روابط شورش شفقت و یوتا سیاست

پس از ضبط-تنظیم حرارت و جوشاندن عواطف در هفته گذشته درجه حرارت کولر خوش آمدید امداد در تمام جبهه ها. اما تظاهرات هر دو مسالمت آمیز و خشونت آمیز همراه با تظاهرات از شفقت و دولت واکنش خواهد نفوذ در انتخابات و سیاست است. با مناسب حساسیت امیدوارم ما کشف.

صدها نفر از شهرستانها آمریکا تجربه خشونت آمیز اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس. چگونه پاسخ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, کنگره, فرمانداران و مسئولان شهرستان تاثیر ملی و سیاست ؟

Pignanelli: “ما یک خانواده آمریکایی … متحد در ارزش های مشترک اعتقاد به برابری در قانون اساسی و احترام به نظم عمومی و حق تظاهرات مسالمت آمیز.” — رئیس جمهور سابق باراک اوباما

براق پوشش نقره ای نشانی از درخشش در این ابرهای تیره مسلط افق ما. از انزجار و محکومیت از شرایط اطراف آقای فلوید را شکنجه و مرگ مطلق و جهانی است. افسران پلیس بودند را به وضوح خشم. این مشخصه از ما شخصیت ملی است که ما باید افتخار.

آمریکایی ها این درک جامع محکومیت همه جمعیتی عناصر و همدردی با اظهارات عمومی خواستار تغییر و عمل است. اما آنها درک نمی کنند اگر همه موافق همین دلیل است که خشونت و خرابکاری رخ می دهد? این اقدامات بی معنی و درک اشتباه پاسخ توسط برخی از مقامات این است که ایجاد یک حس نا امنی است. در چنین هرج و مرج تهمت رشد است. بیشتر او را درک قدرت از نمادها و استفاده از آنها را بارها و بارها به ارتباط قدرت و تمایل به ارائه حفاظت به خصوص برای تحکیم پایگاه خود را.

ما تاریخ سیاسی مملو از نمونه هایی از رهبران با استفاده از سختگیری و گاهی اقدام به تقویت مبارزات انتخاباتی خود را پیام (به عنوان مثال ریچارد نیکسون در سال 1968) این است که به خصوص قدرتمند هنگامی که این قسمت از خشونت مکرر در همه جا حاضر و نزدیک به خانه (به عنوان جریان تظاهرات). بنابراین طیف وسیعی از نامزدها استفاده مجدد سنتی می ایستد در برابر عناصر خطرناک فاکتورها باعث ایجاد پلاک در خیابان.

اما وجود دارد یک نماد جدید در حال توسعه — که همه politicos باید درک کنند. تکرار تصویر به خوبی مسلح پلیس یا نگهبان “با در نظر گرفتن زانو” با معترضان بلافاصله نشان می دهد هر دو قدرت و شفقت است. این یکی دیگر از شگفت انگیز پوشش نقره ای.

وب: مرگ جورج فلوید یک تراژدی است و باید بی درنگ درون گرایی و تعهد در همه ما به منظور بهبود و درمان همه مردم با عشق و برابری.

از صرفا سیاسی دیدگاه کل این موضوع سخت نگرش و مواضع و کاهش هر دو روش. به طور معمول در این دیوانه, سیاسی, محیط زیست آن نیز می شود, همه چیز در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. خود را در موقعیت شورش و خشونت infuriates لیبرال در کنگره و شهرستانها بزرگ است.

اما در heartland در جوامع کوچکتر در سراسر امریکا و مردم عادی به تماشای شهر در شعله های آتش و افسران پلیس مورد حمله با آجر و بطری را به وحشت انداخته آنچه به نظر می رسد هرج و مرج. مغلوب ساختن پیشی جستن است که قهرمان خود را.

در حالی که همه معقول آمریکایی ها می خواهند عدالت برای جورج فلوید و می خواهید برای بهبود روابط با شورش و خشونت نیست متحده امریکا اما باید تقویت شکاف. سیاستمداران را به دنبال تشکیل شده است.

شخصا, من دفع توسط درمان و مرگ جورج فلوید که من با همه این حوادث ناگوار. نتیجه اعتراضات به من کمک کرد درک درد و عمق احساس در میان آمریکایی های سیاه و سفید و دیگر گروه های اقلیت. من می دانم که من نه به عنوان همدلی و درک که من باید. من می توانید گوش دادن بیشتر و بیشتر متعهد به مدنیت شمول و نژادی هماهنگی.

من رد این تصور که ما یک نژادپرست کشور است. من موافق نیستم که نژادپرستی نظاممند proliferates در اجرای قانون ما جوامع است. نگاهی به من نزدیک به 70 سال از عمر من مطمئن هستم ما را ساخته اند پیشرفت چشمگیر در جوامع ما دولت ما و کشور ما در روابط. در واقع به اعتقاد من کمتر نژادپرستی وجود دارد و امروز بیش از همیشه قبل از. وجود دارد فرصت های بیشتر و بیشتر تحمل. اما ما قطعا می تواند بهتر انجام دهد و من شخصا متعهد به انجام آن است.

سالت لیک سیتی نیز دچار خشونت و شعله های آتش و خرابکاری و آسیب. اما وجود دارد در عمل نیز از درک و شفقت است. چگونه این حوادث بر انتخابات و روابط بین دولت و مقامات محلی?

Pignanelli: یک هفته پیش هزاران نفر از یوتا شاهد زنده از تلویزیون خشونت و خرابکاری. بلافاصله پس از تماشای یک ماشین پلیس به آتش بسیاری از فرض یک پاسخ توسط مقامات. به جای آن به وضوح مهار اجرای قانون به نمایش گذاشته شد. چرا که نمک دریاچه سیاسی, مذهبی, فرهنگی و اقتصادی “سرمایه” از یوتا مقامات دولتی را به تمرکز بر روی چگونگی این شهرستان در پاسخ به تظاهرات مشابه.

وب: همکاری و تعامل میان رهبران و سطوح مختلف دولت بسیار عالی بود. پلیس رفتار به طور کلی فوق العاده بود. دوم-guessers را پیدا خواهد کرد همه چیز برای شکایت اما با توجه به این شرایط ما باید به می گویند با تشکر برای همه درگیر.

خواهد تعامل پلیس با مردم از رنگ و هر نتیجه واکنش تبدیل شدن به یک دائم موضوع برای سیاستمداران ؟

Pignanelli: بله. شدید رسانه ها قرار گرفتن در معرض همراه با احساسات اساسی تظاهرات گسترده سیاسی پویا در هر سطح از دموکراسی ما.

وب: لکه های اجتماعی روابط هستند و نه دور به زودی و فوق العاده پیچیده و مشکل را حل کند. من شده است با لمس توسط غلیان احساسات مثبت و حساس اظهارات از رهبران کلیسا و کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی و انواع دیگر موسسات. بسیاری از ما در حال متعهد به انجام بهتر. این یک شروع است.

جمهوری خواه LaVarr Webb یک مشاور سیاسی و لابی. ایمیل: [email protected] دموکرات فرانک Pignanelli یک دریاچه نمک وکیل لابی گر و مشاور سیاسی. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de