اعتراض بیش از دریاچه نمک و تیراندازی پلیس به پایان می رسد به طور ناگهانی با یک معترض دستگیر

سالت لیک سیتی — تجمع خواستار عدالت برای برنارد Palacios-کربجل بود که پلیس در ماه مه ملاقات یک پایان ناگهانی عصر روز پنج شنبه هنگامی که یکی از معترضان دستگیر شد و توسط پلیس.

سازمان صوفیه الکلا صحبت شد به حدود 40 معترضان در پای Salt Lake City and County ساختمان هنگامی که او مطلع شد که کسی در گروه خود را به تازگی دستگیر شده در منطقه متفاوت از واشنگتن میدان پارک.

این گروه تا به حال در اصل جمع آوری شده برای مارس به Salt Lake County دفتر دادستان منطقه به تماس برای عدالت و اصرار سالت لیک سیتی شهردار ارین Mendenhall به آتش افسران مسئول پلکیس’ مرگ است.

اعضای خانواده و دیگر حامیان شده اند محوری تقریبا هر روز برای چند هفته گذشته خواستار پاسخ در مورد تیراندازی.

الکلا لگد پنج شنبه بعد از ظهر را در اعتراض به شعار “عدالت برای برنارد.” معترضان گچ بری پوستر گفت: “رایگان کودکان,” “قتل” و “لغو نژادپرستانه با باندهای مدالها” در سراسر پارک, نیمکت, ساختمان, ویندوز, علائم و تعدادی از قطب های نور است. برخی از معترضان انجام گلدان و تابه را به سر و صدا.

الکلا گفت: این طرح برای پاسخگویی در بعد از ظهر و در پارک میدان واشنگتن به جای گروه های معمول زمان و مکان به “گرفتن مردم توسط تعجب.” او خواستار پاسخ از جمله اطلاعات در مورد افرادی که در پشت پلکیس’ مرگ است.

در مورد دستگیری که به طور ناگهانی به پایان رسید روز پنجشنبه در اعتراض به Salt Lake, کارآگاه پلیس, گرگ Wilking گفت: از معترضان دستگیر شد برای تداخل با ترافیک متوقف شود.

پلیس انجام شد توقف ترافیک در یک وسیله نقلیه که معترض رفت و شروع به فیلمبرداری که “آیا موضوع را در از خود” اما او آمد به جاده مجبور افسر برای منحرف کردن توجه خود را Wilking گفت.

با توجه به Wilking مرد نیست حرکت در خارج از جاده که او دستور به انجام این کار توسط افسران.

“مقصود آن است که واقعا خطرناک برای افسران را برای منحرف کردن توجه خود را از یک توقف ترافیک به یک عابر پیاده” Wilking گفت. “او به حق است اما او نیاز به دخالت نمی کنیم.”

لجا زمینه گفت: او را دیدم ماموران دستگیر و گرفتار بخشی از این برخورد ،

“آنها به معنای واقعی کلمه چهار افسران زانو. من نمی دانم اگر آنها مشت زدن به او یا هر فیلد” گفت و توضیح داد که او در حال رانندگی بود گذشته و کشیده پس از دیدن کردند.

“آنچه شما نمی بینید قبل از آنها در واقع او با زانو های خود را و این چیزی است که سلام من را به جلو و به دلیل من می ترسم به خاطر آن نگاه مانند آنها نیز مهر او” درست گفت. “من فریاد زد که من کردم از ماشین من و آنها کردم.”

Wilking گفت: سطح نیروی ماموران با استفاده از است که “اغلب دیکته شده توسط فردی که ما بازداشت.”

“من درک است که وجود دارد یک درجه از زور استفاده می شود و خواهد شد که همه مستند در, دوربین,” او گفت:. “ما افسران دوربین داشته باشید.”

آلکالا به پایان رسید که اعتراض در مدت کوتاهی پس از او و دیگر سازمان می تواند کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است.

“فقط برای اهداف ایمنی من رفتن به نیاز به کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است به او و اگر او را OK پس من فقط رفتن به این اعتراض برای بقیه روز” او گفت: به معترضان. “خانه امن, please.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>