عمومی شهروند گلچین مشکوک Ratepayer گروه با هدف اخلال در ایالات متحده خورشیدی سیاست

واشنگتن – جدید انگلستان Ratepayers انجمن (NERA) ممکن است ساختگی گروه مصرف کننده است که به دنبال پایان دادن به بیش از 40 دولت موفق پشت بام خورشیدی برنامه های عمومی شهروند یافت دوشنبه ،

در یک حرکت با ثبت فدرال کمیسیون تنظیم مقررات برق (FERC), عمومی شهروند ارائه اسناد و مدارک که در تضاد NERA ادعا می کنند که این نشان دهنده خانواده های کم درآمد. اسناد و مدارک نشان داد که 15 اشخاص را اهدا بين 5000 $و $20,000 سالانه به سازمان ساخت تا تقریبا تمام بودجه. چنین بودجه است نماینده بیشتر از یک صنعت انجمن تجارت نسبت به گروه مصرف کننده دفاع از منافع خانواده است.

عمومی شهروند را پر می پرسد FERC به اخراج NERA دادخواست برای پایان دادن به توانایی بیش از 40 متحده به اداره خالص اندازه گیری برنامه ها به دلیل NERA عدم شفافیت و ارائه اطلاعات نادرست.

اندازه گیری خالص حسابداری و مدیریت ساز و کاری است که اعتبار انرژی خورشیدی ژنراتور برای برق آنها اضافه کردن به شبکه. آن است که یک جزء حیاتی از پشت بام خورشیدی تامین مالی پروژه به دلیل آن باعث می شود سیستم های انرژی خورشیدی مقرون به صرفه برای کسب و کارهای کوچک و خانواده از طریق انرژی اعتبار برای برق خورشیدی آنها را تولید. این NERA دادخواست را عطا FERC تنها صلاحیت برای اداره چنین برنامه هایی را از طریق ابزار عمومی سیاست های نظارتی عمل می کنند و یا فدرال قدرت عمل می کنند.

“کاهش زنده ماندن مالی از پشت بام خورشیدی به نظر می رسد هدف از NERA دادخواست” گفت: عمومی شهروند انرژی مدیر برنامه تایسون Slocum. “انتقال مدیریت از کشورهای FERC خواهد شد به طور قابل توجهی محدود کردن ارزش خالص اندازه گیری پرداخت. باید کمیسیون اعطای NERA را درخواست متحده خواهد بود محروم از حق خود مقامات بلند به رسمیت شناخته و تأیید توسط FERC – و امکان خورشیدی پشت بام بازار خواهد بود و غیر قابل جبرانی آسیب.

عمومی شهروند پرونده نیز در معرض ضعف در FERC را پر استاندارد است که آسیب های عمومی شفافیت.

“NERA دادخواست پنهان و گمراه FERC در مورد منافع مالی که NERA ادعا می کند به نمایندگی” Slocum اضافه شده است. “NERA تظاهر نشان دهنده یک خطر برای منافع عمومی است.”

عمومی شهروند است که برای اولین بار به عموم انتشار NERA را IRS براده. اسناد و مدارک نشان می دهد که کمک های مالی از فقط 15 تن – 10 کمک $20,000 سالانه و پنج به $5,000 – شامل 92 درصد از نزدیک به یک چهارم میلیون دلار اهدا به NERA در سال 2018 است. خانواده های کم درآمد نمی توانیم به 5000 دلار و یا 20 ، 000 دلار کمک های سالانه به ratepayer انجمن.

NERA را پنهان از اساسی عامل اطلاعات و عضویت از FERC در آن براده سوء استفاده های کمیسیون استانداردهای در راه است که اجازه خواهد داد که آینده تاریک-پول سازمان به سوء استفاده از این طومار روند. FERC را درخواست و مقررات عمومی و از نظر روش با هدف تشویق کامل و شفاف مشارکت عمومی در ratemaking روند. NERA گمراه کننده شناسایی خود را همراه با امتناع خود را برای شناسایی اطلاعات اولیه در مورد عضویت خود را تهدید منافع عمومی. عمومی شهروندان حرکت می پرسد که به عنوان یک ماده از سیاست های این کمیسیون اخراج NERA دادخواست.

عمومی شهروند حرکت نیز اشاره می کند که FERC عقب مانده است در شرایط مورد نیاز افشای الزامات مورد نیاز برای دادخواست در مقایسه با دیگر مستقل تنظیم کننده مانند ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار و معاملات آتی کالای ایالات متحده کمیسیون, در علاوه بر این به دیوان عالی ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de