تظاهرات گرفتن ده ها تن از شهرستانها در پاسخ به جورج فلوید مرگ

30 مه (بی بی سی) — تظاهرات فوران در ده ها تن از شهرستانها در سراسر ایالات متحده به عنوان یک شبه فعالان به نام عدالت برای مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

مینیاپولیس رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به نام برای متفرق کردن معترضان در اوایل صبح روز شنبه پس از یک غیر خشونت آمیز تظاهرات وجود دارد تبدیل به شورش غارت و vandalization.

تبلیغات

“این هرج و مرج مطلق — این است که عزادار و این است که ساخت یک بیانیه [درباره بی عدالتی] که ما به طور کامل تصدیق نیاز به ثابت — این خطرناک است,” او گفت:. “شما نیاز به رفتن به خانه.”

Walz گفت: او با فلوید خانواده که گفت: خشونت که پیشی گیرد و به حال این شهر معکوس به پیام فعالان در تلاش بودند به ارسال حدود 46 سال از مرگ است.

فلوید درگذشت دوشنبه پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین kneeled در گردن او در طول بازداشت حدود 9 دقیقه است. شده اند وجود دارد روزانه تظاهرات پس از این حادثه-که در فیلم ضبط — تماس با افسر و سه نفر دیگر در حال حاضر در بازداشت به چهره اتهامات عنوان شده علیه.

چوین متهم شده بود روز جمعه سوم-قتل درجه و وثیقه تعیین شد در $500,000. تمام چهار افسر از جمله توماس Lane, J. Alexander Kueng و Tou Thao از کار اخراج شدند از MPD.

مینیاپولیس

معترضان به خیابانها در سراسر کشور جمعه شب در بسیاری از شروع به تظاهرات مسالمتآمیز که بعدا در زمان بیشتر خشونت تبدیل شود. چندین ساختمان به آتش کشیده شده در حالی که کسب و کار بودند تخریب و غارت.

Walz سرزنش گروه های نامربوط به Floyd علت از جمله آنارشیست سفید supremacists و کارتل مواد مخدر کنندگان برای تحریک به شورش.

“تعداد مطلق از تظاهر کنندگان ساخته شده آن را غیر ممکن را منسجم دستگیری او گفت:” صبح روز شنبه. “ظرفیت قادر به انجام اقدام توهین آمیز بود تا حد زیادی کاهش یافته است.”

“وجود دارد چیزی که وحشتناک است که این بیشتر شبیه یک عملیات نظامی در حال حاضر به عنوان شما را مشاهده سرکردگان حرکت از جایی به جای دیگر.”

Walz فعال گارد ملی در اوایل هفته و 500 در پاسخ به شب جمعه تظاهرات.

واشنگتن

تظاهرات گریبانگیر پایتخت کشور و همچنین با برخی از 2000 نفر از فعالان تجمع در برابر کاخ سفید. سرویس مخفی را به طور موقت کاخ سفید در مستند جمعه شب اجازه می دهد هر کسی که برای ترک یا وارد ساخت.

برخی از مردم گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جیر تماس معترضان را “اراذل و اوباش” تنها در خدمت به enflame تنش WRC-تلویزیون گزارش شده است.

“ما انسان هستند که می خواهند عدالت را برای مردم ما” شرکت کنندگان Anzhane Laine گفت: اخبار ایستگاه.

Washington, d. C., افسران پلیس, بازداشت پنج نفر از جمله یک زن که گفته می شود با صعود بیش از یک مانع است. مقامات محلی گفت: چند سرویس مخفی افسران صدمات پایدار.

افسران مستقر اسپری فلفل int او جمعیت به عنوان آنها را تحت فشار قرار دادند در برابر موانع فلزی و سعی در حذف آنها

شهر نیویورک

پلیس و هزاران نفر از تظاهر کنندگان درگیر شدند و در خارج از مرکز بارکلیز در بروکلین با معترضان با پرتاب بطری آب و دیگر اشیاء در افسران. پلیس به ضرب گلوله گاز اشک آور سعی در متفرق کردن جمعیت که شعار می دادند “black lives matter” و “ما می خواهیم عدالت است.”

پلیس بین 50 تا 100 دستگیری یک مقام ارشد پلیس نیویورک تایمز گفت.

جمعیت نیز با تجمع در نزدیکی فورت گرین محله تنظیم یک گشت ون در آتش و ریختن آتش بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de