ملکه الیزابت برادرزاده ارل از اسنودن اعلام طلاق

Feb. 18 (UPI) — دیوید آرمسترانگ جونز اعلام کرد که او طلاق همسرش سرنا. آرمسترانگ جونز است که ملکه الیزابت دوم برادرزاده و ارل از Snowdon. یک سخنگوی زن و شوهر با سی ان ان گفت تقسیم دوستانه است.

“ارل و کنتس از اسنودن باید دوستانه توافق کردند که ازدواج آنها به پایان رسیده و آنها باید جدا کردند.” “آنها بپرسید که مطبوعات احترام به حریم خصوصی خود و خانواده خود را.

این دومین سلطنتی طلاق اعلام این ماه است. هفته گذشته الیزابت نوه پیتر فیلیپس اعلام کرد قصد دارد برای طلاق همسرش, پاییز, پس از 12 سال از ازدواج.

دیوید و سرنا که دو فرزند خود را از 26 سال ازدواج چارلز و مارگاریتا. آرمسترانگ جونز تاسیس فروشگاه مبلمان دیوید Linley مبلمان در سال 1985 با شریک متی برنج. او همچنین از افتتاح رستوران معاملات با الیزابت پسر عموی خداوند پاتریک Litchfield.

مادرش شاهزاده مارگارت در سال 2002 درگذشت. پدرش آنتونی بود که یک عکاس مشهور و ارل اول Snowdon با ازدواج. درگذشت او در سال 2017.

دیوید 21 در خط به تاج و تخت با توجه به NBC News. الیزابت ارشد نوه ویلیام دوم در خط بعد از پدرش پرنس چارلز. الیزابت جوان تر نوه شاهزاده هری اعلام کرد در ماه ژانویه که او و همسر, Meghan Markle خواهد گام به دور از وظایف سلطنتی.

شاهزاده اندرو با چارلز برادر نیز پا را در ماه نوامبر پس از گفت و او در آنجا ماند در خانه محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر