مدارس دولتی می توانند از COVID-19 قرنطینه با پرش مخاطرات بالا تست

یکی وجود دارد به علاوه از اینکه بیمار در طول یک جهانی همه گیر.

شما چشم انداز.

در حالی که تمام مدارس در پنسیلوانیا بسته به مدت حداقل دو هفته آینده برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19 (محاوره شناخته شده به عنوان Coronavirus) من خود قرنطینه در اوایل.

نه, من فکر نمی کنم من باید این ویروس اما من نه گرفتن هر گونه شانس.

هنوز اینجا نشسته در لپ تاپ من با بخار لیوان چای من پر از خوش بینی.

علائم مطابقت ندارد کسانی که از ویروس – بدون تب و بدون سرفه خشک و بدون مشکل تنفس بدون آبریزش بینی و یا گلو درد. من فقط عطسه گهگاه یک متناوب مرطوب سرفه و احساس یک استخوان عمیق خستگی.

احتمالا مقصر تمامی جهان به خاموش کردن حالت. اما برای استراحت به هر حال.

من هم پر از یک حس عمیق از قدردانی است که من یک معلم مدرسه.

آخرین کلاس بود که یکی از خشن – 7 کلاس در حال اجرا در اطراف اتاق با نوشته, شعر, خواستار, راهنما, راهنمایی, اطمینان. من صبح 8 کلاس بودند نیز عجله برای تکمیل یک شعر واگذاری – دیوانه وار به درخواست برای کمک به تفسیر Auden, کالورت, هنلی پو, Thomas.

چه افتخاری از آن شده است برای آنها وجود داشته باشد! چقدر من از دست خواهند داد که در طول چند هفته آینده!

که همیشه فکر می کنیم می خواهم به خود قرنطینه برای جلوگیری از مردم را از آلوده شدن?

آن را می گوید چیزی در مورد ما که آنچه به نظر می رسید غیر ممکن است فقط چند روز پیش به واقعیت تبدیل شده. ما در واقع شاهد یک مشکل و در زمان منطقی مراحل را برای جلوگیری از آن!

من می دانم که ما می تواند انجام یک کار بهتر. ما می تواند عمل کرده و با سرعت بیشتری و در بسیاری از مناطق ما انجام نداده اند تقریبا به اندازه کافی (New York, من به دنبال در شما).

اما آنچه که ما انجام داده اند در حال حاضر نشان می دهد که انسان نمی رسید. ما مشکلات عظیم در انتظار حل شود – تغییر جهانی آب و هوا و اجتماعی و نژادی و نابرابری فساد نفوذ پول در سیاست ، اما ما می توانید انجام دهید چیزی که منطقی و حل این مشکلات!

مهم نیست که چگونه دیوانه به نظر می رسد در حال حاضر فردا می تواند با راه حل های عقلانی. اگر تنها به ما اجازه می دهد خودمان را که شانس.

پس روح من بالا هستند در اینجا در من کمی توخالی nestled در با خانواده من.

اما به عنوان یک معلم من نمی تواند کمک کند فکر کردن در مورد آنچه به بعد آمده است.

در نهایت تمام این مصیبت خواهد بود.

مدارس را بازگشایی شده است. همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت. و یا سعی کنید به هر حال.

چالش خواهد بود در تلاش برای غلبه بر ماه یا بیشتر از دست داده و تحصیل.

برخی از خواهد بود خدا را شکر آنها متکی مجازی تحصیل برای پر کردن شکاف. زمانی که این بحران آغاز شد و مقامات chided ما را به آماده سازی برای “teleschool” در مورد فقط این احتمال است.

من خوشحالم که ما نداشت.

رک و پوست کنده (1) آن شده اند که هزینه آن مدارس پول ندارد برای دیدار و (2) آن شده اند که پول پایین تخلیه.

وجود دارد هیچ چیز نوآورانه در مورد فرستادن بچه ها در خط به انجام تکالیف خود. اکثر کاری که می تواند انجام شود که در راه است از بالاترین کیفیت.

که کارنامه مزخرف که laziest ترین و بررسی مربیان از نسل های گذشته به دانش آموزان خود را به نگه داشتن آنها را آرام.

ما دانش آموزان در چین که در حال تحصیل است که راه پیدا کردن راه های اطراف آن – به خود آموزش و پرورش برنامه های کم ستاره به بررسی در فروشگاه app به طوری که آنها می تواند برداشته شود ،

در اینجا در ایالات متحده آمریکا همه کودکان حتی نمی باید دسترسی به اینترنت است. آنها با تکیه بر کتابخانه محلی برای دریافت آنلاین – یک ایده خوب در یک بیماری همه گیر.

بنابراین بسیاری از مدارس مجبور به انجام بدون.

مدرسه لغو شده است برای حدود یک ماه یا بیشتر و سپس – امیدوارم – آن باز خواهد گشت.

این سوال باقی می ماند – چه کنیم زمانی که ما به عقب بر گردیم به کلاس ؟

ما می تواند گسترش مدرسه اما خانواده ها تعطیلات برنامه ریزی شده و تعهدات دیگر. این نمی خواهد حل بسیار و رک و پوست کنده من فکر نمی کنم این اتفاق خواهد افتاد مگر اینکه ما را برای طولانی تر از انتظار می رود.

من پیش بینی بودن پشت در مدرسه اواسط ماه مارس یا بیشتر. که حدود یک ماه و نیم در سمت چپ در سال است.

این واقعا ما را تنها با دو گزینه: (1) ما نگه پایان سال آزمون های استاندارد و سپس متناسب هر چیز دیگری ما می توانیم و یا (2) چشم پوشیدن آزمون و آموزش درسی.

اگر ما با تست های ما می تواند آنها را نگه دارید در مدت کوتاهی پس از مدرسه بازگشته است در جلسه. که حداقل به ما زمان بیشتری برای آموزش اما این امر کاهش کیفیت نمرات آزمون. بچه ها نمی تواند به عنوان آماده شده و نتایج می تواند مورد استفاده قرار گیرد بیشتر برای از بین بردن عمومی شبکه مدرسه.

خیلی بهتر است من فکر می کنم گزینه دو: جست و خیز آزمون در دسترس نباشد.

ما به آنها نیاز ندارد. معلمان مشاهده دانش آموزان در هر روز است. ما به صورت رسمی و غیر رسمی ارزیابی هر زمان ما بچه ها. ما مانند دانشمندان درگیر در یک مطالعه طولانی مدت مصرف روزانه اندازه گیری و دقت ضبط آنها قبل از آمدن به پایان سال نتیجه گیری به نام کلاس درس نمرات.

در کلاس های من, من فکر می کنم من می تواند فقط در مورد همان مواد در زمان باقی مانده اگر من نمی باید به نگرانی در مورد سهام بالا انجام شد.

در 7th grade این معنی به پایان رساندن ما تقریبا به اتمام شعر واحد – داشتن بچه ها هم قرار دادن آنهاست اوراق بهادار و به اشتراک گذاری آنها. پس از آن ما می خواهم شروع نهایی ما رمان سال “سکوت به استخوان” توسط E. L. Konigsburg بحث در مورد رمز و راز داستان خوان دیدگاه و چگونه حقیقت اثرات داستان.

در 8 کلاس ما نیز می تواند پایان شعر با برخی از سخنرانیها در دانشجويان علاقه مندی ها اختصاص داده شده است. سپس ما می تواند خواندن بازی نسخه از “خاطرات آن فرانک” و انتخاب از هارپر لی “کشتن مرغ مقلد.”ما می تواند بحث در مورد تبلیغات تعصب و مقایسه دیدگاه تاریخی از اروپا و ایالات متحده است.

در هر دو مورد ممکن است ما را به چشم پوشی از یک سال و پایان, پروژه, اما حداقل ما می پوشش اکثر آنچه ما پیشنهاد کردیم در ابتدای سال است.

دانش آموزان را ترک مربوطه نمرات با فقط در مورد همه چیز ما مجموعه ای را به آنها بدهد. آنها می شود آماده شده و آماده برای دیدار با چالش های آینده کلاس.

به نظر می رسد که یک هدف ارزشمند به من.

اما من می شنوم کسی بپرسید – آنچه در مورد استاندارد تست ؟ نمی توانند با کمتر آماده داشتن قلم بیش از آن ارزیابی?

جواب این است: هیچ. آنها خواهد بود نه کمتر آماده شده است.

آنها بهتر خواهد بود تحصیل کرده و بدون شمشیر از Damocles حلق آویز بیش از سر خود را.

شرم آور است که این تغییر در برنامه احتمالا تنها یکی از آخرین سال است.

در 2020-21 ما احتمالا می خواهم دوباره این استاندارد ارزیابی.

این است که حداقل یک ماه از تلف تحصیل. اگر ما رو از شر همه پيشآزمون و مدیر مورد نیاز آموزش-به-نام-آزمون ما می تواند روشن کردن خوب 9-هفته اضافی زمان کلاس.

تصور کنید آنچه که معلمان می تواند با کسانی که مازاد روز!

من 8 کلاس می تواند خواندن کل از “مرغ مقلد” برای یکی. به جای فقط انتخاب است. کلاس 7 می خواند دیگر کل رمان – احتمالا پل Zindel را “stephen paul smith™.” نه به ذکر است علاوه بر این از بیشتر زنان و نویسندگان, رنگ, زمان اضافی برای نوشتن خلاق تاکید بر پیدا کردن نقطه نظر خود.

و برای من این است که سود این COVID-19 بحران است. آن را به ما نشان می دهد چه می تواند باشد – آنچه که ما می تواند انجام دهد اگر ما تنها به اندازه کافی شجاع را امتحان کنید.

مبارک خود قرنطینه همه!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de