پروو — پس قبل از ساندنس کوه توچال در سال 1969 تاسیس شد و پشت در هنگام اسکی در منطقه شناخته شده بود به عنوان Timp پناهگاه اسکی توچال جری هیل شده است حفظ دامنه کوه Timpanogos.

“هیچ واقعی وجود دارد, روز معمولی” گفت: جری تپه از خود jack-of-all-trades skillset و متنوع تکالیف در ساندنس کوه رفت و آمد مکرر که در آن او در حال حاضر به عنوان مدیر کوهستان عملیات.

تپه unassumingly شروع کشت عشق خود را برای ورزش برف و کوه در سن 14 سالگی زمانی که او و پدرش کمک کرد از S. پل استوارت و خانواده اش بودند که خانواده و دوستان از تپه و متعلق به Timp پناهگاه اسکی رفت و آمد مکرر.

جری تپه دامادی یک اجرا در یک snowcat در حالی که او بازرسی کوه قبل از ساندنس رفت و آمد مکرر کوه باز می شود پنج شنبه, ژان. 30, 2020, در, Provo, دره عمیق و باریک در نزدیکی, Provo, Utah. “من نمی تواند اجرا شود یک کوه نشستن در مغازه یا من سر در snowcat گفت:” تپه. “تا آنجا که من می توانید ببینید که چه رمپ شبیه آنچه آسانسور اپراتور انجام می دهند که در آن ما نیاز به یک کمی اضافی نظافت که در آن بیش از مرتب و….”
اسحاق هیل هرالد روزانه از طریق آسوشیتد پرس

“پدرم در آمد تا به او کمک کند در روزهای شنبه برای اجرای آسانسور و بنابراین او به من بیش از حد” گفت: تپه. “پس از آن خیلی زود به من قرض گرفته شده از یک جفت چوب اسکی و فکر من رو به انجام این کار دوباره در هفته آینده و فقط سقوط در عشق با آن است.”

هیل پس از آن به کار می رفت پارو برف در رفت و آمد مکرر و به تدریج تعلق بیشتر فصلی وظایف به عنوان او در تعطیلات آخر هفته در حالی که رفتن به مدرسه. “وجود دارد هیچ snowcats و یا هر چیزی را به عقب و سپس گفت:” تپه. “ما شروع کردن با یک زن و شوهر از کمی سنومبلس که ما در حفظ و پیشرفت به snowcat جهان در اوایل 1960s.”

در ماه اوت سال 1968 مشهور بازیگر رابرت ردفورد خریداری تمامیت Timp پناهگاه و در سال 1969 دامنه بازگشایی به عنوان ساندنس کوه رفت و آمد مکرر. ردفورد خواسته هیل اگر او می تواند باقی بماند در طول سال و او.

تپه پس از 25 سال از شروع به انجام بیشتر فنی کار تعمیر و نگهداری “حق کردن خفاش,” او گفت:. “من نه تنها فرار آسانسور, اما تا به حال به مراقبت از آنها را بیش از حد. من شروع به در اوایل پاییز با آنها و کمک به انجام تعمیر و نگهداری در آنها را برای زمستان آماده” توضیح داد هیل. “ما همچنین مسئول پارکینگ لژ و نگه داشتن تمام لژ’ تجهیزات در حال اجرا است.”

با توجه به تپه در اوایل آن روز ساندنس, چگونه کوه نگهداری می شد و مردم چگونه دوباره در آن را بسیار متفاوت از آن است که چگونه امروز.

“اسکی بود خیلی متفاوت تر از شما بچه ها می دانید امروز” گفت: تپه. “وجود دارد هیچ مرتب اجرا می شود ، مستقیم و طولانی لاغر اسکی و هیچ groomers. من فکر نمی کنم هر کسی می تواند اسکی آن امروزه مانند آن.”

هیل توضیح داد که عدم مرتب اجرا می شد زیرا بسیاری از مدرن امروز تجهیزات نظافت تا به حال اختراع شده است هنوز رتبهدهی نشده است. با توجه به تپه snowcats شد در درجه اول برای حمل و نقل کالا و افراد بالا و پایین کوه در ابتدا و به آرامی شروع به توسعه و نگهداری قابلیت های.

“ما شروع به کشیدن کشیدن پشت snowcats برای نظافت. هیچ تیغه ها بر روی آن و یا هر چیزی که ما فقط از پیشرفت وجود دارد. ما از آنهایی که به آنهایی که بزرگتر با تیغه به این هیولا که ما در حال حاضر گفت:” تپه. او اظهار داشت که اساسی ماشین آلات آن هزینه حدود $10,000 و امروز با تکنولوژی بالا تجهیزات پیشرفته می تواند هزینه تا آنجا که $500,000 در هر دستگاه.

جری توضیح داد که او برداشت و همه از او نگهداری می دانید-چگونه کار بر روی کوه با برخی از راهنمایی های مفید. “ما به سمینارها و کلاس های مختلف همه چیز در بهار” گفت: تپه. “همه گروه ها رو واقعی خوب برنامه های آموزشی در خارج وجود دارد برای بچه های خود را از طریق ملی اسکی منطقه در ارتباط است.”

در اوایل دهه 1970 گسترش عملیات و برنامه های جدید به نام برای بیشتر بخش های تخصصی و بیشتر کارکنان است. جری تخمین زده است که در اوایل روز ساندنس تمام رفت و آمد مکرر به حال در اکثر 100 نفر است. او تخمین می زند که کوه عملیات که طول می کشد مراقبت از طبیعی و مکانیکی نیاز از کوه و تنها حساب برای بخشی از نیروی کار حداقل 200 نفر پرسنل.

برای جری هیچ دو روز در محل کار دقیقا همان است و این که چگونه او آن را دوست دارد.

“خودم و نگهداری خدمه اولین چیزی که ما انجام دهید این است که ما در هر یادداشت به جا مانده از هر گونه خرابی با snowcats و این که اولویت اول ما برای کسانی که با مشکلات تعمیر و نگهداری ثابت” گفت: تپه. “هر شکسته سنومبلس و یا اگر وجود دارد هر گونه مشکلات عمده در آسانسور, همه ما پرش به سمت راست در با آن بچه ها و کمک به آنها.”

یک بار ساندنس رفت و آمد مکرر کوه بسته سه یا چهار snowcat اپراتورها شروع به نظافت کوهستان به مرتب کردن اجرا می شود در آماده سازی برای روز بعد بازدید کنندگان است. “بسته شب آنها معمولا می توانید تمیز کردن کوه تا خیلی خوب در هشت ساعت تغییر” گفت: تپه. “با بارش برف سنگین, آنها هنوز هم می شود در اینجا هنگامی که ما در اینجا در صبح است.”

جری صرف بسیاری از یک شب طولانی در گذشته نظافت دامنه های اطراف کوه Timpanogos و امروز او دارای یک نقش مدیریتی, اما هنوز هم صرف مقدار زیادی از زمان کار در خارج از خانه در رفت و آمد مکرر.

او معمولا روز خود را در 7:30 a. m., اما می تواند به عنوان اوایل به عنوان 5 صبح در یک روز با بارش برف سنگین و سر خانه حدود 4:30 p. m. آنچه او می کند او در طول شیفت تا حد زیادی بستگی به چه چیزی نیاز به توجه است که تقریبا همیشه غیر قابل پیش بینی و تغییرات در طول روز است. “این فقط یک ماده از نگه داشتن چرخ های در حال اجرا گفت:” تپه.

امروز با بیشتر بالابر بازدید کننده بیشتر و بیشتر ماشین آلات با تکنولوژی بیشتر از روزهای اولیه از منطقه اسکی جری است خدا را شکر برای او سخت کار خدمه. “به خصوص در حال حاضر من همه این بچه های خوب دست من کمک به من در این و آن طول می کشد یک بار بزرگ از من گفت:” جری خود را متنوع وظایف کار. “من نمی توانستم حتی نزدیک به انجام آنچه که من استفاده می شود به انجام توسط خودم. گسترش داده ایم; همه چیز را گسترش داد.”

هنگامی که وجود دارد هیچ وظایف خاص به مراقبت از جری گاهی اوقات گشت کوه برای چک کردن در آسانسور و اجرا می شود.

“من نمی تواند اجرا شود یک کوه نشستن در مغازه یا من سر در snowcat گفت:” تپه. “وجود دارد او می تواند ببینید که چه رمپ شبیه آنچه آسانسور اپراتور انجام می دهند که در آن ما نیاز به یک کمی اضافی نظافت که در آن بیش از مرتب و….”

جری تپه مذاکرات با دیگر کوه عملیات کارکنان در ساندنس کوه توچال در روز پنج شنبه, ژان. 30, 2020, در, Provo, دره عمیق و باریک در نزدیکی, Provo, Utah.
اسحاق هیل هرالد روزانه از طریق آسوشیتد پرس

اگر همه چیز را چک بر گشت خود را در اطراف این کوه وجود دارد هیچ چیز دیگری باید انجام شود برای لحظه ای جری طول می کشد برخی از دور در چوب اسکی.

“از احتمالا 120 روز فصل اسکی من اسکی 90 روز احتمالا” گفت: تپه. “من سعی می کنم به یک نقطه برای هر روز. گاهی اوقات آن را فقط به سوار هر آسانسور و اسکی چند اجرا می شود و روز دیگر وقتی که برف کمی بهتر من چند اضافی اجرا می شود,” او گفت: با خنده. “این قطعا شما را نگه می دارد در شکل, اما من فکر می کنم آن را نیز نگه می دارد شما ذهنی در شکل. من فکر می کنم آن را به شما می دهد یک روانی تنظیم به خارج و اسکی.”

از همه چیز جری می کند در کار او توضیح داد که مناظر و آزادی و خوب شرکت از همکاران او هستند و آنچه او را شاد در ساندنس.

“بودن در اینجا در کوه است که احتمالا چیز های مورد علاقه من بلکه تعامل با همکاران و آزادی” گفت: تپه. “مگر اینکه چیزی را روی آتش من خیلی به خود من و به جهت من نیاز به رفتن. نمایش شود. همیشه وجود دارد نمایش بزرگ و پس از آن وجود دارد, بزرگ, انداز, زمانی که نور خورشید فقط حق است و شب نور بیش از حد. من خیلی خوش شانس است که:” از تپه.

پس از 61 سال از حفظ کوهستان Hill خاطرات بی شماری را به نگاه به عقب بر.

این منطقه جایی است که او پرورش عشق خود را از اسکی و خارج از منزل که در آن او ساخته شده زندگی خود را تمام عمر خود و نیز در جایی که او به ملاقات همسرش که ملاحظه گیر با جری از طریق 56 سال از ازدواج زمانی که طوفانهای برف خواهد به دام او در رفت و آمد مکرر برای چند روز در یک زمان و یا در هنگام اسکی قوی پودر بعد او کمی دیر به خانه میرسید.

این روزها هنگامی که او کار نمی کند, جری را دوست دارد به پیاده روی, ماهی, کوله پشتی و اردوگاه با همسرش سه فرزند و پنج نوه.

در طول زندگی اش جری نگه داشته است شور و شوق خود را برای کار و زندگی زنده و پیش بینی هیچ بازنشستگی در چشم. “به دلیل تنوع کار من و علاقه من من در آن نبوده است بد” گفت: تپه. “من خوب هستم برای یکی دیگر از 60 سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de