اعتراض برای زندگی در مغلوب ساختن پیشی جستن کشور

من بزرگ سیاه و سفید دیک در حزب محافظه کار شهر. هنوز بعد از سالها در آستین در حال حرکت به یک شوک فرهنگی—آن را احساس مانند رفتن به عقب در زمان.

در سه سال گذشته من و زندگی در Volusia County Florida—صفحه اصلی به شهر ساحلی دایتونای بسیاری از شهرهای کوچک و حومه و جمعیت آن به حدود 55 درصد از رای خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

نژادی تقسیم هنوز هم مشهود در دیتونا و مناطق اطراف آن. دیتونا خود را تقسیم شده است توسط ایالات متحده در مسیر 92 با مردم فقیر از رنگ در درجه اول ساکن جنوب از جاده ها است. بیشتر شمال برویم غنی تر و سفیدتر—از آن می شود.

من سهم عادلانه من از تعامل با نژادپرستان در اینجا. من اغلب احساس خارج از محل. حتی در محله خود من احساس نمی امن راه رفتن در اطراف و بدون سگ من یا شخص دیگری است.

اما حتی در اینجا مردم در حال سازماندهی تظاهرات در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس و به تأیید است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

من مردد به شرکت در. در علاوه بر این به COVID-19 است که در حال حاضر صعودی در فلوریدا جناح راست ضد معترضان مجروح شدن حداقل یک نفر در طول تعطیلات آخر هفته از تظاهرات در اینجا. هنوز هم آن احساس مهم به نشان می دهد تا به صحبت می کنند تا در برابر هر دو محلی نژادپرستان و سیستماتیک سرکوب میشوند.

اولین تظاهرات من با حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس از طریق نیو اسمیرنا بیچ (جمعیت: 27,000). من به رسمیت شناخته شده محله ما راهپیمایی از طریق: کاهش درآمد دولت مسکن و عمدتا مردم از رنگ. مردم وجود دارد به خوبی آگاه از disfranchisement نابرابری.

در طول راه ما تا به حال یک پلیس اسکورت. آن را حقیقی زیر یک رزمناو پلیس به مقصد ما با توجه به درایو من برای حضور در آمد از خشم در مورد خشونت پلیس مردم سیاه و سفید چهره است. این موضوع در محدوده زمانی معین در دیگر اعتراضات من با حضور در این نزدیکی هست (DeLand Ormond و Daytona—آنها تمام شده است به راحتی از پلیس “حمایت می کند.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این تظاهرات تشویق شده اند. بنابراین باید حمایتی نظرات به community سیستم عامل رسانه های اجتماعی. مایک Chitwood محلی کلانتر در حال حاضر دیدار با اعضای جامعه برای پاسخ به سوالات و گوش دادن به پیشنهادات خود را.

شهرهای مثل من به تنهایی نیست. تحقیقات جدید نشان می دهد این تظاهرات با در نظر گرفتن محل در حال حاضر گسترده ترین در تاریخ آمریکا نشان داده نه تنها در متنوع مترقی شهرستانها بلکه در محافظه کار اکثریت سفید شهر.

هنوز من نگران است که مردم متوقف خواهد شد توجه فقط به عنوان بسیاری از ما به نظر می رسد که با انجام COVID-19. و من نگران که در حالی که پلیس حرکات به سمت اصلاحات زمانی که آنها را در آب داغ اجرای این تغییرات می تواند بسیار سخت تر است.

واقعا اگر من خسته از درخواست و خواستار است. جامعه سیاه و سفید درخواست شده است و خواستار تمام زندگی من است. این فقط یک مسئله است. حرکت از ما نژادپرست گذشته و حال یک مبارزه همه ما نیاز به بخشی از.

من می خواهم پاسخگویی. من می خواهم سیستم خود را تغییر دهید. من می خواهم همه را به رسمیت خارج از خود را راحت حوزه امتیاز این است که در مورد بهبود تمام جامعه شروع با کسانی که رنج می برد برای 400 سال است.

من باور دارم که راهپیمایی خروشان و به اشتراک گذاری ایده ها منجر به فردایی بهتر برای شهرستان و کشور است. ما در حال شروع به رسمیت شناختن آن را به اندازه کافی به سادگی نمی تواند نژادپرست است. آن زمان برای ضد نژادپرستانه جنبش است که هر کس نیاز دارد به بخشی از.

ما نمی مانند نیویورک را در اینجا, اما ما آماده هستیم برای صدای ما شنیده می شود بیش از حد. من امیدوارم که این جنبش خواهد شد در نتیجه اصلاحات عمده برای عدالت, برابری و بسیار سزاوار آرامش به جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de