه عکس از رویترز

این آخر هفته هزاران نفر از صلح آمیز روح و بازیکنان رشته جمع آوری و در ویولن Vigils در کلرادو شیکاگو و نیویورک به افتخار الیاس McClain جوان ماساژ درمانگر ویولونیست و بی گناه کشته شده در سال گذشته توسط پلیس بودن و سیاه و سفید و در نتیجه “مشکوک است.” در نیویورک, واشنگتن, مربع, تند و تلخ کر ویولون, بازی های برگزار شده: “ما باید غلبه بر” و “Amazing فضل” به مسکوت نقاب جمعیت. در McClain وطن از Aurora, CO, که درو ویولونیست از سراسر کشور است که احساس “نامیده می شود به نشان می دهد تا,” یک, آرام,, مودب, رویداد به طور ناگهانی تفویض به “کاملا سورئال, صحنه” را به عنوان قدم زدن خانواده ها و wafting موسیقی قطع شد توسط نامطلوب چشم سیاه چادری به شدت مسلح پلیس ضد شورش به طور ناگهانی راهپیمایی گشتاپو مانند به سمت آنها.

هوا از تکواندو واقعیت رشد به عنوان اراذل و اوباش از شفق قطبی PD به عنوان یک ناظر اشاره کرد: “شکستن صلح آمیز ویولن شب زنده داری برای بچه آنها را به قتل رساندند.” در یک ویدئو یک زن فیلمبرداری صحنه صلح آمیز از دیدن شوم تاریک ارقام رویکرد ساطع می کند به طور فزاینده ای آشفته سری از گریه می کند: “نه…نه….هیچ هیچ هیچ….NOOOO….” به عنوان خط پلیس آغاز شده و تنه زدن باتوم به جمعیت وحشتزده مردم شروع به اجرا در حالی که دیگران ایستاده بود منفعلانه دست در هوا. به زودی پلیس شروع به تیراندازی اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی خود را با صدای بلند “پاپ” punctuating هنوز-دست خوش پیشامد میشه به عنوان مردم دیوانه وار پراکنده است. از شورش پلیس دیگران خواست هر یک از دیگر به محاصره نوازندگان دست به آرام کردن صحنه به عنوان در این نزدیکی هست, تنها مشخص, ویولونیست بازی Bruce Hornsby است “که تنها راه آن است.”

روز خیره کننده ترین لحظه آمد به عنوان جف هیوز نشسته خود را انتخاب کنید تا درب عقب اتومبیل راه اندازی شد به توپاک را “تغییر” آهنگ ندبه بیش از هرج و مرج. هیوز یک ویولونیست حرفه ای است که با کلرادو ارکستر سمفونیک; او همچنین یک مرد بزرگ سیاه و سفید که متوقف برگزار شد در نقطه تفنگ و محکم به زمین توسط پلیس بدون هیچ دلیلی. آن روز او گفت: “احساس من در یک کمی از یک جنگ منطقه…من نیاز به آرامش حرکت سریع و تمرکز. من می دانستم که موسیقی یک بزرگتر سلاح از هر سلاح دیگر خارج وجود دارد.” که در آن نقطه می خواند یک حساب “جمعیت متوقف شد ، پلیس متوقف هل دادن. هر کس به تماشای این بازی خود ویولن…به افتخار الیاس.” هیوز به خاطر احساس “مردم قادر به ذخیره افروزی و آن چیزی است که حتی بزرگتر…قیامت را به یاد…به افتخار الیاس حافظه.” گام بعدی او گفته است که به دنبال عدالت برای او مرگ است.

که به وضوح به مراتب سخت تر و چالش با توجه به پایدار, آسیب شناسی پلیس بر روی صفحه نمایش است که روز و تازه ظاهر واقعا وحشتناک گزارش می دهد که به زودی پس از آنها به قتل الیاس قاتلان او gleefully در زمان عکس از هر یک از دیگر دوباره تصویب این سند در سایت. پلیس می گویند که آنها در حال بررسی است. Blah blah: الیاس خانواده مأخذ توجه است. “درست زمانی که ما فکر شفق پلیس نمی تواند هیچ بدتر” آنها گفت: از طریق وکیل خود “آنها به نحوی پیدا کردن یک جدید کم است.” اما در میان وحشت این تلخ و شیرین, فقط سالم زیبایی ویولن شب زنده داری درنگ برای برخی از. “این چیزی است که ما وجود دارد به انجام…سوگواری در جامعه” نوشت: photographer Giles Clasen پس از آن. “ما به شب زنده داری در صلح است. خشونت هرگز لازم است. نه به الیاس McClain نه امشب نه به بسیاری از دیگران است.”

new_kevin_ashanti_floyd_and_lee_england_

Ashanti فلوید, Lee انگلستان جونیور و دیگر نوازندگان تسکین جمعیت با یک فراموش نشدنی تفسیر “Killing Me Softly.” عکس از کوین بیتی

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

new_kevin_beaty_200627-elijah-mcclain-pr

جف هیوز. عکس از کوین بیتی

violin_cops_giles_clasen_aurorapolice202

یکی از این چیزهایی که نمی خواهم دیگر. عکس Giles Clasen

violin_giles_clasen_ci0a5433_web.jpg

عکس Giles Clasen

violin_vigilcalltoaction.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de