آموزش عمومی کار ضرر و زیان در ماه آوریل در حال حاضر بیشتر از همه از رکود بزرگ

آن شده است به خوبی مستند شده است که سیاست ریاضت اقتصادی یک فاجعه برای بازیابی از رکود بزرگ. تخمین های جدید نشان می دهد که بدون کافی کمک به دولت های ایالتی و محلی این COVID-19 شوک می تواند منجر به کمبود درآمد از حدود 1 تریلیون دلار تا سال 2021 برای دولت های ایالتی و محلی. به جای قابل توجهی فدرال سرمایه گذاری کاهش بودجه خاصی هستند. اما من برای یک, انتظار نیست برای دیدن این ضرر و زیان به عنوان به زودی به عنوان آوریل است. به عنوان آخرین شغل گزارش دفتر آمار کار (BLS) دولت و دولت های محلی اشتغال کاهش یافت 981,000 با اکثریت قریب به اتفاق از ضرر و زیان در بر داشت در دولت های محلی. و اکثر کسانی که در دولت های محلی ضرر و زیان در بخش آموزش و پرورش با از دست دادن 468,800 مشاغل محلی در مدرسه دولتی اشتغال به تنهایی.

دولت و دولت های محلی ریاضت اقتصادی پس از رکود بزرگ کمک به کمبود قابل توجه در اشتغال در K–12 مدرسه سیستم یک کمبود که در ادامه از طریق 2019. شکل زیر نشان می دهد که همانطور که از اوایل سال 2020 استخدام عمومی در دبستان و دبیرستان بود و در عین حال به بهبود سطح آن رسیده بود قبل از این ضرر و زیان از رکود بزرگ. بعلاوه سطح اشتغال در سیستم آموزش و پرورش عمومی شکست خورده اند را به نگه دارید تا با رشد در مدارس دولتی ثبت نام از سال 2008. همانطور که از سپتامبر سال 2019 آغاز اخیر قبل از همه گیر مدرسه محلی عمومی آموزش و پرورش شغل هنوز 60,000 کوتاه خود را در سپتامبر 2008 سطح آنها بیش از 300.000 پایین تر از آنها مورد نیاز می شود به نگه دارید تا با مدرسه دولتی ثبت نام.

سپس همه گیر آمار و محلی آموزش مشاغل به شدت کاهش یافته است. بیشتر K–12 آموزش عمومی شغل از دست داده بودند در ماه آوریل نسبت به همه رکود بزرگ. و این که قبل از هر گونه اقدامات ریاضت از دولت را از دست داده و درآمد محلی شده اند در محل قرار داده. نگاهی به جمعیت فعلی نظرسنجی نشان می دهد که ضرر و زیان در آموزش و پرورش متمرکز بودند در مشاغل خاص. در حالی که برخی از معلمان بخشوده شد یعنی ابتدایی و معلمان مدرسه دیگران نمی شد. نیمی از زیان کار در K–12 آموزش عمومی بین ماه های مارس و آوریل میان آموزش و پرورش ویژه معلمان و مربیان و آموزش دستیاران. نه تنها این کار ضرر و زیان ویرانگر به کسانی دیگر گرفتن چک, اما آنها تاثیر منفی دانش آموزان آموزش و پرورش دریافت خواهید کرد. دیگر کار قابل توجهی تلفات رخ داده در میان مشاوران پرستاران سرایداران و دیگر تعمیر و نگهداری ساختمان کارگران است. بدون نیروی انسانی کافی ما می توانیم با خیال راحت بازگشایی مدارس و والدین بازگشت به کار—که به نوبه خود مانع بهبود اقتصادی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آوریل زیان کار هستند و از خود, اما این مشکل حتی بزرگتر که با هماهنگی آموزش و پرورش زیان کار احتمالا در حال حاضر رخ داده است—ما را پیدا خواهد کرد اطلاعات بیشتر زمانی که ممکن است شغل داده ها می آید این جمعه.

آنچه ما می دانیم از آخرین رکود اقتصادی است که حفظ و یا رشد خود را در بخش عمومی نیروی کار شانس بهتر با کمتر زیان کار به طور کلی کمتر بخش خصوصی کاهش کار کمتر رشد بیکاری و سریع تر رشد کار. جای کافی فدرال سرمایه گذاری, از آن خواهد شد غیر ممکن است برای دولت های ایالتی و محلی به مقاومت در برابر وزش کمبود درآمد از زمان بحران اقتصادی و بازگشت به خود را قبل از همه گیر اشتغال در سطح هنوز هم به طور قابل توجهی در زیر جایی که آنها باید به نگه دارید تا با ثبت نام دانش آموز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de