عمومی شهروند خواستار FDA شرکت های داروسازی برای عموم انتشار نام از هر گونه مواد مخدر درگیر در کمبود ناشی از رمان Coronavirus اپیدمی

واشنگتن – داروها درگیر در این کمبود ناشی از رمان coronavirus اپیدمی باید ساخته شده در مکان های عمومی, مکان عمومی, شهروند امروز گفت که در نامه ارسال شده به سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و عمده در صنعت داروسازی گروه تجارت.

در فوریه. 27 FDA اعلام کرد که برای اولین بار شناخته شده کمبود دارو مربوط به COVID-19 شیوع بیماری است که در چین نشات گرفته. این سازمان در حال حاضر به افشای نام این دارو با استناد به این اطلاعات با عنوان “اطلاعات محرمانه تجاری است.”

شفافیت کامل توسط دولت مورد نیاز است در این بیماری همه گیر و هر اشاره که دولت پنهان کردن اطلاعات مهم در کاشت بی اعتمادی عمومی شهروند نوشت: در نامه. علاوه بر این دانستن است که کمبود دارو به دلیل COVID-19 اپیدمی کمک خواهد کرد که جامعه پزشکی را در درک بهتر تکامل اثرات سوء این بیماری همه گیر و اقدامات برای کاهش این اثرات.

در نامه های شهروند خواسته FDA برای عموم آزاد به نام مواد مخدر درگیر در این زمان و آینده هر کمبود و خواست گروه های تجاری از جمله تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا و انجمن در دسترس دارو به خود را تشویق شرکت های عضو برای انجام همان.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“مهم بهداشت عمومی منافع باید مقدم بر هر گونه ادعا صنعت داروسازی علاقه به داشتن چنین اطلاعاتی راز” گفت: دکتر مایکل Carome مدیر عمومی شهروند سلامت گروه تحقیق و نویسنده نامه. “سود شرکت نباید محافظت در هزینه های زندگی انسان است.”

خواندن نامه به FDA در اینجا.

خواندن نامه به گروه تجارت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im