پروو مرد چهره 8 اتهامات زیر تولد تعقیب و گریز پلیس

اوریم — یک پروو مرد چهره تعدادی از اتهامات جنایی پلیس می گویند او سعی کرد به رانندگی کردن با افسران هنوز هم تا حدی در داخل وسیله نقلیه خود را.

روز جمعه بود که کریستوفر Jimenez Colunga را 32nd تولد, مست Colunga به دنبال مرد دیگری به خود اسپرینگویل خانه و خود را به جلوی خانه “ظاهرا به دنبال یک مبارزه” با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

پلیس نامیده می شدند و آنها یافت Colunga, در داخل ماشین خود بود که هنوز هم در حال اجرا و آن را به حال چندین قوطی های آبجو در داخل اتهامات دولت است.

ترس Colunga رفتن به درایو کردن یک افسر خود را باز کرد و بازوی خود را گرفت در حالی که یک افسر دوم نیز رسیده در داخل خودرو به کمک.

Colunga “قرار دادن خودرو در جهت معکوس و سوار دور با هر دو افسران جزئی در وسیله نقلیه, برخورد یک افسر شین و یکی در سر” با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

او سپس گفته با ماشین دیگری برخورد به عنوان او سوار دور. پلیس در تعقیب Colunga برای یک زمان کوتاه قبل از تماس خاموش تعقیب خود را به دلیل نگرانی های ایمنی.

اورم پلیس بعد از کشف Colunga و شروع به دنبال او اتهامات دولت است. آنها اقدام به سنبله خود لاستیک در اورم بلوار شدند و در نهایت قادر به دستگیری او پس از مسدود کردن خیابان.

Colunga متهم شده بود روز سه شنبه در منطقه 4 دادگاه با دو فقره حمله به یک افسر پلیس دوم-مدرک جرم سه فقره عدم پاسخ به یک افسر سیگنال برای جلوگیری از یک سوم جرم درجه; عدم توقف در فرماندهی یک افسر بزه کلاس; DUI و تداخل با دستگیری هر دو کلاس B جنحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>