ناشر حرکت تاریخ انتشار بگو همه کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن زاده ژوئیه 14

6 جولای (فردا) — یک کتاب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده, مریم تهمت منتشر خواهد شد دو هفته پیش از آن اصلی برنامه ریزی تاریخ انتشار, ناشر, Simon & Schuster روز دوشنبه اعلام کرد.

ناشر گفتند که این کتاب با عنوان بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد خواهد شد و در جولای 14 با استناد به “تقاضای بالا و فوق العاده ای بهره در این کتاب است.”

تبلیغات

این کتاب در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در جولای 28 و تا به حال مواجه با چالش قانونی مربوط به عدم افشای توافق امضا شده بین اعضای تهمت خانواده محرومیت آنها از نوشتن در مورد هر یک از دیگر.

هفته گذشته یک ایالت نیویورک استیناف قاضی حکومت Simon & Schuster خواهد بود و مجاز به ادامه انتشار این کتاب بیان کرد که ناشر بود و نه حزب به توافق حل و فصل.

Simon & Schuster هفته گذشته گفت که 75,000 نسخه از این کتاب در حال حاضر حمل پیش از انتشار رسمی تاریخ.

در بیانیه روز شنبه, کریس دوبله یک نماینده برای مریم مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد رئیس جمهور برای, تلاش برای جلوگیری از انتشار کتاب.

“این قانون توسط رئیس جمهور نشسته به پوزه یک شهروند خصوصی فقط آخرین در یک سری از رفتارهای نگران کننده است که در حال حاضر بی ثبات شکسته ملت در مواجهه با جهانی همه گیر” دوبله گفت. “اگر مریم نمی توانم اظهار نظر یکی تنها می تواند کمک کند اما تعجب: چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از مرگ می ترسم؟”

با توجه به ناشر بگویید-تمام کتاب به دنبال توصیف “تاریخ خانواده خود را به منظور توضیح دهید که چگونه او را عمو شد که در حال حاضر جهان را تهدید می کند سلامت و امنیت اقتصادی و اجتماعی پارچه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>